Program TV na wtorek 09.04.2024
POPULARNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
TVP 1
Wydział kryminalny Kitzbühel: Śmierć myśliwego (46)
8:00serial kryminalny
Ranczo 4: Debata (49)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 18: Handlarz śmierci (229)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 27: Diabeł na drodze (355)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (152)
11:35telenowela historyczna
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Mieszkać piękniej: Murale (2)
11:15cykl reportaży
Barwy szczęścia (2977)
11:50serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Szaleństwo ojca (717)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Dziewczyna do wynajęcia (718)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Safari (346)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Pięciolatek telefonicznie wszczyna akcję ratunkową (805)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Rodzinny obiad (712)
11:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Warszawa, Salon Kulinarny (7/14)
11:30program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (14)
od 7:35program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (16)
8:35program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (15)
9:40program rozrywkowy
Remont na 5+ (8)
10:00magazyn poradnikowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
E-miłość (8)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
TV 4
Dlaczego ja?: Licencja na zdradę (823)
8:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Nagi mężczyzna zaskakuje młodą kobietę w pracy (824)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Helena dowiaduje się, że jej chłopak wykonuje masaże erotyczne (964)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Tajemnica mamy (965)
11:00serial paradokumentalny
TV 6
Policjantki i Policjanci (1136)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (4)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (5)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (144)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (145-ost.)
11:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Zespół, część 2 (8)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Samotny wilk (1)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (181)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (182)
11:00telenowela
TVN 7
Ukryta prawda (1096)
od 7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (814)
8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (815)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (79)
11:00serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki
8:00magazyn muzyczny
Zaginione skarby: Sztandar szwoleżerów
8:45serial animowany
Pogranicze w ogniu (20/24)
9:05serial sensacyjny
Całe złoto świata
10:15komedia
Wędrowiec polski: Co ludzi pcha do wielkich czynów? Świętokrzyskie porządki
11:55cykl reportaży
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Reporterzy
11:10magazyn reporterów
Barwy szczęścia (2935)
11:30serial obyczajowy
WP
Wariaci za kierownicą 3 (5)
od 7:35program rozrywkowy
Porzucone budowle 6 (9)
8:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 6 (10)
9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii: Korea (1)
10:35serial dokumentalny
Nowy aranż 3: Sypialnia w stylu skandynawski rustyk (10)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (806)
11:50program informacyjny
FILMOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
ale kino+
Malinka
8:00film krótkometrażowy
Grantchester 7 (3)
8:30serial kryminalny
Grantchester 7 (4)
9:30serial kryminalny
Trzy i pół godziny
10:30dramat historyczny
AXN
MacGyver 4 (13)
od 7:55serial akcji
MacGyver 5 (1)
8:55serial akcji
Rekrut (5)
9:50serial kryminalny
MacGyver 5 (2)
10:50serial akcji
MacGyver 5 (3)
11:40serial akcji
CANAL+ 1
Ida
od 7:35dramat obyczajowy
Na pełen etat
9:00dramat obyczajowy
Corgi, psiak królowej
10:25film animowany
Polska z góry. Nad wodą 3: Kanał Gliwicki (7)
11:50serial dokumentalny
CANAL+ Family
Barbie: Dreamhouse Adventures (18)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Tenis: Turniej WTA
9:00tenis
CANAL+ Film
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Hollywood Buzz
8:05magazyn filmowy
Papierowe gody
8:35komedia
Szepty wody
10:10film krótkometrażowy
Dopóki mnie pamiętasz
10:30dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Na pełen etat
8:00dramat obyczajowy
Corgi, psiak królowej
9:25film animowany
Polska z góry. Nad wodą 3: Kanał Gliwicki (7)
10:50serial dokumentalny
Polska z góry. Nad wodą 3: Dzielnica Wisła (8)
11:15serial dokumentalny
Zołza
11:40komedia
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (1)
10:40serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (2)
11:20serial dokumentalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 14: Murdoch i pokój zagadek (7)
od 7:30serial kryminalny
Agenci NCIS 12: Budujemy i walczymy (13)
8:20serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Tempo (14)
9:20serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Klaustrofobia (15)
10:15serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Cień przeszłości (16)
11:10serial sensacyjny
HBO 2
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
od 7:30komediodramat
Książę Egiptu
9:15film animowany
Pępek świata 6: Two of a Kind (21)
10:55serial komediowy
Pępek świata 6: While You Were Sleeping (22)
11:15serial komediowy
Rodzina Addamsów
11:40film animowany
HBO 3
7500
od 7:50thriller
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Bat Jar Conjecture (13)
9:25serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Nerdvana Annihilation (14)
9:45serial komediowy
Big Short
10:10komediodramat
Kino Polska
Och! Kabaret 2 (6)
8:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (118)
9:00program rozrywkowy
Do widzenia, do jutra
10:00dramat obyczajowy
Pejzaż horyzontalny
11:50film obyczajowy
Kino TV
W kręgu zdrady
od 6:55thriller
Celnicy 3 (3)
8:40serial dokumentalny
Celnicy 3 (4)
9:10serial dokumentalny
Poirot: Niedziela na wsi
9:50serial kryminalny
Zabójcza zamiana
11:50thriller
Polsat Film
Kobra - oddział specjalny: Sędzia (14)
od 7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (11)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (12)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Kurakao Drink (39)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Lista Mariana (40)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Firma (237)
11:30serial komediowy
Stopklatka
Hudson i Rex 5 (1)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 6: Koń wart miliony (80)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 6: Śmierć przyszła dwa razy (81)
10:00serial kryminalny
Komisarz Rex 6: Handlarz dziećmi (82)
11:00serial kryminalny
Warner TV
Alf 3 (17)
od 7:55serial komediowy
Alf 3 (18)
8:25serial komediowy
Kochane kłopoty (16)
8:55serial obyczajowy
Kochane kłopoty (17)
9:50serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (3)
10:40serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (5)
11:35serial sensacyjny
SPORTOWE
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
CANAL+ Sport
Ligue1 Review
8:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Crystal Palace FC - Manchester City FC
Liga+ Extra
11:15magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
8:00
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
9:45mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig Scheldeprijs
od 6:30kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig Paryż-Roubaix
8:30kolarstwo
Judo Show
10:00magazyn sportowy
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Keqiao
11:00finały boulderingu kobiet
Eurosport 2
Golden moments Rise of the women
od 7:30magazyn sportowy
Chasing Glory
8:30magazyn sportowy
Teahupoo
9:30magazyn sportowy
The Olympians
10:15magazyn sportowy
The Power of Sport
10:25magazyn sportowy
Surfing: World League Championship Tour w Peniche
10:30sporty wodne inne
Igrzyska Olimpijskie: Galeria Sław Tokio 2020
11:30magazyn sportowy
Polsat Sport Extra
Piłka nożna z archiwum
od 6:00
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
8:30piłka ręczna
Boks
11:00boks
Polsat Sport News
Piłka nożna z archiwum
od 6:00
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
11:00mecz fazy play-off
TVP Sport
Retro TVP Sport: Piłka nożna: Puchar Europy 1990/91 - mecz: Lech Poznań - Olympique Marsylia (121)
od 5:55magazyn sportowy
Strongman: Liga Mistrzów 2023: Polska 1 (11)
8:10sporty siłowe
Piłka nożna: 2. liga
9:05mecz: Radunia Stężyca - Chojniczanka Chojnice
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
11:15mecz: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!