Program TV

PONIEDZIAŁEK 22.07
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (530)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
TVP 2
Koło fortuny (478)
od 12:30teleturniej
Marzę o Tobie (25)
13:15serial obyczajowy
Postaw na milion
14:10teleturniej
Koło fortuny (479)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Polsat
Trudne sprawy (548)
od 12:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (89)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (419)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Gliniarze (266)
16:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (699)
od 12:30serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Mięczaki (1151)
13:30serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Bydlak (1152)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Szkoła (443)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Ziemia. Podwodny świat (16)
16:00serial dokumentalny
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:55program rozrywkowy
TV 4
Detektywi w akcji (81)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (529)
15:00serial obyczajowy
Gliniarz i prokurator (21)
16:00serial kryminalny
TV 6
MacGyver (121)
14:15serial sensacyjny
Detektyw Monk (10)
16:15serial kryminalny
TVN 7
Sąd rodzinny (120)
od 12:55serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (157)
13:55serial fabularno-dokumentalny
Szpital (318)
14:55serial paradokumentalny
Kości (17/22)
15:55serial kryminalny
Dr House (11/22)
16:55serial obyczajowy
TVP Kultura
Popielec: Ślub (7)
od 12:40serial obyczajowy
Faustyna
15:05dramat obyczajowy
Rok spokojnego słońca
16:35dramat psychologiczny
WP
Luksusowe rezydencje 4 (5)
15:00serial dokumentalny
Luksusowe rezydencje 4 (7)
15:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Trauma (2)
13:00dramat psychologiczny
Trauma (3)
14:00dramat psychologiczny
Do ciebie, Philipie
15:00komediodramat
AXN
Seal Team (13)
od 12:45serial akcji
Seal Team (14)
13:40serial akcji
Klopsiki kontratakują
14:35film animowany
Designated Survivor (5)
16:25serial kryminalny
CANAL+
Spitsbergen
15:35film krótkometrażowy
Uśpiony
16:00thriller
CANAL+ 1
Chata
od 11:10dramat psychologiczny
Nowa Tonacja
13:20magazyn muzyczny
Spitsbergen
16:35film krótkometrażowy
CANAL+ Family
Dla niej wszystko
od 11:50dramat kryminalny
Bazary Europy: Florencja (7)
14:00serial dokumentalny
Bazary Europy: Praga (8)
14:45serial dokumentalny
Nie przegap
15:30magazyn informacyjny
Łapu-capu
15:40chochliki telewizyjne
Kumple z dżungli
15:55film animowany
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
13:20chochliki telewizyjne
Dziewczyna we mgle
13:50thriller
Nie przegap
15:55magazyn informacyjny
Letnia szkoła życia
16:05dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Bull (11)
13:35serial kryminalny
Bull (12)
14:15serial kryminalny
Łapu-capu
14:55chochliki telewizyjne
A.B.C. (2)
15:00serial kryminalny
A.B.C. (3)
15:45serial kryminalny
Nieznajomi (1)
16:30serial sensacyjny
CBS Europa
Podróż do Bountiful
od 12:30dramat obyczajowy
Odnaleźć siebie
14:15dramat obyczajowy
Słodkie zmartwienia
16:20komedia romantyczna
HBO
Mission: Impossible - Fallout
od 10:40film sensacyjny
Somalijscy piraci
13:10dramat biograficzny
zdjęcieGentleman z rewolwerem
15:10komediodramat
Premiera: Na planie
16:45magazyn filmowy
HBO 2
Newsroom 3 (4)
od 12:10serial obyczajowy
Młody Sheldon 2 (1)
13:10serial komediowy
Jumanji: Przygoda w dżungli
13:35film przygodowy
LEGO. Przygoda
15:35film animowany
HBO 3
Gösta (3/12)
13:05serial obyczajowy
Trudne słówka
13:40komedia romantyczna
Kraina Jane Austen
15:50komedia romantyczna
Kino TV
Bella i Bell
od 11:15komedia romantyczna
Bernie
13:10komediodramat
Anthony Zimmer
15:30thriller
Polsat Film
Stuart Malutki 3: Trochę natury
od 12:30film animowany
Super Tata
14:05komedia
Godzilla
16:00film SF
TNT
Armageddon
od 11:10film SF
zdjęcieEpidemia
14:10film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 12:50mecz: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Piłka nożna: Liga+ Extra
15:20magazyn ligi polskiej
Eurosport 1
Kolarstwo: Tour de France
13:0015. etap: Limoux - Foix Prat d'Albis
Flaga i Rodzina
14:50magazyn igrzysk olimpijskich
Eurosport 2
zdjęcieKolarstwo: Tour de France
15:0012. etap: Tuluza - Bagneres-de-Bigorre
Kolarstwo: Tour de France
16:0013. etap: Pau - Pau - jazda indywidualna na czas
nSport+
Piłka nożna: Liga+ Extra
13:00magazyn ligi polskiej
Motogamia
15:10magazyn sportowy
Le Mans
15:55reportaż
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
od 11:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
13:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
15:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: MLS
od 12:00mecz: LA Galaxy - Los Angeles FC
Atleci
14:30magazyn sportowy
Piłka nożna: MLS
15:00mecz: Atlanta United FC - D.C. United
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
14:00mecz: AC Sparta Praga - FK Jablonec

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!