Program TV

PIĄTEK 21.06
8:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Ojciec Mateusz 9: Muzycy (117)
11:10serial kryminalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Barwy szczęścia (2042)
11:55serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (793)
8:45serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (794)
9:15serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (12)
9:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (645)
10:45serial paradokumentalny
Gliniarze (206)
11:45serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn
Ukryta prawda (678)
11:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Nasz nowy dom (49)
8:00reality show
Septagon (68)
9:00serial kryminalny
Sekrety sąsiadów (42)
11:30serial obyczajowy
TV 6
Medicopter 117 (79)
8:00serial przygodowy
Nokaut (6)
9:00serial komediowy
Galileo (543)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (19)
11:00serial sensacyjny
TVN 7
zdjęcieSzpital (296)
8:05serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (135)
9:05serial fabularno-dokumentalny
Mango
10:05telezakupy
19+ (146/165)
11:45serial paradokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Hydrozagadka
11:00komedia
WP
B&B Słowa i słówka (17)
8:05serial obyczajowy
Premiera: WP Express (83)
9:00program rozrywkowy
Kupmy sobie dom (12)
10:00serial dokumentalny
Kupmy sobie dom (13)
10:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Romantik
8:00film krótkometrażowy
Ale krótkie po polsku: Rozrachunek
8:30blok filmów krótkometrażowych
Ad Vitam (1)
10:00serial SF
Ad Vitam (2)
11:10serial SF
AXN
Jumanji
od 7:40film przygodowy
zdjęcieParasol bezpieczeństwa
9:45komedia sensacyjna
Ocean's Twelve: Dogrywka
11:35komedia sensacyjna
CANAL+
Volta
od 7:10komedia
Potwory to tacy interesujący ludzie
8:55film krótkometrażowy
zdjęcieDr Dolittle
9:15komedia
Dr Dolittle 2
10:45komedia
CANAL+ 1
U2: Live in London
od 7:15koncert
Volta
8:10komedia
Potwory to tacy interesujący ludzie
9:55film krótkometrażowy
zdjęcieDr Dolittle
10:15komedia
Dr Dolittle 2
11:45komedia
CANAL+ Family
Happy End
8:00dramat obyczajowy
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:50chochliki telewizyjne
Małe zwierzaki i przyjaciele (1)
10:00serial dokumentalny
Republika. Narodziny legendy
10:50film dokumentalny
Prawdziwe kłamstwa
11:45komedia sensacyjna
CANAL+ Film
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Persona non grata
8:05dramat obyczajowy
Najfutbolniejsi
10:00komedia
Nie przegap
11:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
11:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Instynkt (5)
8:15serial kryminalny
Instynkt (6)
9:00serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (9)
9:40serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (10)
10:40serial kryminalny
Bull (3)
11:40serial kryminalny
CBS Europa
Blaszany bohater (2/3)
od 7:55film fantasy
Dom Jane
11:35film obyczajowy
HBO
Wielka szóstka
od 7:25film animowany
Ant-Man i Osa
9:05film sensacyjny
Wall.E
11:00film animowany
HBO 2
Chicago
od 7:30musical
Filmy i gwiazdy
9:20magazyn filmowy
Obłędny rycerz
9:50komedia przygodowa
HBO 3
Genialny klan
9:10dramat obyczajowy
All American (7)
11:00serial obyczajowy
Kino Polska
Panny z Wilka
od 6:00dramat obyczajowy
Kabaretowy rejs (18)
9:05program rozrywkowy
Komedia małżeńska
9:50komedia obyczajowa
Kino TV
Poczuj rytm
8:00musical
Poirot: Śmierć w chmurach (3)
10:30serial kryminalny
Polsat Film
Przyjaciółki (90)
od 7:30serial obyczajowy
zdjęcieBrunet wieczorową porą
8:30komedia obyczajowa

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekstrapaka: 17. kolejka
8:00magazyn piłkarski
NBA Action
9:00magazyn koszykarski
Premier League 100: Ian Wright
9:30magazyn piłkarski
Magazyn SGP: Grand Prix Czech
10:00magazyn żużlowy
Golf: European Tour
11:30BMW International Open - 2. runda
nSport+
FIM enduro: Grand Prix Grecji
9:30magazyn sportów motorowych
Speedway+
10:00magazyn sportowy
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
10:25serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:00mistrzowie sezonu 2018/2019
Polsat Sport News
Sport flesz
8:00program informacyjny
Sport flesz
9:00program informacyjny
Kolarstwo: Tour de Suisse
9:077. etap: Unterterzen - San Gottardo
Sport flesz
10:00program informacyjny
Kolarstwo: Tour de Suisse
10:077. etap: Unterterzen - San Gottardo
Sport flesz
11:00program informacyjny
Kolarstwo: Tour de Suisse
11:077. etap: Unterterzen - San Gottardo

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!