Ogólnotematyczne

11:05telenowela
11:35cykl reportaży
12:45rozmowy z Andrzejem Doboszem
14:05program popularnonaukowy
14:30magazyn piłkarski
11:00magazyn informacyjny
11:50reality show
12:50serial obyczajowy
13:50serial obyczajowy
14:50film SF
od 10:55serial obyczajowy
zdjęcie
11:55serial obyczajowy
12:55serial fantasy
13:55serial fantasy
14:55film przygodowy
od 10:55program popularnonaukowy
11:55program popularnonaukowy
12:55film przygodowy
od 10:20film familijny
12:20film dla młodzieży
14:05serial obyczajowy
11:00dramat historyczny
13:15magazyn o książkach
13:45cykl reportaży
14:20opera
od 10:35serial SF
11:35program rozrywkowy
11:50program rozrywkowy
12:30komedia romantyczna
14:10film sensacyjny

Filmowe

11:00komedia
12:50komediodramat
14:40komedia romantyczna
13:05serial kryminalny
14:15serial kryminalny
od 10:15film przygodowy
12:05ceremonia zamknięcia
zdjęcie
13:25serial kryminalny
14:10serial sensacyjny
od 9:05dramat historyczny
11:15film przygodowy
13:05ceremonia zamknięcia
14:25serial kryminalny
od 10:00komedia
11:25magazyn muzyczny
11:55dramat przygodowy
13:55chochliki telewizyjne
14:10dramat biograficzny
od 9:50komediodramat
11:45magazyn informacyjny
11:55chochliki telewizyjne
12:10thriller
14:15komedia kryminalna
od 10:30serial sensacyjny
11:15serial sensacyjny
12:00serial obyczajowy
12:50serial obyczajowy
13:40film krótkometrażowy
14:00film krótkometrażowy
14:15film krótkometrażowy
14:30serial dokumentalny
od 9:50dramat historyczny
11:50dramat obyczajowy
13:55film przygodowy
od 10:35film animowany
zdjęcie
12:15dramat obyczajowy
14:15film familijny
od 10:00dramat biograficzny
zdjęcie
12:15dramat historyczny
13:55dramat historyczny
od 9:05film przygodowy
11:15serial komediowy
11:40serial komediowy
12:10serial komediowy
12:55serial komediowy
13:20serial komediowy
13:50serial komediowy
14:20serial komediowy
14:45serial komediowy
od 10:30film przygodowy
zdjęcie
12:05komedia
14:00serial fantasy
od 9:45film animowany
13:50czarna komedia
od 10:30film przygodowy
12:50film fantasy

Sportowe

od 9:00mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
13:00magazyn kolarski
13:1515. etap: Tolmezzo - Sappada
od 10:3014. etap: San Vito al Tagliamento - Monte Zoncolan
od 10:30mecz: Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12:45rewanżowy mecz półfinałowy: PGE Vive Kielce - KS Azoty-Puławy
zdjęcie
11:00magazyn piłkarski
14:45mecz: ROW Rybnik - Car Gwarant Start Gniezno

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!