Ojciec Mateusz 23: Gość w dom (302)

Ojciec Mateusz 23: Gość w dom (302)

serial kryminalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Hanna Śleszyńska, Michał Piela
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Mieszkańcy plebanii oczekują na przyjazd Michała, który chce przedstawić im swoją dziewczynę Lucy. Domownicy witają ich z radością, a babcia na tę okazję nauczyła się kilku słów po angielsku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Mieszkańcy plebanii z niecierpliwością oczekują na przyjazd Michała, który chce przedstawić im swoją dziewczynę Lucy (Izabela Perez). Dzięki niej rozpoczął studia w Anglii i znalazł stałą pracę. Domownicy witają ich z radością, a babcia na tę okazję nauczyła się nawet kilku słów po angielsku. Po ceremonii zapoznania się młodzi idą na spacer, a potem do klubu. Michał zamawia piwo, a Lucy, która jest instruktorką tańca, od razu rusza na parkiet. W pewnej chwili zaczyna zaczepiać ją pijany Jarek (Hubert Kułacz). Gdy Michał interweniuje, dochodzi do szarpaniny. Napastnik rzuca rasistowskimi wyzwiskami pod adresem ciemnoskórej dziewczyny. Tymczasem do Sandomierza przyjeżdża matka Dziubaka. Martwi się o syna, który nie daje znaku życia. W komendzie Nocul informuje kobietę, że Antoni ma ospę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także