Przyjaciele 4: The One with All the Haste (19)

Przyjaciele 4: The One with All the Haste (19)

(Friends: The One with All the Haste)

serial komediowy USA 1997-1998
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Kevin S. Bright
W skrócie:Monica i Rachel straciły mieszkanie po przegraniu zakładu z Joeyem i Chandlerem. Chcą je odzyskać. Przekonanie przyjaciół do ponownej zamiany nie jest łatwe. Próbują jeszcze jednego zakładu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 21 października
jutro
19:30 Comedy Central
wtorek, 22 października
pojutrze
13:30 Comedy Central
czwartek, 24 października
za 4 dni
22:30 Comedy Central Family
sobota, 26 października
za 6 dni
8:00 Comedy Central

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy mają ponad dwadzieścia lat, są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Monica i Rachel straciły swoje mieszkanie, po tym jak przegrały zakład z Joeyem i Chandlerem. Teraz chcą je za wszelką cenę odzyskać. Są gotowe zrobić niemal wszystko, żeby przyjaciele pozwolili wrócić im do ich starego lokum. Jednak przekonanie ich do ponownej zamiany nie przychodzi dziewczynom łatwo. Nie skutkuje nawet przekupstwo w postaci biletów na mecze Knicksów. Monica i Rachel próbują wygrać jeszcze jeden zakład. Niestety, znów przegrywają. Zdesperowane wykorzystują fakt, że Joey i Chandler bawią się świetnie na meczu i pod ich nieobecność przeprowadzają się z powrotem do apartamentu Moniki. Ross oświadcza się Emily. Rachel jest zszokowana jego decyzją.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także