Detektyw Monk 2 (4)

Detektyw Monk

sezon 2 odc. 4

(Monk: Mr. Monk Goes to the Circus)

serial kryminalny USA 2003   od 12 lat
Występują:Tony Shalhoub, Bitty Schram, Lolita Davidovich, Ted Levine
Reżyseria:Randall Zisk
W skrócie:Zamaskowany akrobata zabija prezentera cyrkowego, ale podejrzany ma złamaną stopę. Monk mówi Sharonie, że jej lęk przed słoniami jest irracjonalny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga część przygód detektywa z wydziału zabójstw w San Francisco - Adriana Monka. Mężczyzna, specjalista od oględzin miejsca zbrodni, jest obdarzony dobrą pamięcią, niezwykłą logiką i umiejętnością łączenia faktów, których nikt oprócz niego by nie skojarzył. Cierpi na nerwicę natręctw, która objawia się m.in. wstrętem do kontaktu fizycznego z innymi osobami. W powrocie do stanu psychicznej równowagi pomaga mu pielęgniarka Sharona Fleming (Bitty Schram). Detektyw Monk rozwiązuje niezwykle skomplikowane zagadki kryminalne i tym samym staje się niezastąpiony dla byłego szefa kapitana Lelanda Stottlemeyera.

W tym odcinku

Tajemniczy napastnik przebrany za wojownika ninja strzela do Serge'a Cluvariasa, który je kolację wspólnie ze swoją dziewczyną. Śledztwo wszczęte przez Monka prowadzi do cyrku, gdzie pracował zamordowany. Jego dziewczyna Ariana była tam treserką koni. Ponieważ napastnik po dokonaniu zbrodni wykonał zadziwiające salto, podejrzenie pada na byłą żonę Serge'a, która jest akrobatką. Ona jednak ma niepodważalne alibi, gdyż złamała stopę. Wkrótce w cyrku wydarza się tragedia. Trener słoni - Heinz - ginie podczas jednej ze sztuczek. Podsuwa to detektywowi trop.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)