Program TV

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
od 18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Zniewolona (40)
20:35serial kostiumowy
To był rok! (6)
21:35program rozrywkowy
Okupowani: Listopad (8/10)
22:50serial sensacyjny
Polsat
Wydarzenia
od 18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (532)
19:30serial komediowy
zdjęciePorwanie
20:05film sensacyjny
Ultraviolet (7)
22:25serial kryminalny
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Doradca smaku: Sałatka Cobb (34)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (2927)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (194)
20:55teleturniej
Sully
21:30dramat obyczajowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kapitanowa (9)
od 18:55serial obyczajowy
Ostatni Janczar (12)
20:00serial obyczajowy
Ostatni Janczar (13)
21:00serial obyczajowy
Hiszpańska intryga
22:10film przygodowy
TV 6
Galileo (113)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Uliczny wojownik
20:00film sensacyjny
Niepokonany 3: Odkupienie
22:10film sensacyjny
TVP Kultura
Powidoki
19:20program publicystyczny
One. Kobiety kultury: Urszula Grabowska
19:40program publicystyczny
Żelazna klasyka: Kto zabił?
22:35film kryminalny
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2029)
od 18:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Halo Polonia
22:10magazyn
WP
Nikczemne zbrodnie 3 (4)
20:00serial dokumentalny
Gdy bogowie każą zabić (4)
21:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Pętla
od 18:25dramat obyczajowy
Premiera: Cena sukcesu
20:10komediodramat
Darkland
21:55dramat kryminalny
AXN
Hotel Transylvania
od 18:20film animowany
The Good Doctor (11)
20:10serial obyczajowy
MacGyver 3 (3)
21:05serial akcji
Pamięć absolutna
22:00dramat SF
CANAL+
Łapu-capu
19:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
19:05magazyn informacyjny
The Quake. Trzęsienie ziemi
19:15film katastroficzny
zdjęcieJej twarz
21:00dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Cena prawdy
od 18:05dramat obyczajowy
Łapu-capu
20:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
20:05magazyn informacyjny
The Quake. Trzęsienie ziemi
20:15film katastroficzny
Jej twarz
22:00dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Szklana pułapka 4.0
od 17:25film sensacyjny
Pół na pół
21:00komedia
Śmierć Stalina
22:40czarna komedia
CANAL+ Film
Czarne bractwo. BlacKkKlansman
od 17:45film biograficzny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Telefon
21:25thriller
Wyraźny obraz
22:45dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Bull (19)
od 18:30serial kryminalny
Bull (20)
19:15serial kryminalny
Premiera: Bull (21)
20:00serial kryminalny
Premiera: Bull (22)
20:45serial kryminalny
Sanktuarium Zła (8)
21:30serial sensacyjny
Upadek królestwa 3 (7)
22:20serial historyczny
CBS Europa
Sztokholm w Pensylwanii
od 18:05dramat obyczajowy
Elementary (10)
20:00serial kryminalny
HBO
Syrena 2 (10)
od 18:40serial obyczajowy
Premiera: Snowfall 3 (1)
21:10serial kryminalny
HBO 3
Dolina Krzemowa 3 (1/10)
19:05serial komediowy
Dolina Krzemowa 3 (2/10)
19:35serial komediowy
Kroniki Times Square (6/8)
20:05serial obyczajowy
Gra o tron 8 (6-ost.)
21:00serial fantasy
Opowieść podręcznej 3 (11)
22:20serial obyczajowy
Kino Polska
Kabaretowy rejs (21)
19:00program rozrywkowy
Lincz
20:00dramat obyczajowy
Projekt dziecko
21:45komedia obyczajowa
Kino TV
Agent z przypadku
od 18:05komedia sensacyjna
Poirot: Dama w woalce
19:55serial kryminalny
Straszny film 3
22:50horror komediowy
Polsat Film
Piksele
od 18:45komedia
Wesoły wtorek: D Train
21:00komediodramat
Stopklatka TV
Apokalipsa: II wojna światowa: Kleszcze
od 18:55serial dokumentalny
Blef
20:00komediodramat
Znamię
22:15dramat obyczajowy
TNT
Epidemia
od 18:20film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach
19:00magazyn piłkarski
Premiera: Ekstraklasyka (5)
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga+ Extra
20:35magazyn ligi polskiej
Turbokozak (5)
22:45magazyn piłkarski
Eurosport 2
Wiadomości Eurosportu
20:59magazyn informacyjny
Legends Live On
21:12magazyn sportowy
Igrzyska olimpijskie
21:43magazyn sportowy
Igrzyska olimpijskie
22:14magazyn sportowy
Motocross: Mistrzostwa Świata w Imoli
22:452. wyścig w klasie MX2
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 17:00mecz: Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:00mecz: Celta Vigo - Real Madryt CF
Ekstrapaka: 5. kolejka
22:00magazyn piłkarski
Polsat Sport
Boks: Gala w Nowym Jorku
od 18:00waga ciężka: Adam Kownacki - Chris Arreola
Boks: Walka o pas WBO World w Los Angeles
20:00waga superkogucia: Emanuel Navarrete - Francisco De Vaca
Sporty walki: Gala Babilon MMA 9 w Międzyzdrojach
22:30walki: Michał Kita - Ednaldo Oliveira, Piotr Niedzielski - Uelliton Silva
Polsat Sport Extra
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
od 17:30mecz półfinałowy fazy play-off: Car Gwarant Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia
Magazyn MLS
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga holenderska
20:30mecz: Heracles Almelo - PSV Eindhoven
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
22:30mecz: Odra Opole - Stomil Olsztyn
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
od 18:00mecz: FK Teplice - FC Viktoria Pilzno
Magazyn żużlowy
20:00magazyn sportowy
Piłka nożna: MLS
21:00mecz: Portland Timbers - Atlanta United FC
TVP Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 17:40mecz: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!