Policjantki i Policjanci (673)

Policjantki i Policjanci (673)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Magda Szczepanek, Paweł Monsiel, Anna Bosak, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Do stróżów prawa zgłasza się mężczyzna, który twierdzi, że jego syn został porwany przez rywala w interesach. Obawia się o jego życie. Zapała i Góral jadą do mieszkania podejrzanego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy policjantów patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste funkcjonariuszy i ich codzienne problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą.

W tym odcinku

Do stróżów prawa zgłasza się mężczyzna, który twierdzi, że jego syn został porwany przez rywala w interesach. Obawia się o jego życie. Zapała i Góral jadą do mieszkania podejrzanego. W drewnianych drzwiach zauważają dziury po kulach, a na podłodze widać ślady krwi. Funkcjonariusze dostają także drugie zgłoszenie. Udają się do kawiarni, w której doszło do awantury. Powodem kłótni jest zawód miłosny. Tymczasem Krzysiek przeszukuje torebkę Beaty. Sprawdza jej notes z adresami i telefonami. Jaskowska informuje Nowaka, że zakończyło się śledztwo prowadzone przez Wydział Wewnętrzny. Wieczorem Krzysiek spotyka się na randkę z Drawską.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także