Program TV

POPULARNE

TVP 1
Elif (510)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
TVP 2
Szlak szkocki
6:55reportaż
Familiada
7:20teleturniej
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Polsat
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (797)
8:45serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (798)
9:15serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (14)
9:45serial paradokumentalny
TVN
Mango
od 5:35telezakupy
Szkoła (423)
6:50serial paradokumentalny
19+ (315)
8:00serial paradokumentalny
19+ (316)
8:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Buffy, postrach wampirów (13)
6:00serial przygodowy
Dragon Ball Super (58)
7:35serial anime
Nasz nowy dom (51)
8:00reality show
Septagon (2)
9:00serial kryminalny
TV 6
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Buffy, postrach wampirów (11)
7:00serial przygodowy
Medicopter 117 (81)
8:00serial przygodowy
Policjantki i Policjanci (286)
9:00serial obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda (607)
6:05serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (100)
7:05serial fabularno-dokumentalny
Szpital (298)
8:05serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (137)
9:05serial fabularno-dokumentalny
WP
WP Raport (91)
6:00program informacyjny
Tłit (66)
6:20program publicystyczny
Sześć sióstr (61)
6:50serial obyczajowy
B&B Słowa i słówka (19)
8:05serial obyczajowy
Kocham, ale kłamię 2 (6)
9:00serial fabularno-dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Chryzantemy
8:00film krótkometrażowy
Ale krótkie po polsku: Rozrachunek
8:35blok filmów krótkometrażowych
AXN
Skorpion 3 (21)
6:50serial sensacyjny
Rex Special Unit (6)
7:45serial kryminalny
Rex Special Unit (7)
8:45serial kryminalny
Bez hamulców
9:45film sensacyjny
CANAL+
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Druga połowa kadru
6:15film dokumentalny
Gnomy rozrabiają
7:50film animowany
O co biega?
9:15magazyn sportowy
Persona non grata
9:45dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Druga połowa kadru
7:15film dokumentalny
Gnomy rozrabiają
8:50film animowany
CANAL+ Family
Nowa Tonacja
6:00magazyn muzyczny
Tajne źródło
6:30dramat biograficzny
Manifesto
8:10dramat obyczajowy
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:50chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Anielska twarz
6:00dramat obyczajowy
Nie przegap
7:55magazyn informacyjny
Łapu-capu
8:05chochliki telewizyjne
Spitsbergen
8:15film krótkometrażowy
Księga wielkich życzeń
8:40dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
6:15magazyn filmowy
Materiał nieemisyjny (2)
6:45film krótkometrażowy
Informator (4)
7:00serial sensacyjny
Zrobione na czysto (1)
8:00serial obyczajowy
Zrobione na czysto (2)
8:50serial obyczajowy
Obława (1)
9:40film kryminalny
CBS Europa
Elementary (14)
6:15serial kryminalny
Labirynt (1/2)
7:15film przygodowy
Labirynt (2-ost.)
9:05film przygodowy
HBO
zdjęciePomniejszenie
6:00komedia
Wbrew regułom
8:15dramat psychologiczny
HBO 2
Czarownica
6:00film fantasy
W głowie się nie mieści
9:30film animowany
HBO 3
Liga Sprawiedliwości
6:00film przygodowy
Avatar
8:00film SF
Kino Polska
Constans
6:00film psychologiczny
Jak zostałem Rosjaninem (3)
8:35serial komediowy
Jak zostałem Rosjaninem (4)
9:10serial komediowy
Wygrany
9:40dramat obyczajowy
Kino TV
Nasz bezlitosny świat
od 5:20komediodramat
Tajna agentka
6:45komedia sensacyjna
Stopklatka TV
Magiczne Alpy
6:00etiuda filmowa
Złotopolscy (235)
6:20telenowela
Złotopolscy (236)
6:55telenowela
Plebania (259)
7:25serial obyczajowy
Plebania (260)
7:55serial obyczajowy
Wybór Gracie
8:35dramat obyczajowy
TNT
Bodyguard
6:00film kryminalny
Wydział zabójstw, Hollywood
7:15komedia sensacyjna
Eko-jaja
9:30komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Rugby: Puchar Sześciu Narodów
6:00mecz: Włochy - Irlandia
Ekstrapaka: 19. kolejka
8:00magazyn piłkarski
NBA Awards 2018/19
9:00widowisko
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
6:00mecz: Wisła Płock - Wisła Kraków
Polsat Sport News
Pro Bull Riding
6:00magazyn sportowy
Sport flesz
7:00program informacyjny
ATP World Tour Uncovered
7:07magazyn tenisowy
TVP Sport
Sportowy wieczór
od 5:35program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!