48h. Zaginieni: Mnich (190)
| Występują: | Joanna Kupińska, Andrzej Hausner, Izabela Perez, Bartosz Waga |
|---|---|
| Reżyseria: | Anna Strzyżewska, Łukasz Łukasik, Olga Zielińska |
| W skrócie: | Przeor położonego pod Warszawą opactwa zgłasza zaginięcie 45-letniego mnicha. Policjanci w celi zakonnika natrafiają na ślady krwi. Znajdują też zeszyt pełen niepokojących zapisków i szkiców. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Funkcjonariusze Policyjnego Centrum Poszukiwania Zaginionych zajmują się wyjaśnianiem tajemnic dotyczących tego, co dzieje się z człowiekiem, gdy znika bez śladu. Najważniejsze jest pierwsze 48 godzin i w tym czasie specjalna grupa operacyjna musi przeprowadzić dochodzenie oraz ustalić, czy był to wypadek, ucieczka, a może zabójstwo.
W tym odcinku
Przeor położonego pod Warszawą opactwa, ojciec Marek, zgłasza zaginięcie 45-letniego mnicha, brata Łukasza. Policjanci Jagoda i Jurek proszą o prawdziwe dane osobowe zaginionego. W celi zakonnika natrafiają na podłodze na ślady krwi. Znajdują też starannie ukryty zeszyt, pełen niepokojących zapisków i szkiców. Trop prowadzi do pobliskiej wsi i lasu, w którym według legendy czai się zło. Z dziennika brata Łukasza policjanci dowiadują się również, że niedawno mnich odkrył przypadkiem tajemnicę przeora.
Występują (pokaż wszystkich)
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Anna Strzyżewska
reżyseria
-
Łukasz Łukasik
reżyseria
-
Olga Zielińska
reżyseria
Zobacz także
- 48h. Zaginieni: Pierwszy dzień wolności (67) - serial kryminalny - noc niedz./pon., 21 na 22 czerwca 4:00
- 48h. Zaginieni: Fałszywy trop (68) - serial kryminalny - noc niedz./pon., 21 na 22 czerwca 5:00
- 48h. Zaginieni: Balladyna (50) - serial kryminalny - dziś, 22 czerwca 6:05
- 48h. Zaginieni: Krwawy dowód (98) - serial kryminalny - dziś, 22 czerwca 8:05
- 48h. Zaginieni: Nie mam już siły (99) - serial kryminalny - dziś, 22 czerwca 9:05
- 48h. Zaginieni: Młoda ochroniarka (106) - serial kryminalny - dziś, 22 czerwca 10:55 i 1 późniejsza emisja
- 48h. Zaginieni: Dobry wujek (107) - serial kryminalny - dziś, 22 czerwca 11:55 i 1 późniejsza emisja
- 48h. Zaginieni: Adaś (108) - serial kryminalny - dziś, 22 czerwca 12:55 i 1 późniejsza emisja
- 48h. Zaginieni: Zemsta (131) - serial kryminalny - dziś, 22 czerwca 17:00 i 1 późniejsza emisja
- 48h. Zaginieni: Szkoła życia (132) - serial kryminalny - dziś, 22 czerwca 18:00 i 1 późniejsza emisja
