x
Szpital (897)

Szpital

sezon 13 odc. 897

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Pacjentka doktora Wójtowicza prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Uderzyła w budynek. Pije od czasu, gdy jej mąż związał się z inną kobietą. Nie przyznaje się do tego, że ma problem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Do doktora Piotra Wójtowicza trafia 38-latka, która jechała samochodem, będąc pod wpływem alkoholu i uderzyła w budynek. Jest samotną matką, pije od czasu, gdy jej mąż związał się z inną kobietą. Pacjentka nie przyznaje się, że ma problem. Nie wierzy też, że może stracić dzieci. Podopieczna doktora Roberta Szewczyka przewróciła się na rolkach, gdy zobaczyła byłego chłopaka. 28-latka zakończyła ich związek namówiona przez matkę. Zdołała ona przekonać córkę, że ówczesny partner nie zapewni jej dobrego życia. Obecnie kobieta jest zaręczona, ale nie kocha swojego narzeczonego. Tymczasem dawna miłość pacjentki robi wszystko, by ją odzyskać.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także