Program TV

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 13: Insulina (161)
11:05serial kryminalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
Elif (550)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Na sygnale: Bestia (231)
11:55serial fabularno-dokumentalny
Koło fortuny (167)
12:30teleturniej
zdjęcieWymarzona miłość (13)
13:15serial obyczajowy
Zainwestuj w marzenia (4)
14:00serial obyczajowy
Coś dla ciebie
14:05magazyn
Polsat
Dlaczego ja? (689)
od 10:45serial paradokumentalny
Gliniarze (250)
11:45serial paradokumentalny
Trudne sprawy (571)
12:45serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (112)
13:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (442)
14:45serial paradokumentalny
TVN
zdjęcieEks-tra zmiana (6)
11:00program rozrywkowy
Ukryta prawda (722)
12:00serial paradokumentalny
19+ (399)
13:00serial paradokumentalny
19+ (400)
13:30serial paradokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (57)
14:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Sekrety sąsiadów (3)
11:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (4)
11:30serial obyczajowy
Detektywi w akcji (104)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
TV 6
Pękniesz ze śmiechu (6)
11:00program rozrywkowy
Miodowe lata: Alergia (118)
12:55serial komediowy
Jaś Fasola (13)
13:40serial komediowy
MacGyver (6)
14:15serial sensacyjny
TVN 7
Mango
od 10:15telezakupy
Ukryta prawda (405)
11:55serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (143)
12:55serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (180)
13:55serial fabularno-dokumentalny
Szpital (341)
14:55serial paradokumentalny
WP
Chłopak pod choinkę
od 10:00film familijny

FILMOWE

ale kino+
Obcy na mojej kanapie
od 10:50film dokumentalny
Trepalium (5)
12:00serial SF
Trepalium (6)
13:05serial SF
Dawno temu na Śląsku
14:00etiuda filmowa
Zazdrość
14:25dramat obyczajowy
AXN
Bezsenność w Seattle
od 9:40komedia romantyczna
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (13)
11:40serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (14)
12:35serial sensacyjny
Bohater ostatniej akcji
13:30komedia sensacyjna
CANAL+
zdjęciePrawdziwe kłamstwa
od 10:30komedia sensacyjna
Łapu-capu
13:05chochliki telewizyjne
Anielska twarz
13:10dramat obyczajowy
CANAL+ 1
60 kilo niczego
11:00film krótkometrażowy
zdjęciePrawdziwe kłamstwa
11:30komedia sensacyjna
Łapu-capu
14:05chochliki telewizyjne
Anielska twarz
14:10dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Dzikie Karaiby
od 10:55film dokumentalny
Czarownice z Salem
11:45dramat obyczajowy
Nie przegap
13:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Bazary Europy: Florencja (7)
14:00serial dokumentalny
Bazary Europy: Praga (8)
14:45serial dokumentalny
CANAL+ Film
Siostry przyrodnie
od 9:55komedia
Nie przegap
11:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
11:55chochliki telewizyjne
W blasku nocy
13:45melodramat
CANAL+ Seriale
Informator (6)
od 10:45serial sensacyjny
zdjęcieBull (21)
11:45serial kryminalny
Bull (22)
12:30serial kryminalny
Historie miłosne
13:25film obyczajowy
CBS Europa
Aż poleje się krew
12:25dramat obyczajowy
HBO
Wiek niewinności
od 9:40dramat obyczajowy
Tamte dni, tamte noce
12:00melodramat
Wyznania zakupoholiczki
14:10komedia romantyczna
HBO 2
Krzysiu, gdzie jesteś?
od 10:30komedia przygodowa
Wampiry: Dziedzictwo (12)
12:15serial fantasy
Znajdź mnie w Paryżu (3)
13:00serial familijny
HBO 3
Geostorm
od 9:25film SF
Dolina Krzemowa 3 (5/10)
11:10serial komediowy
Dolina Krzemowa 3 (6/10)
11:40serial komediowy
Krypton 2 (6)
12:10serial SF
Wielka szóstka
12:55film animowany
Pazury 3 (5)
14:40serial komediowy
Kino Polska
Cisza
od 10:00dramat obyczajowy
Kabaretowy rejs (4)
12:15program rozrywkowy
Dzieciak
13:20film krótkometrażowy
Kino TV
Ukryta kamera
od 9:15thriller
Żółte cytrynki
13:10komedia romantyczna
Polsat Film
Zezowate szczęście
od 10:05komedia obyczajowa
Skok przez płot
12:30film animowany
TNT
Flubber
od 8:40komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Golf: European Tour
11:00Scandinavian Invitation - 2. runda
Ekstrapaka: 5. kolejka
13:00magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
14:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Watts
13:00magazyn sportowy
Legends Live On
13:15magazyn sportowy
Camps to Champs
13:46magazyn igrzysk olimpijskich
Power of One
14:18magazyn igrzysk olimpijskich
nSport+
Liga gra
od 10:45zapowiedź 6. kolejki
Piłka nożna: Liga+ Extra
11:15magazyn ligi polskiej
Witaj w klubie: Wisła Płock
13:55serial dokumentalny
Polsat Sport
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 10:00mecz: Radomiak Radom - GKS 1962 Jastrzębie
Magazyn Fortuna 1. ligi
12:00magazyn piłkarski
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
13:50mecz fazy grupowej: Belgia - Ukraina
Polsat Sport News
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Wielkiej Brytanii
od 10:551. sesja treningowa w klasie MotoGP
Magazyn żużlowy
12:40magazyn sportowy
Magazyn lekkoatletyczny
13:40lekkoatletyka
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
14:20mecz fazy grupowej: Szwajcaria - Niemcy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!