Program TV

WTOREK 3.11
21:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
M jak miłość (1539)
od 20:55serial obyczajowy
Czerwona królowa (9/12)
21:50serial obyczajowy
Ludzkie historie: Hand Made
22:55film dokumentalny
O mnie się nie martw 13 (4/13)
23:55serial komediowy
Polsat
W cywilu
23:25dramat sensacyjny
TVN
Milionerzy (391)
od 20:55teleturniej
Szadź (4)
21:30serial kryminalny
Kuba Wojewódzki (10)
22:30talk-show
Superwizjer
23:30magazyn reporterów
Królestwo kobiet (3)
0:05serial komediowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Intelligence (13)
21:00serial sensacyjny
Trucizna
22:00film SF
Łowca trolli
23:55film fantasy
TV 4
Arena
21:40thriller
Ryzykanci (8)
23:35reality show
Ryzykanci (9)
0:35reality show
TV Puls
Więzienie w ogniu
od 20:00film sensacyjny
W potrzasku
21:50thriller
Zadanie specjalne
23:35dramat sensacyjny
TVP Polonia
Ojciec Mateusz: Oko za oko (299)
od 20:35serial kryminalny
Uzdrowisko: Na własnych nogach (42)
22:25telenowela dokumentalna
Warto rozmawiać
22:55talk-show
Focus on Poland (465)
23:55program informacyjny
Korona królów (400)
0:10telenowela historyczna

FILMOWE

ale kino+
Incydent w Loch Ness
od 20:10film przygodowy
Mizogini
22:00komedia
Wysoka dziewczyna
23:40dramat wojenny
AXN
Premiera: Alex Rider (8)
22:00serial sensacyjny
The Good Doctor 3 (3)
22:55serial obyczajowy
Resident Evil
23:55horror SF
CANAL+ 1
Trump Wszechmogący
21:00film dokumentalny
Kim jest Melania Trump?
22:00film dokumentalny
Czerwona jaskółka
22:55thriller
CANAL+ Family
Bez bagażu
od 19:30komedia
Złodziej i oszustka
21:20komedia kryminalna
Król: Prolog
23:00reportaż
CANAL+ Film
Prywatna wojna
od 20:00dramat wojenny
Pan T.
21:50film biograficzny
Alice i Martin
23:35melodramat
CANAL+ Premium
Kim jest Melania Trump?
21:00film dokumentalny
Czerwona jaskółka
21:55thriller
Sala samobójców. Hejter
0:10dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Pisarze. Serial na krótko (5)
21:05serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (6)
21:15serial komediowy
Król: Prolog
21:25reportaż
Premiera: The Machinery (1)
22:00serial sensacyjny
Premiera: The Machinery (2)
22:50serial sensacyjny
Pisarze. Serial na krótko (7)
23:40serial komediowy
Odwet (9)
23:50serial kryminalny
Materiał nieemisyjny (4)
0:45film krótkometrażowy
CBS Europa
O czym marzą faceci
21:00komedia kryminalna
Ace Ventura Junior
0:40film przygodowy
HBO
Opowieść wigilijna (2/3)
od 20:10serial przygodowy
World War Z
22:10horror SF
Niewidoczni
0:10dramat obyczajowy
HBO 2
Mroczne wody
21:00dramat biograficzny
Ramy (8/10)
23:05serial komediowy
Co robimy w ukryciu 2 (9/10)
23:40serial komediowy
Anna
0:25film sensacyjny
HBO 3
Opowieść wigilijna (2/3)
21:00serial przygodowy
Tacy właśnie jesteśmy (8-ost.)
22:00serial obyczajowy
zdjęcieBad Boys for Life
23:05film sensacyjny
Kino Polska
zdjęcieGlina (9)
22:00serial kryminalny
Glina (10)
23:10serial kryminalny
Pora na czarownice
0:35dramat obyczajowy
Kino TV
Kiler
21:00komedia sensacyjna
Przylądek strachu
23:10thriller
Polsat Film
12 rund 2
23:00film sensacyjny
Stopklatka
Wyborcze jaja
od 20:00komedia
Wszystko zostaje w rodzinie
21:50czarna komedia
Obława
23:55dramat wojenny
TNT
Strategic Command
21:00film sensacyjny
Przerwany lot
22:58film sensacyjny
Musketeers Forever
0:55film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Rugby: Puchar Sześciu Narodów
od 20:50mecz: Francja - Irlandia
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
23:30mecz: Sheffield United FC - Manchester City FC
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 20:0513. etap - jazda indywidualna na czas: Muros - Dumbría
Wiadomości Eurosportu
21:55magazyn informacyjny
Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
22:45mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Naomi Osaka - Wiktoryja Azaranka
Kolarstwo: Vuelta a Espana
0:0013. etap - jazda indywidualna na czas: Muros - Dumbría
Eurosport 2
Kolarstwo: Vuelta a Espana
22:0013. etap - jazda indywidualna na czas: Muros - Dumbría
Wiadomości Eurosportu
23:55magazyn informacyjny
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
0:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 20:45mecz: Real Madryt CF - SD Huesca
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:45mecz: CA Osasuna - Atletico Madryt
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 20:30mecz: Trefl Gdańsk - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
KSW 56 News
22:55program informacyjny
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
0:00mecz: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
21:00mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Magazyn MLS
22:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
23:00mecz 1/16 finału: Ślęza Wrocław - Górnik Łęczna
Polsat Sport News
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
od 20:30mecz 1/16 finału: Znicz Pruszków - Lech Poznań
Magazyn koszykarski
23:00koszykówka
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
23:30mecz: Arged BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski. - MKS Dąbrowa Górnicza

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!