Program TV

WTOREK 24.09
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
"Zniewolona". Kulisy (4)
od 20:55cykl felietonów
Zniewolona (4/48)
21:10serial kostiumowy
Ocaleni
23:00reality show
Rocky 2
0:00dramat obyczajowy
TVP 2
M jak miłość (1456)
od 20:55serial obyczajowy
Echo serca 2 (21)
21:50serial obyczajowy
Świat bez fikcji: Pionierzy
22:50film dokumentalny
Polsat
Ninja Warrior Polska (4)
od 20:10reality show
Adrenalina
23:25film sensacyjny
TVN
Milionerzy (296)
od 20:55teleturniej
zdjęciePułapka (4)
21:30serial kryminalny
Kuba Wojewódzki (4)
22:30talk-show
Superwizjer
23:30magazyn reporterów
36,6°C (3)
0:05program medyczny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Klinika Nadzieja (18)
21:05serial obyczajowy
Teoria Miłości Einstein (1)
21:55serial sensacyjny
Zabójcza obsesja
22:50dramat obyczajowy
Gorące spotkania
0:50film erotyczny
TV 4
Wilki
21:40horror
Śmierć na 1000 sposobów (7)
23:35serial dokumentalny
Śmierć na 1000 sposobów (8)
0:00serial dokumentalny
STOP Drogówka
0:30magazyn policyjny
TV 6
Hawaje 5-0 (5)
0:00serial kryminalny
TV Puls
W pogoni za zemstą
od 20:00film sensacyjny
zdjęcieMomentum
22:00thriller
Dzieci kukurydzy
23:55horror
TVN 7
R.I.P.D.: Agenci z zaświatów
21:00komedia sensacyjna
Robin Hood
23:40dramat przygodowy
TVP Kultura
Teatr Telewizji: Bigda idzie!
od 20:30sztuka na podstawie powieści Juliusza Kadena-Bandrowskiego
One. Kobiety kultury: Anna Radwan
0:45program publicystyczny
TVP Polonia
Ojciec Mateusz 21: Iluzjonista (270)
od 20:45serial kryminalny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (479)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (186)
23:10program informacyjny
Ocaleni
23:30reality show
A więc wojna (24)
0:25cykl reportaży
Korona królów (238)
0:30telenowela historyczna
WP
Premiera: Nawiedzeni (6)
21:00serial dokumentalny
Kabaret na żądanie (22)
23:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Premiera: Nasze zmagania
od 20:10dramat obyczajowy
Victoria
22:00komedia romantyczna
Modlitwa
23:50dramat obyczajowy
AXN
zdjęciePatriota
21:00dramat historyczny
Na własną rękę
0:25film sensacyjny
CANAL+
zdjęcie303. Bitwa o Anglię
21:00dramat wojenny
zdjęcie7 uczuć
22:50komediodramat
Tajemnice Silver Lake
0:50film kryminalny
CANAL+ 1
Pasażer
od 20:15thriller
zdjęcie303. Bitwa o Anglię
22:00dramat wojenny
7 uczuć
23:50komediodramat
CANAL+ Family
Pierwszy człowiek
od 19:30dramat biograficzny
Mama i tata
21:45horror komediowy
CANAL+ Film
Kler
od 20:00dramat obyczajowy
Deadpool 2
22:15film SF
Twarz
0:10dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Premiera: Bull (8)
od 20:45serial kryminalny
Zło jest zaraźliwe (9)
21:30serial kryminalny
Zło jest zaraźliwe (10)
22:15serial kryminalny
Mr. Mercedes 2 (9)
23:00serial sensacyjny
Mr. Mercedes 2 (10)
23:55serial sensacyjny
Belfer 2 (3)
0:55serial kryminalny
HBO
Hiszpańska księżniczka (1)
od 20:10serial kostiumowy
Kroniki Times Square 3 (3)
21:10serial obyczajowy
Premiera: Snowfall 3 (6)
22:10serial kryminalny
Godzilla
23:00film SF
HBO 2
zdjęcieZłap mnie, jeśli potrafisz
21:00komedia kryminalna
Szkolna imprezka 3
23:20komedia
HBO 3
Hiszpańska księżniczka (1)
21:00serial kostiumowy
Kroniki Times Square 3 (3)
22:00serial obyczajowy
Snowfall 3 (6)
23:05serial kryminalny
Dwunasty człowiek
23:50dramat historyczny
Kino Polska
Wesele
22:00komediodramat
Cześć, Tereska
0:20dramat obyczajowy
Kino TV
Drugie życie króla
21:00dramat obyczajowy
Bliski wróg
23:00film sensacyjny
Generacja hmm
0:50dramat obyczajowy
Stopklatka TV
Dobre zabijanie
od 20:00dramat obyczajowy
80 milionów
22:05komedia sensacyjna
Ambassada
0:25komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 20:55mecz: FC Barcelona - Villarreal CF
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga niemiecka
23:15mecz: Borussia Mönchengladbach - Fortuna Düsseldorf
Eurosport 1
Wiadomości Eurosportu
21:55magazyn informacyjny
Kolarstwo: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019
22:00jazda indywidualna na czas kobiet
FIM Endurance World Championship
23:00magazyn sportów motocyklowych
Wyścigi samochodowe
23:30wyścigi samochodowe
Kolarstwo: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019
0:00jazda indywidualna na czas orlików
nSport+
Ekstrapaka: 9. kolejka
21:00magazyn piłkarski
Motocross: AMA Motocross
22:00podsumowanie sezonu
Ekstraklasyka (9)
23:00magazyn piłkarski
Magazyn Velux EHF
23:30magazyn piłki ręcznej
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
0:15mecz: Piast Gliwice - Raków Częstochowa
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
od 20:15mecz: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Rugby: Puchar Świata - Japonia 2019
23:00mecz: Rosja - Samoa
TVP Sport
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
Kolarstwo: Mistrzostwa świata - Yorkshire 2019
23:55jazda indywidualna na czas kobiet
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
0:55mecz: ORLEN Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!