Program TV na czwartek 21.03.2024
POPULARNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Przyjaźń po grób (34)
8:00serial kryminalny
Ranczo 3: Zrozumieć kobietę (37)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 17: Na śmierć i życie (216)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 26: Warszawski adres (342)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie - taka historia (39)
11:35serial dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Przepis dnia (64)
11:05magazyn kulinarny
Wspólny dom
11:15magazyn
Barwy szczęścia (2965)
11:50serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Mroczna namiętność (693)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Cena szczęścia (694)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Wszystko, co mam (334)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Adam stał się najlepszym ojcem i najbliższym przyjacielem dla córki swojej byłej kochanki (1273)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Dracula (700)
11:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Jelcz Laskowice, Boczek i spółka (10/15)
11:30program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Smile (3)
od 7:40program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 1 (4)
8:40program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_5 (35)
9:35program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_1 (31)
9:45program rozrywkowy
Remont na 5+ (5)
9:55magazyn poradnikowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
E-miłość (8)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
TV 4
Dlaczego ja?: Nadopiekuńcza matka robi piekło z życia swojej niepełnosprawnej córki (803)
8:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Kobieta jest ścigana po wsi (804)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Nastolatka staje się ofiarą cyberprzemocy (940)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Nie wolno przekreślać Doroty (941)
11:00serial paradokumentalny
TV 6
Policjantki i Policjanci (1123)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (2)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (3)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (144)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (145)
11:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Tylko prawda (12)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Nowy piękny świat (13)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (169)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (170)
11:00telenowela
TVN 7
Ukryta prawda (1084)
od 7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (790)
8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (791)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (67)
11:00serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Ukraińska czytanka: Jurij Andruchowycz
8:40cykl felietonów
Pogranicze w ogniu (11/24)
9:05serial sensacyjny
Dzieci słońca
10:15dramat obyczajowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Nad Niemnem (529)
11:10magazyn Polaków na Białorusi
Barwy szczęścia (2926)
11:30serial obyczajowy
WP
Wariaci za kierownicą 2 (1)
od 7:30program rozrywkowy
Porzucone budowle 7 (9)
8:30serial dokumentalny
Porzucone budowle 7 (10)
9:25serial dokumentalny
Wymazane z historii 3 (5)
10:25serial dokumentalny
Nowy aranż 2: Pokój dla dwóch księżniczek (10)
11:20program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (794)
11:50program informacyjny
FILMOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
ale kino+
Maski
8:00film krótkometrażowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (4)
8:30serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (5)
9:15serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (6)
10:00serial komediowy
Frost/Nixon
10:40dramat historyczny
AXN
MacGyver 3 (11)
od 7:55serial akcji
MacGyver 3 (12)
8:55serial akcji
Carter 2 (3)
9:50serial kryminalny
MacGyver 3 (13)
10:45serial akcji
MacGyver 3 (14)
11:45serial akcji
CANAL+ Family
Barbie: Dreamhouse Adventures (5)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Tenis
9:00tenis
CANAL+ Film
Żywioł. Deepwater Horizon
9:35dramat katastroficzny
Pies w rozmiarze XXL
11:25film animowany
CANAL+ Premium
Niebieska linia
od 7:00dramat obyczajowy
Pan Tadeusz
8:40film kostiumowy
Na pełen etat
11:15dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Miasta rytm: Świdnica
od 7:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Patryk Warga (1)
8:30serial komediowy
Łapu Capu
8:45program rozrywkowy
Planeta Singli. Osiem historii: Detektor (6)
