Program TV

PONIEDZIAŁEK 29.04
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (475)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Polsat
Pierwsza miłość (2873)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (917)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (340)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (330)
17:00serial paradokumentalny
TVN
19+ (387)
14:00serial paradokumentalny
Szkoła (687)
15:30serial paradokumentalny
19+ (388)
16:30serial paradokumentalny
Szpital (924)
17:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Rosyjska piękność (6)
16:00serial kostiumowy
Rosyjska piękność (7)
17:00serial kostiumowy
TV 4
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (534)
15:00serial obyczajowy
Gliniarz i prokurator 4 (70)
16:00serial kryminalny
Joker (70)
17:00teleturniej
TV 6
Sekrety sąsiadów (20)
od 13:40serial obyczajowy
MacGyver (61)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (79)
15:15serial kryminalny
Drużyna A (2)
16:15serial sensacyjny
Paulina (72)
17:15telenowela
TVN 7
Ukryta prawda (325)
od 13:15serial paradokumentalny
Sąd rodzinny: Gdzie jest Paulina? (64)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (262)
16:20serial paradokumentalny
Prawo Agaty (14/15)
17:25serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Historia pewnego życia
od 12:00dramat obyczajowy
Drzewo i ja
14:10film krótkometrażowy
Wyrok za prawdę
14:50dramat biograficzny
Paryżanka
16:55film krótkometrażowy
Córka
17:15film krótkometrażowy
Lila
17:40film krótkometrażowy
AXN
MacGyver (9)
od 13:15serial akcji
Grimm 6 (12)
14:10serial fantasy
Grimm 6 (13)
15:10serial fantasy
Castle 8 (6)
16:10serial kryminalny
Castle 8 (7)
17:10serial kryminalny
CANAL+
Volta
od 12:35komedia
Szpieg
14:20dramat sensacyjny
Chata
16:40dramat psychologiczny
CANAL+ 1
Volta
od 13:35komedia
Szpieg
15:20dramat sensacyjny
Chata
17:40dramat psychologiczny
CANAL+ Family
Pianista
od 13:10dramat wojenny
Nie przegap
15:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
15:40chochliki telewizyjne
Mistrzowie kamuflażu
17:05film dokumentalny
CANAL+ Film
Jeszcze nie koniec
od 13:55dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
15:25chochliki telewizyjne
Po tamtej stronie
15:55komediodramat
Wielki Kanion
17:35dramat kryminalny
CANAL+ Seriale
Larp
14:30etiuda filmowa
Spitsbergen
15:00film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
15:25chochliki telewizyjne
Gwiazdy wesela (7)
17:30serial komediowy
CBS Europa
Wszyscy mają się dobrze
od 13:35dramat obyczajowy
14 godzin
15:35film katastroficzny
HBO
Ant-Man i Osa
14:05film sensacyjny
zdjęcieBez litości 2
16:05thriller
HBO 2
Geostorm
14:00film SF
Niepokój
17:20thriller
HBO 3
Storm. Opowieść o odwadze
od 13:05film familijny
Wygrać miłość
14:45komedia romantyczna
Proza życia
16:25komedia
Kino Polska
Belcanto
od 12:55komediodramat
Nowy Kabaretowy Rejs (1)
15:10program rozrywkowy
Meta
16:10film obyczajowy
Kino TV
Odnaleźć spokój
od 12:55film familijny
Delikatność
14:50komedia romantyczna
Miłość w Laponii
17:50komediodramat
Polsat Film
Wędrówki z dinozaurami
od 12:45film animowany
Ewolucja
14:35komedia SF
Surogaci
16:40thriller SF
TNT
Ocean's Twelve: Dogrywka
od 12:40komedia sensacyjna
Ocean's 13
15:15komedia sensacyjna
Troja
17:45dramat historyczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 13:15mecz: Villarreal CF - SD Huesca
Piłka z góry
15:25magazyn piłkarski
Sport+
16:30magazyn sportowy
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 13:00mecz: FOGO Unia Leszno - truly.work Stal Gorzów
Żużel: PGE Ekstraliga
16:00mecz: BETARD Sparta Wrocław - Get Well Toruń
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:00mecz finałowy fazy play-off
Magazyn Fortuna 1. ligi
16:00magazyn piłkarski
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
17:30mecz o 3. miejsce: Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 13:10mecz: PSV Eindhoven - Heracles Almelo
Magazyn kolarski
15:20magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga czeska
16:00mecz: SK Slavia Praga - SK Sigma Ołomuniec

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!