Policjantki i Policjanci (644)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Magda Szczepanek, Paweł Monsiel, Anna Bosak, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Zuza i Wojtek sprawdzają zgłoszenie o kradzieży w mieszkaniu na luksusowym osiedlu. Poszkodowana twierdzi, że zniknęła jej biżuteria i wartościowe przedmioty. W lokalu nie ma jednak śladów włamania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy policjantów patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste funkcjonariuszy i ich codzienne problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą.

W tym odcinku

Zuza i Wojtek sprawdzają zgłoszenie o kradzieży w jednym z mieszkań na luksusowym osiedlu. Poszkodowana twierdzi, że zniknęła jej biżuteria oraz wartościowe przedmioty. W lokalu nie ma jednak śladów włamania. Załoga podejrzewa, że złodziej ma klucze. Jedyną osobą, która posiada ich dodatkowy komplet, jest zameldowany w innym mieście syn kobiety. Wychodzi na jaw, że chłopak nie jest szczery wobec swojej matki. W incydent zamieszana jest też pewna atrakcyjna kobieta. Tymczasem Zuzę odwiedza wujek. Kobielak pyta wprost, czy policjantka spodziewa się dziecka. Beata informuje Zapałę, że musi on towarzyszyć jej podczas misji. Wojtek wybiera się do kina z Nelą. Dziewczynka próbuje go zeswatać z piękną dziewczyną.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także