Program TV na wczoraj, środa 27.03.2024
POPULARNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TVP 1
Ranczo 4: Śluby i rozstania (42)
od 8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 18: Trenerka (221)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 27: Pudło (347)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie - taka historia (9)
11:35serial dokumentalny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Rok w ogrodzie extra
12:35magazyn
Natura w Jedynce: Dzikie serce Europy. Powrót prastarego lasu
12:50film dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Zrujnowani, odbudowani
11:15magazyn religijny
Barwy szczęścia (2969)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1660)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy: Narzeczona złodzieja (701)
od 8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Pacjent zero (702)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Obsesja (338)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Nie mogę o tobie zapomnieć - powiedziała Marta, spotkawszy Wojciecha po długiej rozłące (1277)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Lepiej nie patrz (704)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Łódź, El Toro (14/15)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1594)
12:35serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru, część 2 (7)
od 8:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (10)
9:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (11)
9:30program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_2 (32)
9:50program rozrywkowy
Remont na 5+ (7)
10:00magazyn poradnikowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
E-miłość (12)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
TV 4
Dlaczego ja?: Wygrana i strata (810)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Wdowa znajduje pocieszenie w tarocie (948)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Miłość i pieniądze (949)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (294)
12:00serial obyczajowy
TV 6
Kobra - oddział specjalny (10)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (11)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (4)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (5)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (6)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (7)
12:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Stłumiony ból (1)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (173)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (174)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Zielona babcia (16)
12:00serial paradokumentalny
TVN 7
Ukryta prawda (798)
od 8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (799)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (71)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Niemowlę (606)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (991)
12:45serial paradokumentalny
TVP Kultura
Pogranicze w ogniu (14)
9:00serial sensacyjny
Skowronki na uwięzi
10:10komedia obyczajowa
Tamte lata, tamte dni: Ewa Wiśniewska
11:55magazyn kulturalny
Mistrzowie muzyki filmowej: Lata sześćdziesiąte. Część pierwsza
12:35serial dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie - pobudka
od 7:30magazyn
Studio Lwów
11:10program informacyjny
Barwy szczęścia (2929)
11:30serial obyczajowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Jak żyje las: Drewno wokół nas
12:25magazyn przyrodniczy
Ojciec Mateusz 23: Ciało (294)
12:50serial kryminalny
WP
Porzucone budowle 6 (3)
od 8:30serial dokumentalny
Porzucone budowle 6 (4)
9:30serial dokumentalny
Wymazane z historii (3)
10:30serial dokumentalny
Nowy aranż 3: Kobieca sypialnia (3)
11:25program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (798)
11:50program informacyjny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (6)
11:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (7)
12:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
ale kino+
Vera 12 (3)
od 8:30serial kryminalny
Kraina Lata
10:15dramat wojenny
Dalej jest dzień
12:05film krótkometrażowy
Klan Fondów. Filmowa dynastia
12:45film dokumentalny
AXN
MacGyver 3 (20)
od 8:55serial akcji
Carter 2 (7)
9:50serial kryminalny
MacGyver 3 (21)
10:45serial akcji
MacGyver 3 (22)
11:40serial akcji
Carter 2 (8)
12:35serial kryminalny
CANAL+ 1
MTV Unplugged - Margaret
od 8:45koncert
Szansa na zwycięstwo
9:45komedia
Łapu-capu extra
11:20chochliki telewizyjne
Dopóki mnie pamiętasz
11:50dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Tenis: Turniej WTA
9:00tenis
Polska z góry: Bieszczady (3)
12:00serial dokumentalny
Polska z góry: Góry Stołowe (4)
12:25serial dokumentalny
CANAL+ Film
Królowa chmur
od 8:05film obyczajowy
Guliwer
9:25film animowany
Dom pogodnej starości
10:55komedia
O psie, który jeździł koleją
12:30film familijny
CANAL+ Premium
Szansa na zwycięstwo
od 8:45komedia
Łapu-capu extra
10:20chochliki telewizyjne
Dopóki mnie pamiętasz
10:50dramat obyczajowy
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
12:25komedia
CANAL+ Seriale
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (7)
9:00serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (8)
9:30serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (9)
10:00serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (1)
10:35serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (2)
11:05serial komediowy
Młody The Rock 3 (2)
11:40serial komediowy
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Aktualności filmowe+
12:25magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
CBS Europa
Aviator
od 7:50dramat biograficzny
Swing
11:10komedia romantyczna
Wiosła w dłoń: Zew natury
12:55komedia
Epic Drama
Inspektor George Gently 5: Człowiek z Północy (1)
od 8:00serial kryminalny
Agenci NCIS 15: Krok do przodu (21)
9:55serial sensacyjny
Agenci NCIS 15: Dwa kroki w tył (22)
10:50serial sensacyjny
Panna Marple: Morderstwo to nic trudnego
11:40film kryminalny
HBO
Mariah Carey. Świąteczne życzenie
od 8:55film animowany
Wielkie nieba!
