Program TV

POPULARNE

TVP 1
Jaka to melodia?
od 5:40teleturniej muzyczny
Przysięga (67)
6:20telenowela
Elif (624)
7:10serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Korona królów (298)
8:40telenowela historyczna
Ranczo 6: Dzieci rewolucji (71)
9:20serial obyczajowy
Polsat
zdjęcieNowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (214)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (215)
9:30serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 6
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
MacGyver (97)
7:00serial sensacyjny
MacGyver (98)
8:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (366)
9:00serial obyczajowy
TVN 7
Mango
6:00telezakupy
Sędzia Anna Maria Wesołowska (312)
7:35serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (500)
8:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (501)
9:35serial paradokumentalny
WP
Premiera: WP Raport (187)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (152)
6:20program publicystyczny
Gwiazdkowe życzenie
7:00film familijny

FILMOWE

AXN
Skorpion 4 (8)
6:15serial sensacyjny
Skorpion 4 (9)
7:15serial sensacyjny
Nocna zmiana 2 (13)
8:05serial obyczajowy
Nocna zmiana 2 (14)
9:05serial obyczajowy
CANAL+
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Prawdziwe kłamstwa
6:15komedia sensacyjna
O co biega?
8:30magazyn sportowy
Hitchcock
9:00dramat biograficzny
CANAL+ 1
Słoniowa pamięć
6:00film dokumentalny
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Prawdziwe kłamstwa
7:15komedia sensacyjna
O co biega?
9:30magazyn sportowy
CANAL+ Family
Księga dżungli 3 (1)
6:00serial animowany
Księga dżungli 3 (2)
6:10serial animowany
Marc, zielony pluszak 2 (7)
6:25serial dla młodzieży
Marc, zielony pluszak 2 (8)
6:35serial dla młodzieży
Janka
7:00film dokumentalny
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Hollywood Buzz
6:40magazyn filmowy
Tam i z powrotem
7:05film obyczajowy
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Europa Filmowa 2: Malta (2)
8:50serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
6:10chochliki telewizyjne
Materiał nieemisyjny (4)
6:40film krótkometrażowy
"Kruk" - making of serialu
6:55film dokumentalny
Aria
7:40film krótkometrażowy
Instynkt 2 (1)
7:55serial kryminalny
Łapu-capu
8:40chochliki telewizyjne
Larp
9:40etiuda filmowa
CBS Europa
Kochając Leah
6:00film obyczajowy
zdjęcieSzczodre serce
7:55film obyczajowy
Świat bez końca (3/8)
9:45serial historyczny
HBO
Footloose
6:00film muzyczny
Jerry Maguire
7:55dramat obyczajowy
HBO 2
Czas przemian
6:00dramat obyczajowy
Mary Poppins powraca
9:30film fantasy
HBO 3
zdjęcieRalph Demolka w internecie
6:00film animowany
Rok pod psem
7:55komediodramat
Roman J. Israel
9:15dramat kryminalny
Polsat Film
Stołeczna drogówka (44)
6:00serial dokumentalny
Nasz nowy dom (123)
6:30reality show
Przyjaciółki (118)
7:30serial obyczajowy
Kochajmy syrenki
8:30komedia muzyczna
Stopklatka TV
Wojny kontenerowe (7)
6:00serial dokumentalny
Złotopolscy (261)
6:35telenowela
Złotopolscy (262)
7:05telenowela
Plebania (152)
7:35serial obyczajowy
Plebania (153)
8:05serial obyczajowy
TNT
Tożsamość
6:00thriller
Podniebny horror
8:15film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Ekstraklasa po godzinach
6:20magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Górnik Zabrze
7:25serial dokumentalny
LaLiga Highlights Show
8:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: West Ham United FC - Arsenal FC
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
6:00mecz: SD Eibar - Getafe CF
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
9:45mecz: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Ślepsk Malow Suwałki
Cafe Futbol
8:00magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
9:30mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel
Polsat Sport Extra
zdjęcieSiatkówka mężczyzn: Liga włoska
6:00mecz: Leo Shoes Modena - Calzedonia Werona
ATP World Tour Uncovered
8:30magazyn tenisowy
Trans World Sport
9:00magazyn sportowy
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
6:00mecz: AFC Ajax - Willem II
Sport flesz
7:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
7:07mecz: AFC Ajax - Willem II
Sport flesz
8:00program informacyjny
Cafe Futbol
8:07magazyn piłkarski
Sport flesz
9:00program informacyjny
Cafe Futbol
9:07magazyn piłkarski
TVP Sport
zdjęcieSnooker: Champion of Champions
6:00mecz finałowy: Neil Robertson - Judd Trump
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
7:55mecz: Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze
Piłka nożna: Puchar Włoch
9:40podsumowanie 4. rundy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!