Program TV na sobotę 30.03.2024
POPULARNE
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
TVP 1
Był sobie pies
od 14:00film familijny
Sanatorium miłości 6 (3)
15:50reality show
Audycje komitetów wyborczych
16:45magazyn publicystyczny
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Cudowny chłopak
17:35dramat obyczajowy
TVP 2
Koło fortuny (1663)
od 14:35teleturniej
Szansa na sukces. Opole 2024 2: Patrycja Markowska (2)
15:15widowisko
Na dobre i na złe: Przeszłość na nowo (915)
16:20serial obyczajowy
Audycje komitetów wyborczych
17:15magazyn publicystyczny
Wierzę w Ciebie
17:45dramat biograficzny
Polsat
Piotruś Królik
od 13:40film familijny
Forrest Gump
15:45komediodramat
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Niezwykłe Stany Prokopa (1/8)
od 14:35program rozrywkowy
Niezwykłe Stany Prokopa (4/8)
15:10program rozrywkowy
Idealny facet
15:45komedia romantyczna
Kuchenne rewolucje (4/12)
17:55program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
Tele 5
Stander z Johannesburga
15:05film sensacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 2 (10)
17:15program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru, część 3 (12)
18:20program rozrywkowy
TV 6
Nasza niania jest agentem
od 13:40komedia
Czasy ostateczne: Pozostawieni
15:40film sensacyjny
Ghost Rider 2
17:55film przygodowy
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (739)
15:00serial obyczajowy
Złote dziecko
15:55komedia przygodowa
Asterix i Obelix kontra Cezar
17:50komedia przygodowa
TVN 7
Detektywi (70)
od 14:45serial fabularno-dokumentalny
Charlie i fabryka czekolady
15:45komedia przygodowa
Madagaskar
18:20film animowany
TVP Kultura
Lubię wracać tam, gdzie byłem
od 14:00film dokumentalny
Chłopiec z chmur
15:15film przygodowy
Jesteś, który jesteś (2)
17:15koncert
Kino retro: Dzwonnik z Notre-Dame
17:50melodramat
TVP Polonia
Kto nas wzywa - 70 lat GOPR
od 13:35koncert
Księga obyczaju: Wielkanocne klimaty
15:10magazyn
Okrasa łamie przepisy: Kuchnia polska. Placki z krzycy
15:25magazyn kulinarny
Kulturalni PL
16:00magazyn
Moja TVP Polonia: Marzanna Grdeń
16:55felieton
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Prawo i pięść
17:20film sensacyjny
WP
Rosyjska rewolucja
od 14:10film dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (1)
15:10serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (2)
16:10serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (3)
17:10serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (4)
18:05serial dokumentalny
FILMOWE
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
ale kino+
Kino Mówi: Młodzi: Do jutra
od 14:10dramat obyczajowy
Larry Crowne - uśmiech losu
16:10komedia romantyczna
Palce lizać
18:00komedia
AXN
Piotruś Królik
od 14:00film familijny
Potwory kontra obcy
15:55film animowany
Wojownicze żółwie ninja
17:55film przygodowy
CANAL+ 1
O psie, który jeździł koleją
od 14:25film familijny
Numer stulecia
16:10komedia kryminalna
Żywioł. Deepwater Horizon
17:55dramat katastroficzny
CANAL+ Family
Zwierzęta Wajraka 3: Wilczym tropem (1)
od 14:55serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 3: Puszcza dzięciołów (2)
15:25serial dokumentalny
Daleko od miasta 11 (3)
16:00serial dokumentalny
Daleko od miasta 11 (4)
16:25serial dokumentalny
Wzdłuż granic Kanady 3: Prerie Saskatchewanu (5)
17:05serial dokumentalny
Tajemnice Kleopatry
18:10film dokumentalny
CANAL+ Film
Lassie. Nowe przygody
od 14:05film familijny
Zaczarowana góra
15:35dramat fantasy
Premiera: Aktualności filmowe+
17:30magazyn filmowy
Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka
18:05komedia przygodowa
CANAL+ Premium
O psie, który jeździł koleją
od 13:25film familijny
Numer stulecia
15:10komedia kryminalna
Żywioł. Deepwater Horizon
16:55dramat katastroficzny
Premiera: Towarzysze broni
18:40film wojenny
CANAL+ Seriale
The Office PL: No to szkło (3)
od 14:55serial komediowy
The Office PL: Chrzest (4)
15:20serial komediowy
The Office PL: Równouprawnienie (5)
15:45serial komediowy
The Office PL: Klient (6)
16:15serial komediowy
The Office PL: Broda (7)
16:40serial komediowy
The Office PL: Strona www (8)
17:05serial komediowy
The Office PL: Tolerancja (9)
17:35serial komediowy
The Office PL: Stażystka (10)
18:00serial komediowy
The Office PL: Krzyż (11)
18:25serial komediowy
The Office PL: Prezentacja (12)
18:50serial komediowy
CBS Europa
Niebo istnieje... naprawdę
od 14:35dramat obyczajowy
Cuda z nieba
16:30dramat obyczajowy
Wielka włóczęga
18:35komedia wojenna
Epic Drama
Tom Jones (1)
od 14:50serial kostiumowy
Tom Jones (2)
15:55serial kostiumowy
Tom Jones (3)
17:00serial kostiumowy
Tom Jones (4)
18:10serial kostiumowy
HBO
Spider-Man: Uniwersum
od 14:00film animowany
Spider-Man: Poprzez multiwersum
15:55film animowany
Wonka
18:15film familijny
Kino Polska
7 słów o przemijaniu
od 14:55etiuda dokumentalna
Smaki Dubaju (2)
15:20program krajoznawczy
Znieważona ziemia
15:50dramat obyczajowy
Rozmowy kontrolowane
18:00komedia
Kino TV
Madagaskar
od 14:00film animowany
Stój, bo mamuśka strzela
15:55komedia sensacyjna
Samotny wilk McQuade
17:50film sensacyjny
Polsat Film
Przypływ wiary
od 14:20film biograficzny
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
16:45film animowany
Morderstwo w Orient Expressie
18:35dramat kryminalny
Warner TV
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii
od 13:15film fantasy
Przed wschodem słońca
15:20melodramat
Invictus: Niepokonany
17:20dramat biograficzny
SPORTOWE
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 14:55mecz: Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25mecz: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
CANAL+ Sport 5
Żużel: Memoriał Edwarda Jancarza
od 13:30żużel
Piłka nożna: Liga hiszpańska
17:30mecz: Sevilla FC - Celta Vigo
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
od 13:00kolarstwo
Kolarstwo: Grand Prix Miguel Indurain
15:30kolarstwo
Monumental Cobbles
17:30magazyn sportowy
Snooker: Turniej Players Championship
18:30mecz finałowy: Mark Allen - Zhang Anda
Eurosport 2
The Impossible Wave
od 14:30film dokumentalny
Teahupoo
15:30magazyn sportowy
Snooker: Turniej Players Championship
16:15mecz finałowy
Golf: Texas Children's Houston Open
18:003. runda
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk
Polsat Sport Extra
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
od 14:50mecz: KS Azoty-Puławy - Górnik Zabrze
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
17:20mecz: Chrobry Głogów - Wisła Kraków
Polsat Sport News
Boks: Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim
15:00waga superśrednia: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:20mecz: Polski Cukier Start Lublin - Dziki Warszawa
TVP Sport
Piłka nożna: 2. liga
od 14:25mecz: Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
Futsal: FOGO Futsal Ekstraklasa
16:40mecz: We-Met Kamienica Królewska - Piast Gliwice
Droga do EURO
18:45magazyn piłkarski
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!