Program TV

PIĄTEK 31.05
23:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Mój rower
od 22:55film obyczajowy
American Pie
0:45komedia
Pluton
2:35dramat wojenny
Polsat
Osada
0:00thriller
Tajemnice losu
2:30program rozrywkowy
TVN
Snajper
od 22:25film wojenny
Uwaga!
2:10magazyn reporterów
Moc magii
2:30interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Pająki
od 21:50horror SF
Stracona cnota
23:40film erotyczny
Namiętna praca domowa
1:45film erotyczny
TV 4
Zagadkowe zgony (6)
1:15serial dokumentalny
Zagadkowe zgony (1)
1:45serial dokumentalny
Interwencja
2:10magazyn reporterów
Graffiti
2:25program publicystyczny
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
TV 6
Jawajska gorączka
23:55film sensacyjny
Benny Hill (74)
2:00program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
TV Puls
16 przecznic
od 21:50film sensacyjny
zdjęcie13. dzielnica
23:55film sensacyjny
TVN 7
Jump Street 21
od 21:00komedia sensacyjna
Podwójne ryzyko
23:20film sensacyjny
Moc magii
2:35interaktywny program rozrywkowy
TVP Kultura
Tygodnik kulturalny
23:15magazyn kulturalny
Teraz animacje!: Dom jeża
23:55film krótkometrażowy
Teraz animacje!: Kapitan
0:05film krótkometrażowy
Teraz animacje!: Nie trać głowy
0:10film krótkometrażowy
WP
Triumf sprawiedliwości
od 22:55thriller
Na linii
0:45dramat sensacyjny

FILMOWE

ale kino+
W matni
od 21:55dramat obyczajowy
Koleje losu
23:50film krótkometrażowy
Psy gończe
0:20film krótkometrażowy
Chipsy o smaku bekonu
0:50film krótkometrażowy
Pajace
1:05film krótkometrażowy
Matka
1:40dramat obyczajowy
AXN
Elizjum
od 22:45dramat SF
Zabójcze umysły 14 (8)
2:50serial kryminalny
CANAL+ Family
zdjęcieKamerdyner
0:50dramat historyczny
CANAL+ Film
Godzinki
od 22:15komedia romantyczna
Blok 99
23:45dramat kryminalny
Dwunastu odważnych
1:55dramat sensacyjny
CANAL+ Seriale
60 kilo niczego
23:05film krótkometrażowy
Granica zbrodni (6)
23:35serial kryminalny
Upadek królestwa 3 (10)
0:30serial historyczny
Aktualności filmowe+
2:20magazyn filmowy
Łapu-capu extra
2:50chochliki telewizyjne
CBS Europa
Dorwać Cartera
od 22:50film sensacyjny
Żona pastora
0:50dramat kryminalny
HBO
Niebo
od 22:00thriller
Szkolna imprezka 3
23:40komedia
HBO 2
Nazywam się: Muhammad Ali (1/2)
od 22:50film dokumentalny
Wada ukryta
1:40film kryminalny
HBO 3
Premiera: Prawo Artura (6)
od 22:55serial komediowy
Billions 4 (4)
23:50serial obyczajowy
Templariusze 2 (2/8)
0:50serial historyczny
Proud Mary
1:40film sensacyjny
Kino Polska
Demony wojny wg Goi
od 21:50dramat wojenny
Gracze
23:50film sensacyjny
Rajski ptak
2:25melodramat
Kino TV
Gothika
23:05thriller
Blef
1:10komediodramat
Polsat Film
Gwiazdorski piątek: Lot
od 21:00dramat obyczajowy
Spider-Man: Homecoming
23:55film przygodowy
Ślad (4)
2:45serial kryminalny
Stopklatka TV
Nieuchwytny
od 21:55thriller
Daybreakers: Świt
0:00horror SF
Cudowne lato
2:00czarna komedia
TNT
Człowiek Demolka
od 21:00film sensacyjny
Zabójcza broń 3
23:15film sensacyjny
Zabójcza broń 4
1:30film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
23:30mecz: Wisła Kraków - Miedź Legnica
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
1:45magazyn piłki ręcznej
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
2:50mecz: Korona Kielce - Górnik Zabrze
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 22:4519. etap: Treviso - San Martino di Castrozza
Wiadomości Eurosportu
23:45magazyn informacyjny
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
0:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
1:00magazyn tenisowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
1:3019. etap: Treviso - San Martino di Castrozza
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 22:45mecz 3. rundy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
0:00magazyn tenisowy
Wiadomości Eurosportu
0:25magazyn informacyjny
Kolarstwo: Giro d'Italia
0:3019. etap: Treviso - San Martino di Castrozza
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
1:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
nSport+
Droga do Final Four: Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 22:45rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Paris Saint-Germain HB - PGE Vive Kielce
Sport News+
0:30magazyn sportowy
Basket+
0:45newsy sportowe
Boks: Gala w Nowym Jorku
1:00waga ciężka: Adam Kownacki - Gerald Washington
Witaj w klubie: Lechia Gdańsk
2:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Legia Warszawa
2:30serial dokumentalny
Polsat Sport
Boks: Gala MB Boxing Night: Ostatni Taniec
0:00waga superśrednia: Robert Parzęczewski - Dmitrij Czudinow
Sporty walki: Gala Babilon MMA 6
2:30walka: Paweł Pawlak - Daniel Skibiński
Polsat Sport Extra
Sporty walki: Gala Babilon Fight Night 1
od 20:00walki: Michał Cieślak - Olanrewaju Durodola, Michał Kita - Łukasz Brzeski
Siatkówka mężczyzn: Siatkarska Liga Narodów
1:55mecz: Argentyna - Portugalia
TVP Sport
Ring TVP Sport
od 22:50magazyn bokserski
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
1:20mecz fazy grupowej: Korea Południowa - Argentyna

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!