Program TV

NIEDZIELA 24.02
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Miesiąc miodowy z mamusią
od 13:00komedia romantyczna
Potworny kundel
15:00film familijny
Nieźle kliknięci
16:45program rozrywkowy
Czynnik PSI 3 (2/22)
17:00serial SF
TV 4
Napad
od 12:50komedia kryminalna
Stara miłość nie rdzewieje
14:45komedia romantyczna
Biały Tygrys
16:45film wojenny
TV 6
Policjantki i Policjanci (233)
14:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (235)
16:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (236)
17:00serial obyczajowy
TVN 7
Miś Yogi
od 13:35film familijny
Przygoda na Antarktydzie
15:20film przygodowy
Ostatni władca wiatru
17:50film przygodowy
TVP Kultura
Zakochany Molier
od 13:15film biograficzny
Chuligan literacki
15:20magazyn o książkach
WP
Księżna Diana i paparazzi
od 13:30film dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu (3)
16:30program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Pionek
od 12:15dramat biograficzny
Cena odwagi
14:15dramat biograficzny
Świadek
16:15dramat sensacyjny
AXN
Iluzja (7)
14:00serial kryminalny
Premiera: Grimm 6 (8)
15:00serial fantasy
Premiera: Grimm 6 (9)
16:05serial fantasy
CANAL+
Tylko dla odważnych
od 12:50dramat biograficzny
Piłka nożna: Liga angielska
15:00mecz: Manchester United FC - Liverpool FC
Uwięzieni
17:05film krótkometrażowy
Nie przegap
17:20magazyn informacyjny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:30mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok
CANAL+ 1
Tylko dla odważnych
od 13:50dramat biograficzny
Piłka nożna: Liga angielska
16:00mecz: Manchester United FC - Liverpool FC
CANAL+ Family
Volta
od 13:15komedia
Kumple z dżungli
15:00film animowany
Muzyka ciszy
16:35film biograficzny
CANAL+ Film
Lowriders
od 12:50dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
14:25chochliki telewizyjne
Młodzież bez Boga
14:55dramat obyczajowy
Pętla
16:45dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Gwiazdy wesela (4)
14:00serial komediowy
Zaczęło się w środę (1)
14:55serial sensacyjny
Zaczęło się w środę (2)
15:50serial sensacyjny
Zrobione na czysto (5)
16:45serial obyczajowy
Zrobione na czysto (6)
17:35serial obyczajowy
CBS Europa
Tajemnicza wyspa (1/2)
14:00film przygodowy
Tajemnicza wyspa (2-ost.)
15:35film przygodowy
Napad na bank
17:10komedia kryminalna
HBO
Zoolander
od 13:15komedia
Proza życia
14:45komedia
HBO 2
Speed Racer
od 13:25film przygodowy
Plamy z trawy
15:40dramat obyczajowy
Somalijscy piraci
17:10dramat biograficzny
HBO 3
Moje wakacje z Rudym
od 13:45film familijny
Lego Ninjago: Film
15:15film animowany
Odpowiednik 2 (5/10)
17:00serial SF
Kino Polska
Ki
od 12:35dramat obyczajowy
Panny z Wilka
14:35dramat obyczajowy
Monidło
16:55komedia
Kino TV
Ostatni legion
od 12:40dramat historyczny
Przygody Merlina 3 (8)
14:45serial fantasy
Przygody Merlina 3 (9)
15:45serial fantasy
Burmistrz Mary
16:40komediodramat
Polsat Film
Eskadra "Czerwone ogony"
od 13:40film wojenny
Ja, robot
16:20film SF
Stopklatka TV
Taxi 4
od 13:30komedia sensacyjna
Pracująca dziewczyna
15:20komedia obyczajowa
Czekolada
17:35komediodramat

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga+
14:00magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
15:10mecz: Miedź Legnica - Wisła Płock
1 na 1 Extra: Ivan Miljković
17:35magazyn sportowy
nSport+
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 13:55mecz: Golden State Warriors - Houston Rockets
Piłka z góry
15:55magazyn piłkarski
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
16:55mecz gazy grupowej: RK Celje Lasko - Paris Saint-Germain HB
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 12:30mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 12:10mecz: ADO Den Haag - AFC Ajax
Piłka nożna: Liga holenderska
14:30mecz: PSV Eindhoven - Feyenoord
Sporty walki: UFC Fight Night: Błachowicz vs. Santos
16:30waga półciężka: Jan Błachowicz - Thiago Santos

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!