10:25komedia
Na słodko
11:50komedia romantyczna
HBO 2
Stażyści
9:05komedia
Pępek świata 6: Major Anxiety (3)
11:00serial komediowy
Pępek świata 6: The Table (4)
11:20serial komediowy
Batman i Superman: Bitwa supersynów
11:45film animowany
HBO 3
Zadzwoń do Jane
od 7:40dramat obyczajowy
Przyjaciele 10: The One Where Chandler Gets Caught (10)
9:45serial komediowy
Przyjaciele 10: The One Where the Stripper Cries (11)
10:10serial komediowy
Przyjaciele 10: The One with Phoebe's Wedding (12)
10:40serial komediowy
Szkoła jest nasza
11:10komedia
Kino Polska
Och! Kabaret 2 (2)
9:05program rozrywkowy
Wojciech Cejrowski. Kura
10:05program rozrywkowy
7 słów o przemijaniu
10:55etiuda dokumentalna
Przygoda na Mariensztacie
11:05komedia
Kino TV
Celnicy 2 (7)
od 8:50serial dokumentalny
Celnicy 2 (8)
9:20serial dokumentalny
Poirot 7: Zabójstwo Rogera Ackroyda
9:50serial kryminalny
Panna Marple: Zatrute pióro
12:00film kryminalny
Polsat Film
Przyjaciółki (249)
od 8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (250)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Gumowy interes (23)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Hobby (24)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kocham kino (224)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Expo (225)
12:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Rodzina zastępcza (106)
12:55serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 5: Nagonka (67)
od 8:55serial kryminalny
Komisarz Rex 5 (68)
9:55serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Okup (69)
10:55serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Martwe stery (86)
11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Concorde w płomieniach (115)
12:55serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (22)
9:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (1)
9:55serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (9)
10:50serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (10)
11:40serial sensacyjny
Alf 3 (2)
12:35serial komediowy
SPORTOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
9:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Wiktoria Azarenka - Julia Putincewa
Tenis: Turniej WTA w Miami
11:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Jelena Rybakina - Maria Sakkari
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
od 8:00
Magazyn skrótów LaLiga
9:45magazyn piłkarski
Piłkarski Młyn
11:00po kadrze
Eurosport 1
Kolarstwo: E3 Saxo Bank Classic
od 8:30kolarstwo
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
9:57supergigant mężczyzn
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
10:56skoki narciarskie
Snooker: Turniej World Grand Prix
11:56mecz finałowy: Judd Trump - Ronnie O'Sullivan
Eurosport 2
Snooker: Turniej World Grand Prix
od 8:28mecz finałowy
Cycling Show
10:25magazyn sportowy
Kolarstwo: E3 Saxo Bank Classic
10:56kolarstwo
Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Idre
11:57skicross
Polsat Sport
Boks: Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim
od 8:30waga superśrednia: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00mecz: Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 8:30mecz 4. rundy gry pojedynczej
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
11:00waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Polsat Sport News
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
od 8:00mecz: MKS URBiS Gniezno - KGHM MKS Zagłębie Lubin
Piłka nożna
10:30mecz towarzyski: Anglia - Belgia
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
od 8:15finałowy mecz barażowy: Walia - Polska
Piłkarskie EURO - Decydujące Momenty
10:25film dokumentalny
Piłka nożna
11:30mecz towarzyski drużyn U-20: Rumunia - Polska
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!