Program TV

NIEDZIELA 12.07
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Intencje
od 20:00dramat obyczajowy
Diabeł tasmański
22:00film SF
Na osi (287)
23:50magazyn motoryzacyjny
Na osi (288)
0:25magazyn motoryzacyjny
TV 4
Babylon A.D.
od 20:00film SF
Opłacone krwią
22:05dramat obyczajowy
Ameryka pod ostrzałem (3)
0:30serial dokumentalny
TV 6
Wakacyjny seks
23:00film erotyczny
Gwiazdy Kabaretu (17)
0:35program rozrywkowy
TV Puls
zdjęcieOsaczony
22:00thriller
Wielkie kino
0:25komedia przygodowa
TVP Kultura
Bilet na weekend: Pali się, moja panno
od 20:00komedia obyczajowa
Trzeci punkt widzenia
21:15program publicystyczny
Dokument.pl: Razem
21:50film dokumentalny
Kino nocne: Chevalier
23:20komediodramat

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Grantchester 5 (3)
od 20:10serial kryminalny
Premiera: Grantchester 5 (4)
21:10serial kryminalny
zdjęcieOskarżona
22:10thriller
Na samym dnie
0:20dramat psychologiczny
AXN
Świat w płomieniach
od 20:00film sensacyjny
Desperado
22:40film sensacyjny
Ostra noc
0:45komedia
CANAL+ 1
Piłka nożna: Liga+ Extra
od 20:30magazyn ligi polskiej
Premiera: Mała
22:00komedia
Kartoteka 64
23:45film kryminalny
CANAL+ Family
Pech to nie grzech
od 20:30komedia romantyczna
Instynkt matki
22:05thriller
Rączki
23:50film krótkometrażowy
W kogo ja się wrodziłem?
0:15film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Obserwowani (8)
od 20:45serial kryminalny
Mały Zgon (7)
23:05serial kryminalny
Slutever: Wakacje z kinkiem (3)
0:05serial dokumentalny
Slutever: Seks na haju (4)
0:30serial dokumentalny
CBS Europa
Dirty Dancing 2
21:00film muzyczny
40 lat minęło
22:45komedia
HBO
Premiera: Quiz (2/3)
21:00serial obyczajowy
Premiera: Quiz (3-ost.)
21:45serial obyczajowy
Perry Mason (3/8)
22:45serial obyczajowy
Stopklatka
Miś
od 20:00komedia
TNT
Drive
21:00dramat sensacyjny
Mad Max
23:00film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 19:55mecz: AFC Bournemouth - Leicester City FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
21:55mecz: Sevilla FC - RCD Mallorca
Premiera: Sport+
0:00magazyn sportowy
Eurosport 1
Tenis
21:00tenis
Wyścigi samochodowe
23:00wyścigi samochodowe
Poker
0:00poker
Eurosport 2
Snooker: Turniej UK Championship w Yorku
0:00mecz finałowy: Ding Junhui - Stephen Maguire
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 18:45mecz: RM Solar Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów
Magazyn PGE Ekstraliga
21:15magazyn żużlowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:00mecz: Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Polsat Sport News
Atleci
21:00magazyn sportowy
KOTV Classics
21:30magazyn bokserski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!