Ślad: Szaleństwo (110)
| Występują: | Anita Jancia, Mariusz Jakus, Agnieszka Kawiorska, Cezary Łukaszewicz |
|---|---|
| W skrócie: | Agent CWŚ, Artur Kotowicz, spaceruje pod ambasadą Niemiec z transparentem 'Uwolnić małże!'.Wdaje się w bojkę, w wyniku której trafia do szpitala. Tam zostaje u niego zdiagnozowana schizofrenia. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Kolejna odsłona perypetii grupy specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego dowodzonego przez podinspektor policji i profesor nauk medycznych, Renatę Różańską (Anita Jancia). Pomaga jej w tym jej zastępca, nadkomisarz Rafał Walczak (Mariusz Jakus). Pod ich kierownictwem funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego poszukają śladów, by rozwikłać kolejną porcję zagadek kryminalnych.
W tym odcinku
Agent CWŚ, Artur Kotowicz, spaceruje pod ambasadą Niemiec z transparentem "Uwolnić małże!". Gdy kilka osób próbuje go odgonić, wywiązuje się bójka, w wyniku której agent trafia do szpitala. Tam zostaje u niego zdiagnozowana schizofrenia. Próbując zrozumieć, dlaczego Kotowicz zachorował, eksperci dowiadują się o jego związku z tajemniczą kobietą. Zaczynają podejrzewać, że mężczyzna zażywał bardzo silne środki psychotropowe. Aby zapobiec zamachowi na jego życie, Mazurek i Walczak porywają Kotowicza ze szpitala psychiatrycznego. W siedzibie CWŚ okazuje się, że ktoś próbował otruć mężczyznę. Agentom udaje się jednak pomóc koledze. Muszą jeszcze tylko odkryć, kto próbował go zabić.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Anita Jancia
jako Renata Różańska -
Mariusz Jakus
jako nadkomisarz Rafał Walczak -
Agnieszka Kawiorska
jako Małgorzata Mazurek -
Cezary Łukaszewicz
jako Artur Kotowicz "KOT" -
Marta Jarczewska
jako Kinga Bielska -
James Malcolm
jako Jacek Zaręba -
Michał Gadomski
jako Jędrzej Lisowski -
Wojciech Starostecki
jako Piotr Romański -
Waldemar Błaszczyk
jako Paweł Herman -
Aleksandra Hamkało
jako Anna Szpunar -
Piotr Witkowski
jako Bartosz Majski -
Krzysztof Wach
jako Sebastian Wrona -
Zuzanna Lit
jako Ilona Andrzejewska -
Mateusz Wądrzyk
jako Dariusz Ustynowicz
Zobacz także
- Ślad: Bursztynowe koraliki (5) - serial kryminalny - dziś, 17 grudnia 20:00
- Ślad: Echo (65) - serial kryminalny - dziś, 17 grudnia 22:00 i 1 późniejsza emisja
- Ślad: Bezmyślna zemsta (66) - serial kryminalny - dziś, 17 grudnia 23:00 i 2 późniejsze emisje
- Ślad: Wilki (49) - serial kryminalny - dziś, 17 grudnia 23:50
- Ślad: Doskonały plan (92) - serial kryminalny - noc śr./czw., 17 na 18 grudnia 0:00
- Ślad: Wysoka stawka (50) - serial kryminalny - noc śr./czw., 17 na 18 grudnia 0:50
- Ślad: Podwójny trup (51) - serial kryminalny - noc śr./czw., 17 na 18 grudnia 1:50
- Ślad: Witryna (32) - serial kryminalny - noc śr./czw., 17 na 18 grudnia 3:00 i 1 późniejsza emisja
- Ślad: Szczur w szkole (33) - serial kryminalny - noc śr./czw., 17 na 18 grudnia 4:00 i 2 późniejsze emisje
- Ślad: Jeszcze jedna szansa (6) - serial kryminalny - czwartek, 18 grudnia 20:00 i 2 późniejsze emisje