Program TV na poniedziałek 29.04.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Studio Raban
7:30magazyn dla młodzieży
Wydział kryminalny Kitzbühel: Kryminał a la carte (60)
8:00serial kryminalny
Ranczo 5: Pakt z czartem (65)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 20: Maska śmierci (246)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 29: Beryl (372)
10:45serial kryminalny
TVP 2
Rodzinka.pl: Na dwa fronty (188)
od 6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Żona z piekła rodem (745)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: 30 hektarów miłości (746)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Dla ciebie wszystko (132)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Prawie szwagier (819)
10:40serial paradokumentalny
TVN
Kuchenne rewolucje: Biała Podlaska, Pizzeria Solare (2/14)
od 6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
Tele 5
Bajki dla najmłodszych (11)
7:00serial animowany
Mróweczki z bajeczki (17)
7:15serial animowany
Trucker Club (10)
7:25magazyn motoryzacyjny
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (7)
8:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
9:00program rozrywkowy
Remont na 5 (3)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (168)
7:00reality show
STOP Drogówka
8:00magazyn policyjny
STOP Drogówka
9:00magazyn policyjny
Trudne sprawy: Marlena mieszka z draniem pod jednym dachem (992)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (13)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1150)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (10)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (11)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Fachowcy (12)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Księżniczka (14)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Zwierzyniec (15)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (195)
10:00telenowela
TVN 7
Szpital (1012)
od 6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1110)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (842)
8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (843)
10:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Portrety: Elżbieta Jaroń
8:40magazyn kulturalny
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (2)
9:05serial przygodowy
Francuskie śniadanie: Thierry Śmiałek (3)
9:40serial przygodowy
Śpiewnik Komedy (1)
10:25koncert
TVP Polonia
Przystanek slow food 4: Prawdziwe soki (2)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Premiera: Tłit (1005)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 3 (6)
7:35program rozrywkowy
Porzucone budowle 4 (7)
8:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 4 (8)
9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii (5)
10:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
ale kino+
Premierowa Jazda: Masza Wągrocka
7:00magazyn
Maskarada
7:30film krótkometrażowy
Plaża
8:00film krótkometrażowy
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (7)
8:30serial sensacyjno-komediowy
Panhandle. Kryminalne zagadki Florydy (8-ost.)
9:30serial sensacyjno-komediowy
Papierowe gody
10:30komedia
AXN
Rekrut (19)
od 6:55serial kryminalny
Seal Team 5 (13)
7:50serial sensacyjny
Seal Team 5 (14)
8:50serial sensacyjny
Rekrut (19)
9:50serial kryminalny
SEAL Team 6 (1)
10:45serial sensacyjny
CANAL+ Family
Ronja, córka zbójnika (22)
od 6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (8)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (9)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (10)
7:45serial animowany
Marta mówi (6)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? (5)
9:00reality show
Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? (6)
9:25reality show
Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? (7)
10:00reality show
Czy na pewno umiesz gotować zdrowo? (8)
10:25reality show
CANAL+ Film
Wszyscy święci
od 6:35film obyczajowy
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
8:15magazyn filmowy
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
8:45film animowany
Opiekun
10:30film obyczajowy
CANAL+ Premium
Fuks
od 6:15komedia sensacyjna
Sekrety mojego taty
7:40film animowany
Śladami Mesjasza
8:55film dokumentalny
Bezmiar
10:05dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Twardzielki: Karolina Koszewska-Łukasik (1)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (5)
10:40serial dokumentalny
CBS Europa
Nora Roberts: Ciemna strona księżyca
od 6:00thriller
Weselne menu
7:50komedia romantyczna
Spotkajmy się w Szkocji
9:40komedia romantyczna
Epic Drama
Panna Scarlet i komisarz 4: Powołanie (5)
od 6:45serial kryminalny
Inspektor George Gently 4: Do góry nogami (1)
7:55serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Reakcja (15)
9:50serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Oświecenie za cenę śmierci (6)
10:45serial kryminalny
HBO 2
Wonka
od 6:00film familijny
Charlie i fabryka czekolady
7:55komedia przygodowa
Mrówka Z
9:50film animowany
HBO 3
Magic Mike: Ostatni taniec
od 6:00komediodramat
Niepodobni
7:50komedia
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Electric Can Opener Fluctuation (1/23)
9:30serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Jiminy Conjecture (2)
9:50serial komediowy
Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa
10:15film familijny
Kino Polska
Złombol (4)
od 6:40serial dokumentalny
Nowy kabaretowy rejs 5 (3)
7:30program rozrywkowy
Nowy kabaretowy rejs 5 (4)
8:35program rozrywkowy
Dziewczyna i chłopak
9:35film przygodowy
Kino TV
Na pokuszenie
od 6:55thriller
Celnicy (2)
8:40serial dokumentalny
Celnicy (3)
9:10serial dokumentalny
Poirot: Morderstwo w Orient Ekspresie
9:50serial kryminalny
Polsat Film
Więzienie (138)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Niebezpieczny silnik (11)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (39)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (40)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Spirytyści (66)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Złoty interes 2 (9)
od 6:55program rozrywkowy
Hudson i Rex 5 (12)
7:55serial kryminalny
Komisarz Rex 7: Klątwa mumii (103)
8:55serial kryminalny
Komisarz Rex 7: Gołębica Ettricha (104)
9:55serial kryminalny
Komisarz Rex 7: Śmierć za kratkami (105)
10:55serial kryminalny
Warner TV
Diukowie Hazzardu 7: Jedźcie na Zachód, młodzi Duke'owie (8)
7:00serial komediowy
Alf 4: Gdy będę mieć 64 lata (19)
8:00serial komediowy
Alf 4: Panie Piaskunie (20)
8:30serial komediowy
Kochane kłopoty (1)
9:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (2)
9:50serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (11)
10:50serial sensacyjny
SPORTOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
CANAL+ Sport
Sport+
od 6:00magazyn piłkarski
Liga+ Extra
7:15magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz fazy play-off: Dallas Mavericks - Los Angeles Clippers
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Madrycie
od 6:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Telesprzedaż
8:00
Liga+ Extra
9:45magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:009. dzień
Lekkoatletyka: Maraton w Madrycie
8:30lekkoatletyka
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
10:009. dzień
Eurosport 2
Kolarstwo: Tour de Romandie
7:005. etap
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
8:001. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
8:309. dzień
Lekkoatletyka: Maraton w Madrycie
10:00lekkoatletyka
Polsat Sport
Cafe Futbol
od 6:00magazyn piłkarski
Atleci
8:00magazyn sportowy
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
8:30waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
Polsat Sport Extra
Boks: Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie
od 6:00waga ciężka: Marcin Siwy - Rydell Booker 26.03.2022
Atleci
7:30magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
8:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
od 6:00mecz: FC Hradec Kralove - SK Slavia Praga
Piłka nożna: Liga szkocka
8:30mecz: Dundee FC - Celtic FC
TVP Sport
Filmy ESPN: Venus kontra
od 6:10film dokumentalny
Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy - Szeged 2024
7:151. dzień
Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy - Szeged 2024
8:552. dzień
Pływanie: Mistrzostwa Polski - Lublin 2024
10:404. dzień
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!