Program TV

PONIEDZIAŁEK 28.09
23:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Świat bez fikcji: Ścigając zło
od 22:45film dokumentalny
Warto rozmawiać
23:50talk-show
zdjęcieŚwiatło między oceanami
0:55dramat obyczajowy
TVP 2
Deep State: Tajny układ (2/8)
od 22:50serial sensacyjny
zdjęcieŁagodna
23:50dramat obyczajowy
Warto kochać (26)
2:20serial obyczajowy
Polsat
Zdrady (71)
23:05serial paradokumentalny
zdjęcieSiła rażenia
0:05film sensacyjny
Gwiazd naszych wina
2:05melodramat
TVN
Przetrwanie
od 22:30dramat przygodowy
zdjęcieChyłka - Kasacja (4/6)
1:00serial kryminalny
Co za tydzień
2:00magazyn informacyjny
Zabójcza broń 3 (4)
2:45serial sensacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Samotny gringo
od 22:20film sensacyjny
Dopóki tam byłaś
0:00komedia romantyczna
Żądło namiętności
2:25film erotyczny
TV 4
Bitwa o Jangsari
od 21:40dramat wojenny
Śmierć na 1000 sposobów (7)
23:50serial dokumentalny
Spadkobiercy (20)
0:20program rozrywkowy
Śmierć na 1000 sposobów (8)
1:20serial dokumentalny
Galileo (828)
1:50program popularnonaukowy
SuperLudzie (23)
2:50serial dokumentalny
TV 6
zdjęcieZdobycz
23:00thriller
Benny Hill (54)
2:00program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
TV Puls
Ochroniarz
od 21:55film sensacyjny
Po prostu walcz 2
23:50dramat sensacyjny
Zobacz to!: Taki jest świat 5 (38)
1:50program informacyjny
TVN 7
Tylko mnie kochaj
od 21:00komedia romantyczna
NOC Magii
2:20interaktywny program rozrywkowy
TVP Polonia
O zwierzętach i ludziach
od 22:55film dokumentalny
Focus on Poland (439)
23:55program informacyjny
Korona królów (379)
0:10telenowela historyczna
Figu Migu: Nie zjem i już (36)
1:30program dla dzieci
Alarm!
1:40magazyn interwencyjny
Polonia 24
2:00magazyn informacyjny
Pogoda
2:20magazyn informacyjny
Sport
2:24magazyn sportowy
Wiedźmin: Ciri (13)
2:30serial fantasy
WP
Kabaret na żądanie (11)
0:00program rozrywkowy
Kobiety kryminału (9)
1:00serial dokumentalny
Kobiety kryminału (10)
1:30serial dokumentalny
Scott i Bailey (7)
2:00serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Świadek
od 22:30thriller
Trylogia o miłości: Uwiązani
0:10dramat obyczajowy
Spitsbergen
2:05film krótkometrażowy
Odciąć pępowinę
2:30film krótkometrażowy
Dreamland
2:40etiuda filmowa
AXN
Desperado
23:00film sensacyjny
Alex Rider (2)
1:10serial sensacyjny
L.A.'s Finest 2 (2)
2:05serial akcji
CANAL+ 1
Premiera: Miasta rytm: Opole
od 22:30serial dokumentalny
Pamięć krwi
23:20thriller
Zwyczajna przysługa
0:50komedia kryminalna
Polityka
2:45film obyczajowy
CANAL+ Family
Braveheart - Waleczne serce
od 21:55dramat historyczny
Maiden
0:55film dokumentalny
Księga wielkich życzeń
2:35dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Zawód: Kobieciarz
od 21:35komedia
Pamiątka
23:10dramat obyczajowy
zdjęciePokłosie
1:05dramat obyczajowy
Cudownie ocalony
2:50komedia obyczajowa
CANAL+ Premium
Pamięć krwi
od 22:20thriller
Zwyczajna przysługa
23:50komedia kryminalna
Polityka
1:45film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Zbrukana (7)
od 22:50serial kryminalny
Zbrukana (8)
23:15serial kryminalny
Zbaw nas ode złego (8)
23:40serial kryminalny
Aktualności filmowe+
0:40magazyn filmowy
All Inclusive
1:10film krótkometrażowy
Pan Tadeusz
1:25film kostiumowy
HBO
Odmieńcy
od 22:20film SF
Druga szansa
1:40dramat obyczajowy
HBO 2
W domu (Polska)
od 21:00filmy krótkometrażowe
Sprawa idealna 4 (6/7)
23:20serial obyczajowy
Patria (1/8)
0:15serial obyczajowy
Patria (2/8)
1:15serial obyczajowy
Gran Torino
2:20dramat sensacyjny
HBO 3
Pewnego razu... w Hollywood
23:05komediodramat
Kraina Lovecrafta (7/10)
1:45serial grozy
Love Life (8/10)
2:45serial komediowy
Kino Polska
Dzień kobiet
od 21:50dramat obyczajowy
zdjęcieUwikłanie
23:50film kryminalny
Polsat Film
Gliniarze: Romka (432)
1:15serial paradokumentalny
Gliniarze: Rodzinne sprawy (433)
2:15serial paradokumentalny
Stopklatka
Champion 3: Odkupienie
od 21:55film sensacyjny
Carrie
23:55horror
Tam i z powrotem
1:55film obyczajowy
TNT
Odkupienie: Kickboxer 5
od 22:50thriller
Nuklearny szantaż
0:35film sensacyjny
12 rund 3
2:15dramat kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Jej Wysokość Premier League
23:00magazyn piłkarski
Premiera: Sport News+
0:15magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga niemiecka
0:45mecz: FC Augsburg - Borussia Dortmund
nSport+
Liga+ Extra
od 22:35magazyn piłkarski
Sport News+
0:15magazyn sportowy
Ekstrapaka: 5. kolejka
0:30magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Lech Poznań
2:30serial dokumentalny
Polsat Sport
zdjęcieSporty walki: UFC 253: Adesanya vs. Costa
23:00waga średnia: Israel Adesanya - Paulo Costa; waga półciężka: Dominick Reyes - Jan Błachowicz
Boks: Gala Ring Club Professional 3 w Poznaniu
2:00waga superlekka: Michał Chudecki - Timur Kuzachmedow
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
23:00mecz: AFC Ajax - SBV Vitesse
Sporty walki: KSW 45
1:00walka: Philip De Fries - Karol Bedorf 6.10.2018
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Stal Nysa
Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
2:00mecz finałowy: Cracovia - Lechia Gdańsk 24.07.2020
TVP Sport
Boks: World Boxing Super Series
0:55finał w wadze junior ciężkiej: Mairis Briedis - Yuniel Dorticos
Hokej: NHL
2:006. mecz finałowy Pucharu Stanleya: Dallas Stars - Tampa Bay Lightning

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!