Program TV

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:50teleturniej
Tour de Pologne - kronika
19:20cykl felietonów
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
La Bandida (34/62)
20:35serial obyczajowy
Sprawa dla reportera
21:30magazyn interwencyjny
TVP 2
Rodzinka.pl: Coś za coś (212)
19:00serial komediowy
Barwy szczęścia (2267)
19:30serial obyczajowy
Rozgrywka
22:15dramat obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:30program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
Nie kłam, kochanie
20:00komedia romantyczna
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Uwaga! Koronawirus (144)
19:25program informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów
Na pewno, być może
22:00komediodramat

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 6
Galileo (274)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Taxi 2
20:00komedia sensacyjna
Zwariowane wesele
21:45komedia
TVN 7
Ukryta prawda (659)
19:00serial paradokumentalny
zdjęcieKomediowy czwartek: Totalna magia
20:00komedia romantyczna
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2229)
od 18:50serial obyczajowy
Wilnoteka
19:20magazyn
Alarm!
19:40magazyn interwencyjny
Polonia 24
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:20magazyn informacyjny
Tour de Pologne - kronika
20:25cykl felietonów
Sport
20:30magazyn sportowy
Mocne kino nocne: Glina 2 (20/25)
21:30serial kryminalny
Mocne kino nocne: Glina 2 (21/25)
22:15serial kryminalny
WP
Dzieci, które zabijają (7)
20:00serial dokumentalny
Premiera: Pies: na tropie (6)
21:00serial sensacyjny

FILMOWE

ale kino+
Aspromonte
od 18:30dramat obyczajowy
Premiera: Dowłatow
20:10dramat biograficzny
Utoya, 22 lipca
22:25thriller
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (13)
od 18:25serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (14)
19:15serial kryminalny
MacGyver 2 (23)
20:10serial akcji
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (11)
22:00serial kryminalny
Agenci NCIS 13 (22)
22:55serial kryminalny
CANAL+ 1
Łapu-capu
19:30chochliki telewizyjne
Tajniak
19:35komedia sensacyjna
Dziki Bill (3)
21:00serial kryminalny
Premiera: Wszystko, co lśni (1)
22:00serial przygodowy
Premiera: Wszystko, co lśni (2)
22:55serial przygodowy
CANAL+ Family
Agent Kot
od 17:50film animowany
Rydwany ognia
19:30dramat obyczajowy
Instynkt matki
21:45thriller
CANAL+ Film
Sunset Strip
od 18:25komediodramat
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Oddech
20:00dramat obyczajowy
Grzeczni chłopcy
22:00komedia
CANAL+ Premium
Tajniak
od 18:35komedia sensacyjna
Dziki Bill (3)
20:00serial kryminalny
Premiera: Wszystko, co lśni (1)
21:00serial przygodowy
Premiera: Wszystko, co lśni (2)
21:55serial przygodowy
CANAL+ Seriale
Belgravia (5)
od 18:30serial kostiumowy
Belgravia (6)
19:15serial kostiumowy
Rada ojców (9)
20:05serial fabularny
Rada ojców (10)
20:45serial fabularny
Mały Zgon (9)
21:30serial kryminalny
Mały Zgon (10)
22:30serial kryminalny
CBS Europa
Królewskie polowanie na słońce
od 18:45film kostiumowy
Porwana: Historia Carliny White
21:00dramat obyczajowy
Ray
22:50dramat biograficzny
HBO
Zła edukacja
od 17:25komedia
Wielka (10-ost.)
19:15serial komediowy
Premiera: Dzieciaki z showbiznesu
21:40film dokumentalny
HBO 2
Artemis Fowl
od 17:55film fantasy
Billions 5 (7/12)
19:30serial obyczajowy
Mogę cię zniszczyć (9/12)
20:25serial obyczajowy
zdjęcieShazam!
21:00komedia przygodowa
HBO 3
Pani Fletcher (2/7)
od 18:45serial komediowy
Czysta krew 2 (11)
19:15serial obyczajowy
Rodzina Soprano 2 (2)
20:10serial sensacyjny
Perry Mason (7/8)
21:00serial kryminalny
Hazardziści
22:25dramat obyczajowy
Kino Polska
Kabaretowy rejs (87)
19:05program rozrywkowy
Skrzydlate świnie
20:00dramat obyczajowy
Wtorek
22:05komedia
Stopklatka
Allo, Allo: Pułapka piaskowa (82)
od 18:45serial komediowy
Allo, Allo: Rozwiązanie (83)
19:20serial komediowy
Dziewczyna mojego kumpla
20:00komedia romantyczna
Predator
22:10film sensacyjny
TNT
Szybszy od błyskawicy
od 17:05film sensacyjny
Szpiedzy tacy jak my
19:10komedia sensacyjna
Underworld
21:00horror

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: NBA Action
19:00magazyn koszykarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
19:30mecz: Sacramento Kings - New Orleans Pelicans
Koszykówka mężczyzn: NBA
22:00mecz: Milwaukee Bucks - Miami Heat
nSport+
Żużel: eWinner 1. liga żużlowa
od 18:00mecz: Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils
Żużel: eWinner 1. liga żużlowa
20:00mecz: eWinner Apator Toruń - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Speedway+
22:15magazyn sportowy
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga włoska
od 17:00mecz: Juventus FC - AS Roma
Atleci
19:30magazyn sportowy
Koloseum
20:15magazyn sportów walki
Polsat Sport News
Sporty walki: KSW 34
od 17:00walka: Karol Bedorf - James McSweeney 05.03.2016
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
19:30finałowy mecz barażowy: Warta Poznań - Radomiak Radom
Piłka nożna: MLS
22:00mecz półfinałowy: Philadelphia Union - Portland Timbers
TVP Sport
Kolarstwo: Tour de Pologne
od 17:002. etap: Opole - Zabrze
Tenis: Turniej WTA w Palermo
19:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Ring TVP Sport
21:25magazyn bokserski
Sportowy wieczór
22:20program informacyjny
Kolarstwo: Tour de Pologne
22:552. etap: Opole - Zabrze

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!