Program TV

ŚRODA 1.05
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
zdjęciePenelope
12:05komedia
Familiada
14:00teleturniej
Koło fortuny (494)
14:35teleturniej
Polsat
Stuart Malutki
od 9:35film familijny
Niesamowity Spider-Man
11:30film przygodowy
Faceci w czerni
14:20komedia SF
TVN
Pudłaki
11:00film animowany
Scooby-Doo
12:55komedia przygodowa
Kung Fu Panda 2
14:40film animowany

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Mustang z Dzikiej Doliny
od 10:55film animowany
Nie można pocałować panny młodej
12:45komedia romantyczna
Król Ralph
14:45komedia
TV 6
V.I.P. (4)
11:00serial sensacyjny
Sekrety sąsiadów (22)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (63)
14:15serial sensacyjny
TV Puls
Księga dżungli
od 10:00film przygodowy
Piękna i Borys bestia
14:00komedia romantyczna
TVP Polonia
Gramy dla Europy
11:00widowisko z okazji 15-lecia wejścia Polski do UE
Barwy szczęścia (1967)
13:40serial obyczajowy
O mnie się nie martw 9 (6/13)
14:15serial komediowy
WP
Luksusowe rezydencje (5)
12:00serial dokumentalny
Kupmy sobie dom (5)
12:30serial dokumentalny
Przebudowy pani Bryk (5)
13:00serial dokumentalny
Przebudowy pani Bryk (6)
13:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Protokolantka (1)
od 10:00serial kryminalny
Chryzantemy
11:50film krótkometrażowy
Dzieciństwo wodza
12:25film krótkometrażowy
Frankie i Johnny
12:50komediodramat
AXN
Rekrut (4)
11:00serial kryminalny
Rekrut (5)
12:00serial kryminalny
Rekrut (6)
12:55serial kryminalny
Rekrut (7)
13:55serial kryminalny
Medalion
14:55film sensacyjny
CANAL+
Paddington 2
od 10:25film familijny
Ta jedyna
12:10komedia romantyczna
Taxi 5
13:50komedia sensacyjna
CANAL+ 1
Dotknij nieba
od 9:30dramat biograficzny
Paddington 2
11:25film familijny
Ta jedyna
13:10komedia romantyczna
Taxi 5
14:50komedia sensacyjna
CANAL+ Family
Łapu-capu
11:00chochliki telewizyjne
Mjanma - Złota kraina
11:05film dokumentalny
Łapu-capu extra
12:00chochliki telewizyjne
Gang Wiewióra 2
12:30film animowany
Pan Mądraliński
14:05komedia
CANAL+ Film
Łapu-capu
11:00chochliki telewizyjne
Powiernik królowej
11:05dramat biograficzny
Wymiana księżniczek
12:55dramat historyczny
Nie przegap
14:40magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
14:50chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Gwiazdy wesela (4)
od 10:35serial komediowy
Zaczęło się w środę (1)
11:20serial sensacyjny
Zaczęło się w środę (2)
12:15serial sensacyjny
Zrobione na czysto (1)
13:10serial obyczajowy
Zrobione na czysto (2)
14:00serial obyczajowy
Łapu-capu extra
14:50chochliki telewizyjne
CBS Europa
Odnaleziony skarb
od 10:45film przygodowy
Strażnicy skarbu
12:35film przygodowy
Cena honoru
14:30dramat wojenny
HBO
Wiek niewinności
od 10:40dramat obyczajowy
W cieniu drzewa
13:00komediodramat
Lepsze życie 3 (7)
14:30serial obyczajowy
SMILF 2 (7)
14:55serial komediowy
HBO 2
Góra Czarownic
od 9:35film przygodowy
Odlot
11:15film animowany
Billions 3 (3/12)
12:50serial obyczajowy
Kłamstwa na sprzedaż 5 (8/10)
13:50serial komediowy
Mężowie i żona
14:20komedia
HBO 3
Tajemnice Laketop 2 (5/8)
od 10:45serial kryminalny
Castle Rock (8)
11:45serial grozy
Młody Sheldon 2 (5)
13:10serial komediowy
Współczesna rodzina 10 (11)
13:30serial komediowy
Pierwsza gwiazdka
13:55film animowany
Kino Polska
Człowiek z marmuru
od 10:50dramat obyczajowy
Sprawa się rypła
14:15komedia
Kino TV
Marzyciel
od 10:00dramat biograficzny
Latarnicy
12:05komedia
Przygody Merlina (7)
14:10serial fantasy
Polsat Film
Szatan z siódmej klasy
od 10:20film przygodowy
Baranek Shaun
12:45film animowany
Most do Terabithii
14:35film familijny
Stopklatka TV
Superhero
od 10:25komedia SF
Titanic 1912: Akta sprawy (1/2)
12:00film dokumentalny
Witajcie w przyszłości: Love/Sex
14:00serial dokumentalny
TNT
Crash
od 9:50dramat sensacyjny
Hokus Pokus
11:50komedia fantasy
Dziś 13, jutro 30
13:50komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 9:00mecz: Burnley FC - Manchester City FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15mecz: FC Barcelona - UD Levante
zdjęciePiłka nożna: Liga+ Extra
13:20magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: Liga+ Extra: Dogrywka
14:50magazyn ligi polskiej
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 10:00rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: NMC Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
12:15rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Orlen Wisła Płock - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
O co biega?
14:35magazyn sportowy
Polsat Sport
Atleci
od 10:40magazyn sportowy
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
11:10mecz finałowy fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź
Polsat Sport Extra
Magazyn MLS
11:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: MLS
11:30mecz: Seattle Sounders FC - LA Galaxy
Cafe Futbol
13:40magazyn piłkarski
Polsat Sport News
Sport flesz
11:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga czeska
11:07mecz: SK Slavia Praga - SK Sigma Ołomuniec
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga czeska
12:07mecz: SK Slavia Praga - SK Sigma Ołomuniec
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Pradze
11:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Pradze
13:00mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!