9:00serial komediowy
Planeta Singli. Osiem historii: Władek i Halinka (7)
9:50serial komediowy
The Office PL 3: Big News (1)
10:40serial komediowy
The Office PL 3: Test IQ (2)
11:10serial komediowy
Interview 2 (4)
11:40serial obyczajowy
Interview 2 (5)
11:45serial obyczajowy
Interview 2 (6)
11:50serial obyczajowy
Epic Drama
Inspektor George Gently 3: Łagodne zło (1)
od 7:55serial kryminalny
Agenci NCIS 15 (13)
9:55serial sensacyjny
Agenci NCIS 15 (14)
10:50serial sensacyjny
Panna Marple: Próba niewinności
11:45film kryminalny
HBO
Gwiazda Laury
od 7:55film fantasy
Cała prawda o Szekspirze
9:15dramat biograficzny
Astronauta
11:00komediodramat
HBO 2
Dalíland
od 7:30dramat biograficzny
Pan Peabody i Sherman
9:10film animowany
Pępek świata 5: The Wind Chimes (19)
10:45serial komediowy
Pępek świata 5: The Optimist (20)
11:05serial komediowy
Broken Flowers
11:30komediodramat
HBO 3
Świąteczna iskra
od 7:25komedia romantyczna
Test
8:50komedia
Przyjaciele 9: The One with the Donor (22)
10:10serial komediowy
Przyjaciele 9: The One in Barbados (23)
10:35serial komediowy
Premiera: Hop
11:30film familijny
Kino Polska
Och! Kabaret (2)
8:05program rozrywkowy
Och! Kabaret (6)
9:05program rozrywkowy
7 słów o przemijaniu
10:05etiuda dokumentalna
Szaleństwa panny Ewy
10:15film obyczajowy
Kino TV
Megatrzęsienie w San Andreas
od 7:00film SF
Celnicy 2 (4)
8:50serial dokumentalny
Celnicy 2 (5)
9:20serial dokumentalny
Poirot: Boże Narodzenie Herkulesa Poirota
9:50serial kryminalny
Polsat Film
Kobra - oddział specjalny: Dziecięce kłopoty (9)
od 7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (241)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (242)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Edzio Ośmiornica (16)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Egzekucja (17)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Sto lat (217)
11:30serial komediowy
Stopklatka
Hudson i Rex 5 (12)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Zemsta Rexa (61)
8:55serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Ślepa furia (62)
9:55serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Zabójcze sekrety (63)
10:55serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Problem to ja (82)
11:55serial dokumentalny
Warner TV
Alf 2 (17)
od 7:40serial komediowy
Alf 2 (18)
8:10serial komediowy
Kochane kłopoty (14)
8:40serial obyczajowy
Kochane kłopoty (15)
9:35serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (23)
10:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (24)
11:30serial sensacyjny
SPORTOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
8:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
10:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
8:00
LaLiga World
9:45magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:15mecz: CA Osasuna - Real Madryt CF
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
od 7:304. dzień
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
10:00kwalifikacje
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
11:302. przejazd slalomu mężczyzn
Eurosport 2
Kolarstwo: Driedaagse Brugge-De Panne
8:00kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
8:303. etap
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
9:302. przejazd slalomu giganta kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
10:152. przejazd slalomu mężczyzn
Kolarstwo: Driedaagse Brugge-De Panne
11:00kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
11:303. etap
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 6:00rewanżowy mecz półfinałowy: Ziraat Bank Ankara - Jastrzębski Węgiel
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
8:30waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV
11:00rewanżowy mecz finałowy: Asseco Resovia Rzeszów - SVG Lüneburg
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
od 6:00mecz: Wisła Kraków - Miedź Legnica
Tenis: Turniej ATP w Miami
8:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Boks: Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej
11:00waga superśrednia: Łukasz Stanioch - Khoren Gevor 30.09.2022
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 6:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
8:30mecz: Grupa Azoty Unia Tarnów - Górnik Zabrze
Piłka nożna: Liga czeska
11:00mecz: SK Slavia Praga - FC Slovan Liberec
TVP Sport
Skoki narciarskie: Turniej PolSKI
9:35podsumowanie
Boks: Tymex Boxing Night w Dzierżoniowie
10:00waga półśrednia: Łukasz Wierzbicki - Mikołaj Wowk
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!