x
Teoria wielkiego podrywu: The Hamburger Postulate (5)

Teoria wielkiego podrywu

sezon 1 odc. 5: The Hamburger Postulate

(The Big Bang Theory: The Hamburger Postulate)

serial komediowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg
Reżyseria:Andrew D. Weyman
W skrócie:Leonard dochodzi do wniosku, że nigdy nie uda mu się zdobyć Penny. Porzuca zatem nadzieję i nawiązuje romans z Leslie, koleżanką, która podobnie jak on jest naukowcem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Młodzi i zdolni fizycy Leonard (Johnny Galecki) i Sheldon (Jim Parsons) pracują w instytucie naukowym w Kalifornii i wynajmują wspólne mieszkanie. Obaj nie mają zbyt dużego doświadczenia z kobietami, gdyż czas spędzają głównie na nauce, a obiektami ich westchnień są bohaterki komiksów i gier komputerowych. Zmienia się to, gdy do mieszkania obok wprowadza się atrakcyjna Penny (Kaley Cuoco). Przebojowa dziewczyna postanawia pokazać chłopcom, że życie to coś więcej niż praca w laboratorium.

W tym odcinku

Leonard ostatecznie stwierdza, że nie uda mu się zdobyć Penny i postanawia rozejrzeć się za dziewczyną "na swoim poziomie". Do baru, w którym przyjaciele regularnie jadają hamburgery (i w którym pracuje Penny) przychodzi Leslie Winkle. Dziewczyny spotykają się. Kelnerka jest pod wrażeniem, ponieważ pierwszy raz widzi kobietę naukowca. Sugeruje Leonardowi, że powinien raz jeszcze spróbować szczęścia z Leslie. On bierze sobie jej sugestie do serca i spędza z Leslie najbliższą noc. Jednak i tym razem czeka go rozczarowanie - dziewczyna zupełnie nie jest zainteresowana poważnym związkiem. Tymczasem Sheldon przeżywa fakt, że zakłócono jego cotygodniową rutynę dotyczącą jedzenia hamburgerów.

Nagrody

Złoty Glob - aktor w serialu komediowym lub musicalu

Występują (pokaż wszystkich)