Ojciec Mateusz 21: Koński raj (274)

Ojciec Mateusz 21: Koński raj (274)

6.2/10
serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Kinga Preis
W skrócie:Dziubak i Marczak dostają wezwanie do ciężko pobitego mężczyzny. Policjanci śpieszą na miejsce zdarzenia, by przesłuchać świadków. Ci zeznają, że poszkodowanego zaatakowali dwaj napastnicy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Wieczorem Dziubak i Marczak dostają wezwanie do ciężko pobitego mężczyzny. Policjanci śpieszą na miejsce zdarzenia, by przesłuchać świadków, którzy z ofiarą czekali na przystanku na miejski autobus. Ci zeznają, że poszkodowany został zaatakowany przez dwóch napastników. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw tożsamość przewiezionego do szpitala mężczyzny - to pochodzący z Kielc były cyrkowiec, Klemens Górny. Z czasem pobity odzyskuje siły. Wkrótce Nocul i Dziubak jadą do pobliskiego lasu, gdzie znaleziono ciało Górnego. Od księdza Mateusza dowiadują się, że denat w przeszłości zajmował się woltyżerką, a teraz umieścił swoje konie w stadninie należącej do Deresza. Być może to jest jakiś trop w sprawie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także