Przyjaciele 6: The One with the Apothecary Table (11)

Przyjaciele 6: The One with the Apothecary Table (11)

(Friends: The One with the Apothecary Table)

serial komediowy USA 1999-2000
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Rachel kupuje komodę stylizowaną na antyk. Nie wie, że jej współlokatorka Phoebe jest zagorzałą przeciwniczką wszelkiej masowej produkcji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodych mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają praktycznie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera.

W tym odcinku

Rachel mieszka teraz u Phoebe. W jednym z dużych salonów meblowych kupuje piękną komodę. Nie wie, że współlokatorka to zagorzała przeciwniczka wszelkiej masowej produkcji. Gdy się o tym dowiaduje, postanawia ukryć pochodzenie komody i przekonuje Phoebe, że to bezcenny antyk, który nabyła na pchlim targu. Wszystko się jednak komplikuje, kiedy identyczny mebel kupuje Ross.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także