×
Złoty interes: Kampery (9)

Złoty interes: Kampery (9)

program rozrywkowy Polska 2022   od 12 lat
W skrócie:Krzysztof Jaworski jest pasjonatem kamperów. W swoim życiu robił już chyba wszystko. Aktywne spędzanie wolnego czasu oraz podróże własnoręcznie stworzonymi vanami stały się jego pasją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Uczestnicy programu opowiadają historie o swoich pomysłach na interes, które przyniosły im ogromne pieniądze. Musieli jednak zaryzykować, inwestując w wymarzony biznes wszystkie swoje oszczędności. Większość z nich musiała odejść z pracy na etat, a nawet zmienić miejsce zamieszkania, by zrealizować swoje wizje.

Krzysztof Jaworski jest pasjonatem kamperów. W swoim życiu robił już chyba wszystko - przerzucał kurczaki w Anglii, odnawiał zabytki w Austrii, aby ostatecznie wrócić do kraju i rozkręcić własny biznes. Na przerabianie samochodów od sportowych, przez terenówki, po kampery bohater wydawał wszystkie zarobione pieniądze. Aktywne spędzanie wolnego czasu oraz podróże własnoręcznie stworzonymi vanami stały się jego pasją. W dzieciństwie oczywiście jego ulubionym zajęciem była zabawa samochodzikami. Odnowienie zainteresowania czterema kółkami zaczęło się u ciotki w starej szopie.

Zobacz także