Program TV

POPULARNE

TVP 1
Korona królów (269)
od 8:40telenowela historyczna
Ojciec Mateusz 15: Manuela (199)
11:05serial kryminalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Rodzinka.pl: O miłości (16)
11:25serial komediowy
Barwy szczęścia (2116)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (568)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy (144)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (145)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (96)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (739)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (290)
12:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:30magazyn
Domowe rewolucje (7)
11:00program rozrywkowy
Ukryta prawda (1091)
12:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Septagon (92)
9:00serial kryminalny
Przeklęta (71)
11:00telenowela
Pękniesz ze śmiechu (4)
12:00program rozrywkowy
TV 6
Gwiazdy Kabaretu (4)
9:00program rozrywkowy
Galileo (171)
10:00program popularnonaukowy
Czysta chata (15)
11:00magazyn poradnikowy
Miodowe lata: Krzyżacy (82)
12:00serial komediowy
Miodowe lata: Ochroniarze (61)
12:55serial komediowy
TVN 7
Ukryta prawda (430)
od 8:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (431)
9:35serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (182)
10:45serial fabularno-dokumentalny
Big Brother 2 (30/78)
11:45reality show
TVP Kultura
Błękitna nuta
od 8:40dramat biograficzny
Życie Kamila Kuranta (6)
11:00serial obyczajowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
WP
Premiera: WP Express (99)
9:00program rozrywkowy
Wielkie żarcie (12)
9:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Zaufaj mi 2 (3)
od 8:00serial sensacyjny
Zaufaj mi 2 (4)
9:10serial sensacyjny
Ale krótkie po polsku: Przemijanie
10:25blok filmów krótkometrażowych
Kino Mówi: Potwory: Mary Shelley
11:40dramat biograficzny
AXN
Castle 8 (21)
od 8:15serial kryminalny
Castle 8 (22)
9:10serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (18)
10:05serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (19)
11:05serial sensacyjny
Flash 5 (10)
12:00serial akcji
CANAL+
Letnia szkoła życia
od 8:25dramat obyczajowy
O co biega?
10:15magazyn sportowy
W domu wszystko dobrze
10:45komediodramat
Łapu-capu extra
12:30chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
Nowa Tonacja
od 8:55magazyn muzyczny
Letnia szkoła życia
9:25dramat obyczajowy
O co biega?
11:15magazyn sportowy
W domu wszystko dobrze
11:45komediodramat
CANAL+ Family
Dr Dolittle 2
od 8:30komedia
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Andy - okrutne i nieznane (3)
10:55serial dokumentalny
Muzyka ciszy
11:45film biograficzny
CANAL+ Film
Jutro będziemy szczęśliwi
od 7:45komediodramat
Zimna wojna
11:35dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
"Nielegalni" - making of serialu
od 8:50film dokumentalny
Nie przegap
9:15magazyn informacyjny
Jeźdźcy burzy 2 (7)
9:25serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (8)
10:25serial kryminalny
Obława (1)
11:25film kryminalny
Łapu-capu
12:15chochliki telewizyjne
Bull (19)
12:20serial kryminalny
HBO
Zachowaj spokój
9:00komediodramat
zdjęcieOcean's 8
10:30komedia kryminalna
Puzzle
12:20dramat obyczajowy
HBO 2
Na planie
9:30magazyn filmowy
Ella i John
10:00komedia przygodowa
Beyond 2 (8/10)
11:55serial przygodowy
Współczesna rodzina 10 (17)
12:40serial komediowy
HBO 3
Godzilla
od 8:35film SF
Alfa
10:35film przygodowy
Mr. Robot 2 (11/12)
12:15serial kryminalny
Kino Polska
Zaklęte rewiry
od 7:50dramat obyczajowy
Déja vu
9:50komedia kryminalna
Sekret Enigmy
12:30film historyczny
Kino TV
Kupiec wenecki
od 8:45dramat kostiumowy
Polsat Film
Przyjaciółki (85)
od 8:15serial obyczajowy
Przyjaciółki (86)
9:15serial obyczajowy
Seksmisja
10:15komedia SF
TNT
Święty spotyka tygrysa
od 8:15dramat kryminalny
Więzień Brubaker
9:45dramat sensacyjny
Wyścig po życie
12:25film sensacyjny

SPORTOWE

nSport+
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Liga gra
9:45zapowiedź 12. kolejki
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
10:15mecz: PGE VIVE Kielce - Montpellier HB
Polsat Sport
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
od 8:30mecz: Polska - Macedonia Północna
Siatkówka mężczyzn: Puchar Świata
10:30mecz: Polska - Kanada
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
od 8:30mecz: Panathinaikos OPAP Ateny - AX Armani Exchange Mediolan
KOTV Weekly
11:00magazyn bokserski
Siatkówka mężczyzn: KRISPOL 1. liga
11:30mecz: Lechia Tomaszów Mazowiecki - BBTS Bielsko-Biała
Polsat Sport News
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
9:07mecz: Szkocja - San Marino
Sport flesz
11:00program informacyjny
Magazyn InCycle
11:07magazyn sportowy
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
12:07mecz: Ukraina - Portugalia
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
od 8:15podsumowanie 7. i 8. kolejki
Ring TVP Sport
10:00magazyn bokserski
Tenis: Turniej WTA w Moskwie
11:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!