Program TV na wczoraj, środa 24.04.2024
POPULARNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
TVP 1
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Korona królów. Jagiellonowie (160)
20:30telenowela historyczna
Gra szpiegów
21:10thriller
TVP 2
Akacjowa 38 (363)
od 18:45telenowela
Barwy szczęścia (2988)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2989)
20:10serial obyczajowy
Przepis dnia (3)
20:40magazyn kulinarny
Na dobre i na złe: Kiedy jeden minus jest cięższy (919)
20:55serial obyczajowy
Na sygnale: Martwi nie umierają (564)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Nasz nowy dom (315)
20:05reality show
Skołowani
21:05komedia romantyczna
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Doradca smaku (30/40)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3807)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (731)
20:55teleturniej
The Traitors. Zdrajcy (9/13)
21:35program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
Tele 5
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (12)
19:05program rozrywkowy
Stander z Johannesburga
20:00film sensacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Ciach (9)
22:15program rozrywkowy
TV 4
Policjantki i Policjanci (1148)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (791)
20:00serial kryminalny
Wyspa przetrwania
21:00horror
Love Island. Wyspa miłości (10)
22:50reality show
TV 6
Strażnik Teksasu (3)
19:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (9)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (10)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (697)
22:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (756)
19:00serial obyczajowy
G.I. Joe: Odwet
20:00film sensacyjny
Mad Max: Na drodze gniewu
22:10film SF
TVN 7
Ukryta prawda (1196)
od 18:55serial paradokumentalny
Hotel Paradise 8 (30/40)
20:00reality show
Tylko sprawiedliwość
21:00dramat obyczajowy
TVP Kultura
Malarstwo dekoracyjne impresjonistów
od 18:35film dokumentalny
Ukraińska czytanka: Sofija Andruchowycz
19:40cykl felietonów
Na wschód od Hollywood: O nieskończoności
20:00film fantasy
Profesor T: Matczyna miłość (4)
21:25serial kryminalny
TVP Polonia
Kierunek Zachód (264)
od 18:50magazyn
Magazyn z Wysp (291)
19:10magazyn
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
O mnie się nie martw 2 (6/13)
20:25serial komediowy
O mnie się nie martw 2 (7/13)
21:15serial komediowy
Widzący w ciemności
22:05film dokumentalny
WP
Policjanci z sąsiedztwa 5 (23)
19:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (24)
20:05serial dokumentalny
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (19)
21:05serial kryminalny
Mistrzowie Kabaretu 9: Jurki (5)
22:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
ale kino+
Kino Mówi: Niewidzialne: Ballada o białej krowie
od 18:00dramat obyczajowy
Premiera: Co się zdarzyło w Mount Affinity? (5)
20:10serial kryminalny
Premiera: Co się zdarzyło w Mount Affinity? (6-ost.)
21:15serial kryminalny
Uciec przed śmiercią
22:20dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS 17 (20)
od 18:20serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (7)
19:10serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (8)
20:05serial kryminalny
The Good Doctor 5 (17)
21:05serial obyczajowy
Premiera: Szpital świętej Marii (4/10)
22:00serial obyczajowy
CANAL+ 1
Zołza
od 17:45komedia
Czym jest miłość?
19:20komedia romantyczna
Premiera: Premierowa Jazda: Masza Wągrocka
20:55magazyn
Kiedy ślub? (8-ost.)
21:10serial komediowy
Premiera: Vigil 2 (1)
22:00serial sensacyjny
Golda
22:55film biograficzny
CANAL+ Family
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 2: W Dolinie Pałaców i Ogrodów (10)
19:05serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 2: Zamki i dworki Pomorza Zachodniego (11)
19:30serial dokumentalny
Scarlet Hill (3)
20:05serial kryminalny
Scarlet Hill (4)
21:10serial kryminalny
Lombard
22:20film dokumentalny
CANAL+ Film
Sekret Madeleine Collins
od 18:10thriller
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Pokerzysta
20:00film sensacyjny
Chłopi
21:35dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Czym jest miłość?
od 18:20komedia romantyczna
Premiera: Premierowa Jazda: Masza Wągrocka
19:55magazyn
Kiedy ślub? (8-ost.)
