Program TV

POPULARNE

TVP 1
Elif (491)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Polsat
Pierwsza miłość (2889)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (379)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (356)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (346)
17:00serial paradokumentalny
TVN
19+ (404)
14:00serial paradokumentalny
Szkoła (704)
15:30serial paradokumentalny
19+ (405)
16:30serial paradokumentalny
Szpital (941)
17:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:00program rozrywkowy
Wojna z mafią (5/16)
16:25serial kryminalny
Wojna z mafią (6/16)
17:35serial kryminalny
TV 4
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (553)
15:00serial obyczajowy
Gliniarz i prokurator (86)
16:00serial kryminalny
Joker (8)
17:00teleturniej
TV 6
Sekrety sąsiadów (39)
od 13:40serial obyczajowy
MacGyver (80)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza morderstwo (13)
15:15serial kryminalny
Drużyna A (21)
16:15serial sensacyjny
Paulina (91)
17:15telenowela
TVN 7
Ukryta prawda (341)
od 13:15serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (80)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (117)
15:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (278)
16:20serial paradokumentalny
Prawo Agaty 3 (2)
17:25serial obyczajowy
TVP Polonia
M jak miłość (1437)
od 13:45serial obyczajowy
Kratka
14:40film obyczajowy
Baw się słowami: Kwiat paproci
16:30program edukacyjny
Baw się słowami: Szczęście
16:40program edukacyjny
Domisie: Zapominalscy
16:55program dla dzieci
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
Audycje komitetów wyborczych
17:55magazyn publicystyczny
WP
Przebudowy pani Bryk 2 (7)
14:00program rozrywkowy
Przebudowy pani Bryk 2 (8)
14:30program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (9)
16:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (10)
17:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Zaufanie
od 12:45blok filmów krótkometrażowych
Ale krótkie po polsku: Postrzeganie miłości
16:25blok filmów krótkometrażowych
Kino Mówi: W drodze: Nebraska
17:55dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (7)
14:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (8)
15:00serial sensacyjny
Kroniki Shannary 2 (6)
16:00serial fantasy
Kroniki Shannary 2 (7)
17:00serial fantasy
CANAL+
Qui pro quo
od 13:35komedia obyczajowa
Odprawa
15:00film krótkometrażowy
Dotknij nieba
15:20dramat biograficzny
Osobliwość
17:10dramat SF
CANAL+ 1
Szklana pułapka 4.0
od 12:15film sensacyjny
Wolta
14:20film krótkometrażowy
Qui pro quo
14:35komedia obyczajowa
Odprawa
16:00film krótkometrażowy
Dotknij nieba
16:20dramat biograficzny
CANAL+ Family
Nie przegap
15:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
15:35chochliki telewizyjne
Klejnot Nilu
15:40film przygodowy
Wolta
17:25film krótkometrażowy
Księgarnia z marzeniami
17:40dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Cudowny chłopak
od 12:25dramat obyczajowy
Twój Simon
14:15komediodramat
Nie przegap
16:05magazyn informacyjny
Czwarta władza
16:15dramat polityczny
CANAL+ Seriale
Bulletproof (5)
14:55serial kryminalny
"Kruk" - making of serialu
15:45film dokumentalny
60 kilo niczego
16:05film krótkometrażowy
Próba niewinności (3)
16:35serial kryminalny
Próba niewinności (4)
17:20serial kryminalny
CBS Europa
Wigilijny show
od 13:30komedia
Od początku
15:30dramat obyczajowy
A jeśli ciernie
17:30dramat obyczajowy
HBO
Tajemnice lasu
od 12:25musical
Ralph Demolka
14:25film animowany
Odpowiednik (1)
16:05serial SF
Odpowiednik (2)
17:00serial SF
HBO 2
Plamy z trawy
od 13:30dramat obyczajowy
zdjęcieAlfie
15:00komediodramat
Młody Sheldon 2 (18)
16:45serial komediowy
Współczesna rodzina 10 (14)
17:05serial komediowy
Książę Persji: Piaski czasu
17:30film przygodowy
Kino Polska
Zazdrość i medycyna
od 12:10film psychologiczny
Złote Koło
14:25dramat kryminalny
Wesela nie będzie
16:25dramat psychologiczny
Kino TV
Leonie
14:50dramat biograficzny
Królowa
17:45film biograficzny
Polsat Film
Karate Kid
od 11:50film przygodowy
Casanova
16:45komedia romantyczna
TNT
Atak na posterunek
od 13:20film sensacyjny
Tożsamość
15:25thriller
Troja
17:40dramat historyczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 13:30mecz: SD Eibar - FC Barcelona
Golf: European Tour
15:30Made in Denmark - 2. runda
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 13:0913. etap: Pinerolo - Ceresole Reale
Giro Extra
17:15magazyn kolarski
Eurosport 2
Tenis: Turniej ATP w Genewie
14:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Genewie
16:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 13:20mecz: Cracovia - Pogoń Szczecin
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
15:25mecz: Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Kroniki La Liga
17:30magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 12:30mecz: Polska - Niemcy
Tenis: Turniej ATP w Lyonie
14:301. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Lyonie
16:302. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Lyonie
od 12:254. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: MLS
17:30mecz: San Jose Earthquakes - Chicago Fire
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
od 12:20mecz fazy grupowej: Japonia - Ekwador
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
14:30mecz fazy grupowej: Polska - Kolumbia
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet
16:45mecz: Metraco Zagłębie Lubin - MKS Perła Lublin

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!