x

Na ratunek 112: Wirtualna rzeczywistość (498)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:14-letni Filip jest miłośnikiem internetu i gier. Zaprzyjaźnia się z Jeremiaszem, który chce zostać patostreamerem. By osiągnąć swój cel, potrzebuje pomocy Filipa. Zabawa staje się niebezpieczna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

14-letni Filip jest miłośnikiem internetu i gier komputerowych. W nowej szkole zaprzyjaźnia się z Jeremiaszem. Szybko okazuje się, że jego towarzysz ma wiele szalonych pomysłów. Chociaż nie wszystkie podobają się Filipowi, chłopak lojalnie milczy, obawiając się izolacji. Jeremiasz wciąga kolegę w zabawę ze streamami. Okazuje się, że chłopak chce zostać patostreamerem. By osiągnąć swój cel, potrzebuje pomocy Filipa. Niewinna z pozoru zabawa z czasem staje się coraz bardziej niebezpieczna.