Program TV

PIĄTEK 31.01
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (657)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
zdjęciePrzysięga (99)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Polsat
Pierwsza miłość (3003)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (940)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (283)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (213)
17:00serial paradokumentalny
TVN
Detektywi: Synowa (356)
14:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi: Ratujcie moją mamę (357)
14:30serial fabularno-dokumentalny
Szpital (312)
15:00serial paradokumentalny
Szkoła (383)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 9:45
Niesamowite tajemnice
14:20serial grozy
Kabaretowy Szał
15:15program rozrywkowy
zdjęcieNiesamowite tajemnice
16:10serial grozy
Kabaretowy Szał
17:10program rozrywkowy
TV 4
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (602)
15:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (31)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (34)
16:30serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (39)
17:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (40)
17:30serial obyczajowy
TV 6
Bumerang (14)
od 13:40serial komediowy
Diagnoza morderstwo (6)
16:15serial kryminalny
Diagnoza morderstwo (7)
17:15serial kryminalny
TVN 7
Szpital (419)
od 13:20serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (347)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (472)
15:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (38/52)
16:20serial fabularno-dokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (29/60)
17:20serial paradokumentalny
TVP Kultura
Joanna d'Arc
od 13:45opera
Czarna skrzynka
17:45film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Fantastyczna kobieta
od 13:00dramat obyczajowy
Ale krótkie po polsku: W nowych okolicznościach
14:55blok filmów krótkometrażowych
Heath Ledger - to ja
16:25film dokumentalny
AXN
Karate Kid 3
od 13:50film przygodowy
CANAL+ Family
Tropicielki rodzinnych historii (7)
14:00serial dokumentalny
Tropicielki rodzinnych historii (8)
14:45serial dokumentalny
Na cenzurowanym
15:30film krótkometrażowy
Kaczki z gęsiej paczki
16:00film animowany
Nie przegap
17:30magazyn informacyjny
CANAL+ Film
Powrót znad przepaści
od 13:25serial dokumentalny
Nie przegap
15:45magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
15:55chochliki telewizyjne
Kuba Guzik
16:25film przygodowy
CANAL+ Seriale
Zaczęło się w środę 2 (6)
od 13:20serial sensacyjny
Instynkt (7)
14:15serial kryminalny
Instynkt (8)
15:00serial kryminalny
Obserwowani (7)
17:30serial kryminalny
CBS Europa
Trzy życzenia
od 13:25film obyczajowy
Romeo i Julia
15:35melodramat
HBO
Buntownik z wyboru
od 13:10dramat psychologiczny
zdjęciePuzzle
15:15dramat obyczajowy
Słowo na L: Generacja Q (4/8)
17:00serial obyczajowy
HBO 2
Biały kruk
od 13:30film biograficzny
W cieniu drzewa
15:35komediodramat
Kapitan Marvel
17:05film SF
HBO 3
Spider-Man Uniwersum
od 13:35film animowany
All American 2 (4)
16:20serial obyczajowy
Władca Paryża
17:05film przygodowy
Kino Polska
Siekierezada
od 12:55dramat obyczajowy
Koledzy
14:35film dokumentalny
Imagine
14:55film obyczajowy
Kabaretowy rejs Deluxe (2)
17:00program rozrywkowy
Kino TV
Mali agenci 2
od 13:10film przygodowy
Max i Hugo - magicy
15:15film familijny
Polsat Film
Gruby Albert
od 13:45komedia
zdjęcieSiostry
15:45komediodramat
TNT
Straszny film
od 12:45horror komediowy
Bill
14:20komedia
Szalona impreza
16:10komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 13:00mecz: VfB Friedrichshafen - Vojvodina NS Seme Nowy Sad
Piłka nożna: Liga niemiecka
15:30mecz: Borussia Mönchengladbach - 1. FSV Mainz 05
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Eurosport 1
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
17:00mecz finałowy gry podwójnej kobiet
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 12:50mecz: CD Alaves - Villarreal CF
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
14:55mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Knack Roeselare
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
17:55magazyn siatkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
od 13:30mecz: LUK Politechnika Lublin - MCKiS Jaworzno
Piłka nożna: Liga włoska
15:00mecz: SSC Napoli - Juventus FC
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
16:00mecz: Barca - Zenit Sankt Petersburg
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:45mecz: PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
od 12:07mecz: Legia Warszawa - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Siatkówka mężczyzn: Challenge Cup
15:30mecz 1/8 finału: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Spor Toto SC Ankara
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
16:30mecz: SMS PZPS I Spała - BBTS Bielsko-Biała
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
15:25mecz ćwierćfinałowy: Inter Mediolan - ACF Fiorentina
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet
17:30mecz: Metraco Zagłębie Lubin - Eurobud JKS Jarosław

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!