×

13 posterunek 2 (11)

serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Marek Perepeczko, Marek Walczewski
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Romans Kasi i stażysty Marka trwa nadal. Przyjaciele usiłują znaleźć Cezaremu nową narzeczoną. On jednak traci nadzieję, że spotka kogoś interesującego. Wkrótce na posterunku zjawia się Ewa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Romans Kasi i stażysty Marka trwa nadal. Przyjaciele postanawiają znaleźć Cezaremu nową narzeczoną. Jola stara się przekonać załamanego policjanta, że jest atrakcyjny, inteligentny i czarujący. Niestety, kolejne randki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Czarek zaczyna tracić nadzieję, że spotka kiedyś interesującą kobietę. Tymczasem na posterunku zjawia się niezwykle atrakcyjna i intrygująca Ewa (Katarzyna Figura).

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także