Ślad: Cyrkowcy (54)

Ślad: Cyrkowcy (54)

serial kryminalny Polska 2019   od 16 lat
Występują:Anita Jancia, Mariusz Jakus, Joanna Koroniewska, Marcel Sabat
W skrócie:W salonie sprzedaży telefonów komórkowych dochodzi do kolejnej kradzieży. Ginie klient. Policjanci nie mogą użyć ognia. O organizację włamań podejrzany jest kierownik jednego z lokali sieci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 30 września
za 5 dni
4:00 Polsat Film (z napisami)
niedziela, 2 października
za 7 dni
4:00 Polsat Film (z napisami)
środa, 5 października
za 10 dni
0:30 Polsat Seriale (z napisami)

Opis

Serial opowiada o pracy funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego (CWŚ), którzy zajmują się najbardziej skomplikowanymi kryminalnymi zagadkami. Na czele grupy stoi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus), z którym kobieta często popada w konflikty. Do zespołu należą także m.in.: lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało) oraz analityk Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz).

W tym odcinku

W jednym z salonów sprzedaży telefonów komórkowych dochodzi do kolejnej kradzieży. Na miejsce przybywa patrol policji. Przestępcy zabijają klienta. Funkcjonariusze nie mogą użyć ognia. O organizację włamań podejrzany jest kierownik jednego z lokali sieci, który już dopuścił się rabunku. W czasie śledztwa okazuje się, że kradzieże to tylko część większej, kryminalnej zagadki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także