Przyjaciele 5: The One Where Rachel Smokes (18)

Przyjaciele 5: The One Where Rachel Smokes (18)

(Friends: The One Where Rachel Smokes)

serial komediowy USA 1998-1999
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Todd Holland
W skrócie:Rachel udało się zdobyć wymarzoną pracę u Ralpha Laurena. Jej nowa szefowa Kim i współpracownica Nancy najważniejsze decyzje biznesowe podejmują podczas przerw na papierosa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 25 października
jutro
19:00 Comedy Central
niedziela, 27 października
za 3 dni
15:30 Comedy Central
poniedziałek, 28 października
za 4 dni
13:00 Comedy Central
środa, 30 października
za 6 dni
21:00 Comedy Central Family

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Rachel jest szczęśliwa, że udało jej się zdobyć wymarzoną posadę u Ralpha Laurena. Jednak już od samego początku okazuje się, że praca nie jest wcale taka łatwa. Problemem staje się niegroźne z pozoru palenie papierosów. Zarówno jej nowa szefowa, Kim Clozzi, jak i współpracownica Nancy są od lat nałogowymi palaczkami. Podczas licznych przerw podejmują właściwie najważniejsze decyzje biznesowe. Oczywiście nie konsultują ich najpierw z nową koleżanką. Zdesperowana Rachel decyduje się udawać przed nowymi znajomymi z pracy, że tak samo jak one pali papierosy. Chce w ten sposób pokazać, że też ma coś do powiedzenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także