Program TV

CZWARTEK 12.11
11:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
Elif (855)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 10:55magazyn
Spisz się, rolniku (42)
11:15cykl felietonów
Rodzinka.pl: Twardziel (282)
11:25serial komediowy
Barwy szczęścia (2323)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (577)
12:25teleturniej
Va banque (128)
13:00teleturniej
Uzdrowisko: Przemęczenie (50)
13:30telenowela dokumentalna
Na sygnale: Powiedz Arturowi: Przepraszam (275)
14:10serial fabularno-dokumentalny
Na sygnale: Zaraz wszystko wyleci w powietrze (276)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Dlaczego ja? (1007)
od 10:40serial paradokumentalny
Gliniarze (326)
11:40serial paradokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (53)
12:40serial paradokumentalny
Trudne sprawy (884)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (890)
14:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Ukryta prawda (1191)
11:30serial paradokumentalny
Rozwody (18)
12:30serial paradokumentalny
Szpital (987)
13:30serial paradokumentalny
Detektywi: Nigdy ci nie wybaczę (734)
14:25serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieMango
12:30telezakupy
Muzyka
14:45program muzyczny
TV 4
Sekrety sąsiadów (25)
od 10:55serial obyczajowy
Pamiętniki z wakacji (53)
11:25serial paradokumentalny
Święty (67)
12:25serial komediowy
Wzór (51)
12:55serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny (19)
13:55serial sensacyjny
STOP Drogówka
14:55magazyn policyjny
TV 6
Pękniesz ze śmiechu (1)
11:00program rozrywkowy
Miodowe lata: Na ryby (35)
12:55serial komediowy
Święty (54)
13:40serial komediowy
Policjantki i Policjanci (608)
14:15serial obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda (725)
od 10:45serial paradokumentalny
Szpital (589)
11:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (23/52)
12:45serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (547)
13:45serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (742)
14:45serial paradokumentalny
TVP Kultura
Kanclerz (1/5)
11:00serial historyczny
Kanclerz (2)
12:05serial historyczny
Rok 2020 (22)
13:30cykl dokumentalny
Trzeci punkt widzenia
13:55program publicystyczny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 10:50magazyn
Barwy szczęścia (2284)
11:30serial obyczajowy
Co niesie dzień
12:15magazyn informacyjny
M jak miłość (1529)
12:30serial obyczajowy
Kierunek Zachód
13:20magazyn
Dokument
13:40film
Uzdrowisko: Macocha i córka (47)
14:45telenowela dokumentalna

FILMOWE

ale kino+
Wolne pokoje
od 10:50film krótkometrażowy
zdjęcieAdam
11:35dramat obyczajowy
Kobiety za kamerą (8)
13:30serial dokumentalny
Moda na "Króla"
14:45cykl felietonów
AXN
Flash 6 (6)
od 10:55serial akcji
Premiera: Flash 6 (7)
11:50serial akcji
Ja, szpieg
12:45komedia sensacyjna
Przyjaciele z kasą
14:45komedia obyczajowa
CANAL+ 1
Obrońcy skarbów
od 10:10dramat wojenny
II koncert na wiolonczelę i orkiestrę
12:05film krótkometrażowy
Młode szpady
12:40film przygodowy
Pisarze. Serial na krótko (10)
14:20serial komediowy
CANAL+ Family
Mama żyrafa
11:00film dokumentalny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Wakacje Daredevila (3)
14:00serial dokumentalny
CANAL+ Film
Anna tysiąca dni
od 10:00dramat historyczny
Łapu-capu
12:25chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
12:30magazyn filmowy
zdjęcieGwiazd naszych wina
13:00melodramat
CANAL+ Premium
II koncert na wiolonczelę i orkiestrę
11:05film krótkometrażowy
Młode szpady
11:40film przygodowy
Pisarze. Serial na krótko (10)
13:20serial komediowy
CANAL+ Seriale
Aktualności filmowe+
od 10:50magazyn filmowy
Dzień jak co dzień
11:35film krótkometrażowy
Utrata
12:50film krótkometrażowy
Wszystko, co lśni (1)
13:10serial przygodowy
Wszystko, co lśni (2)
14:05serial przygodowy
CBS Europa
Freestyle
13:10dramat obyczajowy
HBO
Czekolada
11:05komediodramat
Wredne dziewczyny
14:40komedia
HBO 2
Księga dżungli
od 9:50film przygodowy
Wielka (9/10)
11:35serial komediowy
Avenue 5 (9-ost.)
12:30serial komediowy
Jestem William
13:00komediodramat
Czas próby
14:25film sensacyjny
Kino Polska
Ostatni świadek
od 10:25film sensacyjny
Pożegnania
12:35dramat psychologiczny
Dziecko
14:40film krótkometrażowy
Kino TV
Poirot: Dwanaście prac Herkulesa (4)
od 10:15serial kryminalny
Dirty Dancing 2
12:30film muzyczny
Wyspa skarbów
14:10film przygodowy
Polsat Film
Faraon
od 9:00dramat historyczny
Rock Dog. Pies ma głos!
14:20film animowany
TNT
Domek na prerii 4 (19)
od 10:59serial obyczajowy
Domek na prerii 4 (20)
11:59serial obyczajowy
Doktor Quinn 4 (13)
12:59serial obyczajowy
Doktor Quinn 4 (14)
13:58serial obyczajowy
Strażnik Teksasu (5)
14:55serial sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 9:00mecz: Everton FC - Manchester United FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15mecz: UD Levante - CD Alaves
Piłka nożna: Liga angielska
13:30mecz: Brighton & Hove Albion FC - Burnley FC
Eurosport 1
Snooker: Turniej Welsh Open w Cardiff
od 10:30mecz finałowy: Shaun Murphy - Kyren Wilson
Snooker: Turniej Welsh Open w Cardiff
14:30mecz finałowy: Shaun Murphy - Kyren Wilson
Eurosport 2
Snooker: Turniej Welsh Open w Cardiff
12:30mecz finałowy: Shaun Murphy - Kyren Wilson
Tenis: Turniej WTA w Linzu
14:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga niemiecka
od 10:05mecz: SC Magdeburg - Rhein-Neckar Löwen
Sport News+
12:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:30mecz: Real Sociedad - Granada CF
Sport News+
14:30magazyn sportowy
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
od 10:00mecz: Developres SkyRes Rzeszów - SSC Palmberg Schwerin
Piłka nożna: Liga włoska
12:30mecz: SS Lazio - Juventus FC
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Sofii
11:001. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Sofii
13:002. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
11:00program informacyjny
ATP World Tour Uncovered
11:07magazyn tenisowy
Sport flesz
12:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!