×

Kabaretowe hity (3)

program rozrywkowy Polska 2023   od 12 lat
W skrócie:W tym odcinku techniczni próbują przechytrzyć dział kadr, ale nie doceniają przebiegłości przeciwnika. Formacja Zwierzęta z kolei przygląda się rynkowym mechanizmom działającym na plebanii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 21 lipca
jutro
6:00 Stopklatka
wtorek, 23 lipca
za 3 dni
6:00 Stopklatka (z napisami)
poniedziałek, 29 lipca
za 9 dni
6:00 Stopklatka (z napisami)

Opis

W programie Sebastian Stankiewicz i Paweł Koślik, dwaj aktorzy, zapraszają widzów za kulisy telewizji i teatru. Wcielają się oni w role pracowników technicznych i z wrodzonym humorem zdradzają największe tajemnice scenicznych występów swoich kolegów. Na scenie swoje nowości prezentować będą natomiast największe gwiazdy, m.in.: kabaret Czesuaf, Paranienormalni, Chyba, Rewers, Formacja Zwierzęta, Jurki, Ewa Błachnio i Marcin Daniec.

W tym odcinku techniczni próbują przechytrzyć dział kadr, ale nie doceniają labiryntu, który kryje się za drzwiami HR. Formacja Zwierzęta przygląda się natomiast rynkowym mechanizmom działającym na plebanii, a Marcin "Jabbar" Wójcik wylewa nieco żalu na temat kryzysu wieku średniego. Z kolei kabaret Z Konopi zaprasza na obiad do eleganckiego lokalu, podczas gdy grupa Jurki opowiada o niedolach zawodu listonosza.

Zobacz także