Program TV

NIEDZIELA 8.03
3:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Bestia
od 2:35film sensacyjny
Klan (3624)
5:15telenowela
Klan (3625)
5:40telenowela
Słownik polsko@polski
6:05talk-show prof. Jana Miodka
wojsko-polskie.pl (91)
6:35cykl reportaży
Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Starcie tytanów
od 0:55film fantasy
Uwaga!
3:10magazyn reporterów
NOC Magii
3:30interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
4:50magazyn reporterów
zdjęcieMango
5:15telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Niegrzeczne pogaduszki
od 1:50film erotyczny
Heheszki na całego
3:35program rozrywkowy
Na osi (269)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
Śpiewające Brzdące
6:00program muzyczny
TV 4
Disco Polo Life
od 2:40program muzyczny
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Przygody Kota w Butach (58)
6:00serial animowany
Przygody Kota w Butach (59)
6:35serial animowany
TV 6
Top 10 - lista przebojów
od 2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TVN 7
NOC Magii
od 2:25interaktywny program rozrywkowy
Ukryta prawda (615)
4:55serial paradokumentalny
Mango
5:55telezakupy
TVP Kultura
zdjęcieBadlands
3:00dramat kryminalny
Fabryka hitów: Świat jest wasz
4:40serial dokumentalny
Teledyski
5:45magazyn muzyczny
WP
Życie przed oczami
od 2:00dramat obyczajowy
Modus (8)
4:00serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Niewidzialne
od 2:20dramat obyczajowy
Obcy na mojej kanapie
4:00film dokumentalny
Figury niemożliwe i inne historie 3
4:55film krótkometrażowy
Belfer (6/10)
5:10serial kryminalny
AXN
Ultraviolet 2 (9)
3:05serial kryminalny
Ultraviolet 2 (10)
4:00serial kryminalny
Conan (19)
5:00serial przygodowy
Conan (21)
6:25serial przygodowy
CANAL+
Dom, który zbudował Jack
od 0:50film kryminalny
Wtorek
3:20komedia
Kłopoty rodzinne wydry
4:50film dokumentalny
Kręcisz mnie
6:00komedia romantyczna
CANAL+ 1
Dom, który zbudował Jack
od 1:50film kryminalny
Wtorek
4:20komedia
Kłopoty rodzinne wydry
5:50film dokumentalny
CANAL+ Family
Poranek kojota
od 2:20komedia
Rykoszety
3:55film krótkometrażowy
Moje miasto
4:25film obyczajowy
Ratujmy zakład
5:25film krótkometrażowy
Marc, zielony pluszak 2 (10)
6:00serial dla młodzieży
Kaczki z gęsiej paczki
6:45film animowany
CANAL+ Film
Monument
od 2:35dramat obyczajowy
Dorwać Gunthera
4:25komedia sensacyjna
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Ratujmy zakład
6:40film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
Fuga
od 2:55film psychologiczny
Pisarze. Serial na krótko (5)
5:50serial komediowy
Bull (8)
6:00serial kryminalny
Bull (9)
6:45serial kryminalny
CBS Europa
zdjęciexXx
3:00film sensacyjny
Doktor Becker 2 (17/24)
5:20serial komediowy
Lekcja życia
5:55dramat obyczajowy
HBO 2
Strzelec
od 1:25dramat sensacyjny
Jackie Brown
3:25film sensacyjny
Angry Birds (59)
6:00serial animowany
Angry Birds (1)
6:10serial animowany
Angry Birds (2)
6:20serial animowany
Angry Birds (3)
6:30serial animowany
Masza i Niedźwiedź 2 (9-12)
6:45serial animowany
Kino Polska
Polskie gówno
3:45film muzyczny
Żubry
5:45film dokumentalny
Chleba naszego powszedniego
6:00film obyczajowy
Polsat Film
Znaki (2)
od 2:30serial kryminalny
zdjęcieŚlad (81)
3:30serial kryminalny
Ślad (82)
4:30serial kryminalny
Malanowski i partnerzy (802)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Polska w monitoringu (42)
6:00serial dokumentalny
Polska w monitoringu (43)
6:30serial dokumentalny
Stopklatka
Szamanka
od 2:30thriller erotyczny
zdjęcieMiłośćKropka.pl: Metafizyka (10)
4:50serial paradokumentalny
Nowa Scena Śmiechu (1)
6:00program rozrywkowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Rugby: Puchar Sześciu Narodów
3:00mecz: Anglia - Walia
Witaj w klubie: Lech Poznań
5:30serial dokumentalny
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
6:50mecz: Liverpool FC - AFC Bournemouth
Polsat Sport Extra
Sporty walki: UFC 248: Adesanya vs. Romero
4:00waga średnia: Israel Adesanya - Yoel Romero, waga słomkowa: Zhang Weili - Joanna Jędrzejczyk
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
6:00mecz: Top Volley Cisterna - Calzedonia Werona
TVP Sport
Hokej: NHL
od 1:05mecz: Florida Panthers - Montreal Canadiens
Tenis: Turniej WTA w Lyonie
6:05podsumowanie meczów półfinałowych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!