Lombard. Życie pod zastaw 7 (344)

Lombard. Życie pod zastaw 7 (344)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:Karolina traci w wypadku męża, Marcina. W jego komórce znajduje dowody na to, że zmarły nawiązał liczne romanse. Przyjaciele wdowy, Mariola i Rafał, wynoszą do lombardu należące do Marcina rzeczy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciel świetnie prosperującego lombardu Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) oraz jego pracownicy z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z różnymi klientami. Do zakładu przychodzą ludzie zmagający się z najrozmaitszymi problemami życiowymi. Postawieni pod ścianą, sprzedają lub zastawiają dziwne rzeczy, aby jak najszybciej zdobyć pieniądze. Niektóre osoby zjawiające się w lombardzie nie mają dobrych zamiarów, jednak wielu klientów ma do opowiedzenia interesującą historię. W swoje przygody często angażują pracowników - m.in. sympatyczną Andżelikę (Dominika Skoczylas) czy rozsądnego Mariusza (Michał Chorosiński).

W tym odcinku

Spodziewająca się dziecka Karolina traci w wypadku męża, Marcina. W jego komórce znajduje dowody na to, że zmarły nawiązał liczne romanse. Mariola i Rafał, przyjaciele wdowy, otaczają ją opieką. Wynoszą do lombardu należące do Marcina rzeczy. Pewnego dnia do Karoliny przychodzi kobieta w zaawansowanej ciąży. Jej wizyta skłania Karolinę do odnalezienia rzeczy niewiernego małżonka. Grupa nastolatków próbuje sprzedać fajerwerki, ale ze względu na ich wiek Andżelika i Maciek nie mogą ich przyjąć. Jeden z niedoszłych klientów postanawia odegrać się na pracownikach i odpala racę w lombardzie. Ziutek i Grażyna odwiedzają cmentarz z Izdebskimi. Dzięki Izdebskiemu Ziutek dostaje pracę przy remoncie kancelarii adwokackiej. Konsultuje umowę z prawnikiem Barskiego. Maciek ponownie spotyka się pod kasynem z ojcem Weroniki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także