Program TV

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 2: Wycieczka (16)
od 10:35serial kryminalny
Korona królów (161)
11:30telenowela historyczna
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Elif (409)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Rodzinka.pl: Kuzyn Artur (96)
11:25serial komediowy
zdjęcieBarwy szczęścia (1985)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (149)
12:30teleturniej
zdjęcieMiłosne potyczki (8)
13:15serial obyczajowy
M jak miłość (1414)
14:10serial obyczajowy
Polsat
Dlaczego ja? (822)
11:00serial paradokumentalny
zdjęcieGliniarze (103)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (769)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2806)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (695)
14:45serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (642)
11:00serial paradokumentalny
Szpital (484)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (385)
13:00serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje (13)
14:30program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 8:00
Klejnot TV
14:00magazyn reklamowy
TV 4
Benny Hill (23)
11:30program rozrywkowy
zdjęcieBuffy, postrach wampirów (12)
12:00serial przygodowy
Detektywi w akcji (107)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
TV 6
V.I.P. (22)
11:00serial sensacyjny
Miodowe lata: Tv or not Tv (28)
12:55serial komediowy
Sekrety sąsiadów (73)
13:40serial obyczajowy
MacGyver 5 (97)
14:15serial sensacyjny
TVN 7
Mango
od 10:15telezakupy
Ukryta prawda: Postawa obywatelska (258)
11:55serial paradokumentalny
Sąd rodzinny: Przestępstwo na pokaz (211)
12:55serial fabularno-dokumentalny
Szpital (195)
14:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Panna Nikt
12:40dramat obyczajowy
Legendy rocka: Eagles
14:30cykl dokumentalny
TVP Polonia
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (378)
11:20program publicystyczny
Halo Polonia
11:35magazyn
Wiadomości
12:35magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (1912)
13:10serial obyczajowy
Doręczyciel: Reklama (6/14)
13:45serial obyczajowy
Nieobojętni
14:40film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Grzechy przeszłości (5)
od 10:00serial kryminalny
Grzechy przeszłości (6)
11:15serial kryminalny
Ale krótkie po polsku: Świat dziecka
12:30blok filmów krótkometrażowych
Kino Mówi: Bez wyjścia: Klient
14:05dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (13)
11:05serial sensacyjny
Castle 7 (16)
12:00serial kryminalny
Castle 7 (17)
13:00serial kryminalny
Seal Team (13)
14:00serial akcji
CANAL+
Miłość na safari
od 10:50melodramat
O co biega?
12:20magazyn sportowy
Święta krowa
12:50komedia
Najśredniejsza ryba świata
14:20film krótkometrażowy
Mary Shelley
14:35dramat biograficzny
CANAL+ 1
Puchar świata szpiegów
od 10:55film dokumentalny
Miłość na safari
11:50melodramat
O co biega?
13:20magazyn sportowy
Święta krowa
13:50komedia
CANAL+ Family
Perła Fidżi
od 10:20komedia romantyczna
Łapu-capu extra
11:50chochliki telewizyjne
Podróż
12:20dramat obyczajowy
Nie przegap
14:55magazyn informacyjny
CANAL+ Film
Wino truskawkowe
11:00dramat obyczajowy
Nokturn w czerni
12:50film krótkometrażowy
Bezdroża
13:15komediodramat
CANAL+ Seriale
Uprowadzona 2 (4)
od 10:45serial sensacyjny
Gwiazdy wesela (7)
11:30serial komediowy
Gwiazdy wesela (8)
12:15serial komediowy
Pewnego razu w listopadzie
13:00dramat obyczajowy
"Nielegalni" - making of serialu
14:30film dokumentalny
Granice wytrzymałości
14:55film krótkometrażowy
CBS Europa
Bezpieczny port (2-ost.)
od 9:25dramat obyczajowy
Droga Violu
11:15komedia romantyczna
zdjęcieRejs pełen tajemnic
13:00dramat kryminalny
HBO 2
Arcyoszust
od 9:40dramat obyczajowy
Durrellowie 3 (5)
11:55serial biograficzny
Obiady piątkowe 3 (4/6)
12:50serial komediowy
zdjęcieOdlot
13:20film animowany
HBO 3
Sprawa idealna 2 (3)
11:10serial obyczajowy
Pazury (5/10)
12:05serial komediowy
zdjęcieWbrew regułom
13:25dramat psychologiczny
Kino Polska
Miasto z morza
od 10:00film historyczny
Sam pośród swoich
12:50dramat obyczajowy
Kino TV
Poirot: Śmierć na Nilu (4)
11:05serial kryminalny
Przygody Merlina 4 (6)
13:15serial fantasy
Przygody Merlina 4 (7)
14:15serial fantasy
Polsat Film
Salto
od 10:45dramat psychologiczny
Od czasów do czasów
12:55film familijny
TNT
Frisko Kid
od 9:20komedia
Cop Land
13:05film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 9:00mecz fazy grupowej: ŁKS Commercecon Łódź - Imoco Volley
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
12:00mecz fazy grupowej: RC Cannes - Igor Gorgonzola Novara
Piłka nożna: Liga angielska
14:25mecz: Huddersfield Town FC - Manchester City FC
Eurosport 1
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
od 9:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
12:15magazyn tenisowy
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
14:35mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 9:30mecz: FC Barcelona - CD Leganes
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
11:30mecz fazy grupowej: Dinamo Kazań - Eczacibasi VitrA Stambuł
La Liga Highlights Show
14:00magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
od 10:10mecz: Enea PTPS Piła - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Atleci
12:20magazyn sportowy
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
13:00mecz: MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn
TVP Sport
zdjęcieHokej: NHL
11:05mecz: Washington Capitals - San Jose Sharks
Rok Złotej Czwórki
13:00film dokumentalny
Retro TVP Sport
13:25magazyn sportowy
Pełnosprawni (285)
14:20magazyn dla niepełnosprawnych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!