Program TV

PONIEDZIAŁEK 26.11
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 10:50teleturniej
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy: Apetyt na jakość
12:35magazyn poradnikowy
Elif (373)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Rodzinka.pl: Gwiazda rocka (60)
11:25serial komediowy
zdjęcieBarwy szczęścia (1948)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (60)
12:30teleturniej
zdjęcieCena miłości (85/114)
13:15serial obyczajowy
Postaw na milion
14:10teleturniej
Polsat
Dlaczego ja? (784)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (65)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (731)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2768)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (657)
14:45serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (980)
11:00serial paradokumentalny
Szpital (869)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (632)
13:00serial paradokumentalny
19+ (333)
14:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Detektywi w akcji (40)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (41)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
TV 6
V.I.P. (7)
11:00serial sensacyjny
Sekrety sąsiadów (60)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (60)
14:15serial sensacyjny
TVN 7
Mango
od 10:15telezakupy
Ukryta prawda: Policjantka (218)
11:55serial paradokumentalny
Sąd rodzinny: Szkolny samosąd (170)
12:55serial fabularno-dokumentalny
Szpital (451)
14:55serial paradokumentalny
TVP Polonia
Kulturalni PL
11:00magazyn
Racja stanu
12:00program publicystyczny
Wiadomości
12:35magazyn informacyjny
Gen innowacyjności 2 (2)
12:50magazyn ekonomiczny
Barwy szczęścia (1878)
13:10serial obyczajowy
Oczy w oczy (93)
14:40wywiad
WP
Kabaret na żądanie (22)
od 10:30program rozrywkowy
Przebudowy pani Bryk 2 (2)
11:30program rozrywkowy
Nowe życie starych domów (1)
13:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Grzechy przeszłości (3)
od 10:00serial kryminalny
Grzechy przeszłości (4)
11:15serial kryminalny
Pierwszy dzień
12:20film krótkometrażowy
Dom nad morzem
12:45dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS 8 (14)
od 10:10serial sensacyjny
Agenci NCIS 8 (15)
11:10serial sensacyjny
Flash 4 (11)
12:05serial akcji
Flash 4 (12)
13:05serial akcji
Castle 7 (14)
14:05serial kryminalny
CANAL+
Interludium w Pradze
od 10:10dramat biograficzny
Aktualności filmowe+
11:55magazyn filmowy
Fabryka trolli
14:10film dokumentalny
CANAL+ 1
"Nielegalni" - making of serialu
od 10:45film dokumentalny
Interludium w Pradze
11:10dramat biograficzny
Aktualności filmowe+
12:55magazyn filmowy
CANAL+ Family
Nowa Tonacja
11:05magazyn muzyczny
Madame
11:30komediodramat
Moje pieczone kurczaki
13:00film obyczajowy
Koleje losu
14:10film krótkometrażowy
Ameryka z lotu ptaka (8)
14:45serial dokumentalny
CANAL+ Film
Nie przegap
12:40magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:50chochliki telewizyjne
Granice wytrzymałości
13:10film krótkometrażowy
Na karuzeli życia
13:25dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Uprowadzona 2 (5)
12:00serial sensacyjny
Uprowadzona 2 (6)
12:45serial sensacyjny
Granice wytrzymałości
13:55film krótkometrażowy
Larp
14:10etiuda filmowa
Mój Nikifor
14:40film biograficzny
CBS Europa
Strażnik opowieści (2-ost.)
od 9:35dramat obyczajowy
Raj
11:25komediodramat
Tupiąc i wrzeszcząc
13:10komediodramat
Dowód
14:55dramat obyczajowy
HBO
Notatki z terenu
od 10:35monodram
zdjęcieMidnight special
12:10dramat SF
Pułapka czasu
14:00film fantasy
HBO 2
Coco
od 10:55film animowany
The Affair 3 (4)
12:40serial obyczajowy
Figurantka 5 (3)
13:35serial komediowy
Spider-Man: Homecoming
14:10film przygodowy
HBO 3
Avatar
od 9:45film SF
Kemping (6)
12:55serial komediowy
Kidding (7)
13:25serial komediowy
Zwyczajna dziewczyna
13:50komediodramat
Kino Polska
Komedia małżeńska
od 9:45komedia obyczajowa
Po sezonie
12:10film obyczajowy
Amator
13:55dramat obyczajowy
Kino TV
Poirot: Trzecia lokatorka (4)
od 10:35serial kryminalny
Poczuj rytm
12:40musical
I uderzył grom
14:55film SF
Polsat Film
W pustyni i w puszczy
od 9:00film przygodowy
Pieskie życie
11:25komedia
Misja
14:00dramat historyczny
TNT
Meteoryt
od 10:05film katastroficzny
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
14:00komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 9:00mecz: Los Angeles Lakers - Orlando Magic
Piłka nożna: Liga angielska
11:15mecz: Bournemouth AFC - Arsenal FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:20mecz: Espanyol RCD - Girona FC
Eurosport 2
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 9:00mecz: Korona Kielce - Górnik Zabrze
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
11:15mecz: Cracovia - Śląsk Wrocław
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 9:30mecz: NMC Górnik Zabrze - Gwardia Opole
Piłka z góry
11:55magazyn piłkarski
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
13:00mecz fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Barca Lassa
Czarny charakter: Leon Madsen
14:45cykl reportaży
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 10:20mecz: Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
12:30mecz: Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:30mecz: Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk
Polsat Sport Extra
Magazyn narciarski
od 10:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga holenderska
11:10mecz: NAC Breda - AFC Ajax
Cafe Futbol
13:30magazyn piłkarski
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
13:30mecz: Sparta Praga - FK Jablonec
TVP Sport
Tenis: Puchar Davisa
od 10:00mecz finałowy gry podwójnej: Francja - Chorwacja
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce
14:00bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!