x
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (178)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (178)

(CSI: NY: Sláinte)

serial kryminalny USA 2012   od 16 lat
Występują:Gary Sinise, Sela Ward, Carmine Giovinazzo, Anna Belknap
Reżyseria:Christine Moore
W skrócie:Flack i jego zespół szukają mordercy sklepikarza irlandzkiego pochodzenia. Jego szczątki zostały odnalezione w kilku miejscach przy jednej z ulic miasta. Podejrzanym jest rosyjski gangster.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) zajmuje się badaniem okoliczności zbrodni, do których dochodzi na terenie nowojorskiej metropolii. W kolejnych śledztwach pomaga mu zespół policjantów i specjalistów w dziedzinie kryminalistyki. Są wśród nich detektywi Danny Messer (Carmine Giovinazzo) i Don Flack (Eddie Cahill), a także Jo Danville (Sela Ward), Adam Ross (A.J. Buckley) oraz doktorzy Sid Hammerback (Robert Joy) i Sheldon Hawkes (Hill Harper). W ósmej serii Mac wciąż zastanawia się nad rezygnacją ze służby. Widzowie poznają także różne wydarzenia z życia Jo i perypetie uczuciowe Danny'ego.

W tym odcinku

Flack i jego zespół poszukują mordercy sklepikarza irlandzkiego pochodzenia. Fragmenty jego poćwiartowanych zwłok zostały odnalezione w kilku miejscach przy jednej z ulic miasta. Jednym z podejrzanych jest rosyjski gangster. Niebawem eksploduje jego samochód.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także