x
13 posterunek 2 (12)

13 posterunek 2 (12)

serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Marek Perepeczko, Marek Walczewski
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Cezary budzi się w ramionach Ewy. Ona wyznaje, że uciekła od zazdrosnego męża, niejakiego Salcesona, okrutnego szefa samochodowej mafii. Wkrótce zjawia się Salceson ze swymi gangsterami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 27 maja
za 5 dni
16:30 CANAL+ Family

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Cezary budzi się w ramionach Ewy. Ona wyznaje mu, że uciekła od zazdrosnego męża - znanego ze swego okrucieństwa szefa samochodowej mafii, niejakiego Salcesona. Tymczasem na posterunku pojawia się Stępień, który oświadcza wszystkim, że ponownie stracił wzrok. Wyznaje, że ukradzione Czarkowi pieniądze przehulał w Stanach Zjednoczonych, następnie zaś poddał się tańszej operacji w Meksyku. Czarek, wysłuchawszy jego opowieści, wpada w furię. Nie złości się jednak zbyt długo, ponieważ w komisariacie zjawia się Salceson w towarzystwie swoich gangsterów.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także