20:10serial komediowy
Premiera: Vigil 2 (1)
21:00serial sensacyjny
Golda
21:55film biograficzny
CANAL+ Seriale
Duff i Wazowski 3 (9)
od 18:35serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (10)
19:15serial kryminalny
Leopard Skin (5)
20:00serial kryminalny
Leopard Skin (6)
20:35serial kryminalny
Leopard Skin (7)
21:00serial kryminalny
Leopard Skin (8)
21:25serial kryminalny
Prawo i porządek. Przestępczość zorganizowana 3 (16)
21:55serial kryminalny
Prawo i porządek. Przestępczość zorganizowana 3 (17)
22:35serial kryminalny
CBS Europa
Niebo istnieje... naprawdę
19:05dramat obyczajowy
Niania w Nowym Jorku
21:00komedia romantyczna
Epic Drama
Panna Marple: Godzina zero (3)
od 17:35film kryminalny
Agenci NCIS 13: Déja vu (13)
19:40serial kryminalny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Murdoch i Mona Lisa (3)
20:30serial kryminalny
Sisi 3 (5)
21:30serial kostiumowy
Domina 2 (2)
22:30serial historyczny
HBO
Bunt
od 18:20dramat obyczajowy
Miłość i śmierć: The Huntress (1/7)
20:10serial kryminalny
Miłość i śmierć: Encounters (2)
21:05serial kryminalny
Miłość i śmierć: Stepping Stone (3)
22:00serial kryminalny
HBO 2
Spisek przeciwko Ameryce (2)
od 18:25serial obyczajowy
Nie martw się, kochanie
19:30thriller
Wszystkie stare noże
21:35thriller
HBO 3
Premiera: Prawo ulicy 3: Reformation (10)
19:00serial kryminalny
Premiera: Prawo ulicy 3: Middle Ground (11)
20:00serial kryminalny
Premiera: East New York: Pound of Flesh (17)
21:00serial kryminalny
Premiera: Mokra robota: Sisoy (6-ost.)
21:40serial sensacyjny
7500
22:35thriller
Kino Polska
Stawka większa niż życie: Wielka wsypa (8)
od 18:50serial wojenny
Operacja "Dunaj"
20:00komedia
Poniedziałek
22:10film sensacyjny
Kino TV
Poirot: Zbrodnia na festynie
od 17:50serial kryminalny
Twarda sztuka
20:00komediodramat
Kod Merkury
22:20film sensacyjny
Polsat Film
Ja, szpieg
19:00komedia sensacyjna
Sensacyjna środa: xXx: Następny poziom
21:00film sensacyjny
Stopklatka
Komisarz Rex 2: Mordercze lato (3)
19:00serial kryminalny
Stan zagrożenia
20:00film sensacyjny
Królowie ulicy
22:55thriller
Warner TV
Alf 4: Miłość na lodzie (15)
19:00serial komediowy
Alf 4: Barwy prawdy (16)
19:25serial komediowy
Sully
20:00dramat obyczajowy
Cube
21:55horror
SPORTOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
CANAL+ Sport
Liga+ Extra
od 18:30magazyn piłkarski
Liga+ Extra: Dogrywka
20:05magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
20:55mecz: Everton FC - Liverpool FC
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga francuska
od 18:55mecz: FC Lorient - Paris Saint-Germain
Piłka nożna: Liga francuska
20:55mecz: Olympique Marsylia - OGC Nice
Eurosport 1
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 18:45mecz ćwierćfinałowy: Industria Kielce - SC Magdeburg
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:30studio
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
20:455. dzień
Eurosport 2
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Imoli
od 18:56podsumowanie
Discovery golf
20:00magazyn sportowy
Lekkoatletyka: Maraton w Londynie
20:30lekkoatletyka
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
21:284. etap
Kolarstwo: Tour de Romandie
22:301. etap
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
od 17:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:00studio
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:301. mecz finałowy fazy play-off: Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:00mecz o 3. miejsce fazy play-off: Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa
Magazyn Pucharu Włoch
19:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
20:20mecz: Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa
Polsat Sport News
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
od 17:50mecz: KPR Gminy Kobierzyce - KGHM MKS Zagłębie Lubin
F1 H2O: Grand Prix Wietnamu
20:00podsumowanie
Piłka nożna: Puchar Włoch
20:55rewanżowy mecz półfinałowy: Atalanta BC - ACF Fiorentina
TVP Sport
Futsal: FOGO Futsal Ekstraklasa
od 18:55mecz 1. rundy fazy play-off: Dreman Opole Komprachcice - GI Malepszy Arth Soft Leszno
Sportowy wieczór
21:00program informacyjny
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
21:45mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!