Ranczo 2: Lokalna rewolucja (16)

Ranczo

sezon 2 odc. 16: Lokalna rewolucja

serial obyczajowy Polska 2007   od 12 lat
Występują:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Jacek Kawalec
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Remont gospody zbliża się do końca. Nad wejściem pojawia się nazwa Country Club. Lucy znajduje w internecie informacje o uniwersytetach ludowych. Chce, aby powstał także w Wilkowyjach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie młodej Amerykanki polskiego pochodzenia, Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), która zdecydowała się zamieszkać we wsi Wilkowyje na Podlasiu. Całą okolicą niepodzielnie władają bracia bliźniacy: wójt Paweł Kozioł oraz proboszcz Piotr (w obu rolach - Cezary Żak). Zderzenie poglądów i przyzwyczajeń kobiety z mentalnością jej nowych sąsiadów ma nieoczekiwane, często wręcz komiczne skutki. Jednocześnie jednak zawiera ona wiele wartościowych znajomości, a nawet odnajduje prawdziwą miłość.

W tym odcinku

Remont gospody zbliża się do końca. Nad wejściem do lokalu widnieje nazwa Country Club. Uroczyste otwarcie klubu dla miejscowej elity zakłóca jednak awantura sprowokowana przez dawnych bywalców gospody. W obawie przed zaognieniem konfliktu wójt postanawia udostępnić Country Club dla miejscowej ludności. Tymczasem Lucy, serfując w Internecie, znajduje informacje o uniwersytetach ludowych. Chce, aby taka instytucja powstała również w Wilkowyjach. Zwraca się o pomoc do Czerepacha, który najlepiej orientuje się w zawiłościach ubiegania się o fundusze z Unii Europejskiej. On jednak źle ocenia zainteresowanie Amerykanki jego osobą. Wydaje mu się, że podoba się jej również jako mężczyzna. Zaczyna układać plany na przyszłość, w których ważne miejsce zajmuje Lucy. Gdy kobieta odrzuca zaloty coraz bardziej natarczywego adoratora, urażony mężczyzna postanawia się zemścić.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)