x

Lombard. Życie pod zastaw 12 (607)

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka, Rita Weinar
Reżyseria:Łukasz Łukasik
W skrócie:Jolanta to z pozoru sympatyczna siedemdziesięciolatka. W rzeczywistości stoi na czele zorganizowanej szajki, kradnącej AGD, perfumy i kosmetyki. Pewnego dnia przestępcy zaczynają kłócić się o łup.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich pracownicy, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas), mają często do czynienia z niezwykłymi klientami. Każdy z nich ma swoją historię do opowiedzenia. Ich losy bawią, inspirują, wzruszają, a czasami są przerażające. Pracownicy lombardu poznają je i często starają się pomóc nieznajomym, ale w życiu prywatnym również zmagają się z różnymi problemami. Na Cichą nierzadko zaglądają stali klienci: Hofer (Rafał Cieluch), Boguś (Bogdan Kalus) i Zefel (Krzysztof Hanke). W poszukiwaniu szybkich pieniędzy ludzie przynoszą na sprzedaż lub zastaw rozmaite przedmioty: nadmuchiwany leżak dla dzieci, pająka w ramce, radiostację, termofor, telegraf czy klapki do akupunktury. Czasami do lombardu zaglądają znane osoby. Ich obecność zazwyczaj wprowadza wiele zamieszania.

W tym odcinku

Jolanta to z pozoru sympatyczna i elegancka siedemdziesięciolatka. W rzeczywistości jednak stoi na czele zorganizowanej szajki, kradnącej sprzęt AGD, perfumy i kosmetyki. Pewnego dnia przestępcy zaczynają kłócić się o łup. Podczas joggingu jeden z biegaczy natrafia w parku na zwłoki dziewczyny. Na miejscu zjawiają się Beton i Robert. Mania musi poradzić sobie z trudnym klientem, przesądnym graczem Rolandem.

Występują (pokaż wszystkich)