Próba niewinności (2)

Próba niewinności (2)

(Ordeal By Innocence)

serial kryminalny Wielka Brytania/USA 2018   od 12 lat
Występują:Morven Christie, Anthony Boyle, Christian Cooke, Bill Nighy
Reżyseria:Sandra Goldbacher
W skrócie:Arthur nie ma wyjścia. Musi powiedzieć całą prawdę. Podczas swojego zeznania jest w stanie przedstawić niepodważalne dowody na to, że mówi prawdę w sprawie alibi Jacka, który okazuje się być niewinny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Znana filantropka Rachel Argyll (Anna Chancellor) została zamordowana przez jednego z mieszkańców jej rezydencji. Za winnego uznano Jacka (Anthony Boyle), który jest przybranym synem ofiary i zawsze był uznawany za czarną owcę rodu. Po dwóch latach niespodziewanie w progu domu zamordowanej staje dr Calgary (Luke Treadaway). Okazuje się, że posiada on dowody, świadczące o niewinności Jacka. Prawdopodobnie morderca wciąż jest na wolności. Teraz każdy z domowników musi udowodnić przed wszystkimi, że nie jest mordercą. Miniserial w gwiazdorskiej obsadzie z misternie skonstruowaną intrygą, oparty na kryminale Agathy Christie.

W tym odcinku

Arthur nie ma wyjścia i musi powiedzieć całą prawdę. Podczas swojego zeznania jest w stanie przedstawić pewne niepodważalne dowody na to, że mówi prawdę w sprawie alibi Jacka, który okazuje się być niewinny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)