Program TV

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (529)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
Polsat
Sekrety rodziny (88)
od 13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (418)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Gliniarze (265)
16:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (89)
17:40serial paradokumentalny
TVN
W-11 - Wydział Śledczy: Fatalne zauroczenie (1149)
od 13:30serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Okno życia (1150)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Szkoła (442)
16:00serial paradokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (34)
17:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Ziemia. Podwodny świat
16:00serial dokumentalny
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:55program rozrywkowy
TV 4
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (528)
15:00serial obyczajowy
Gliniarz i prokurator (20)
16:00serial kryminalny
Przeklęta (7)
17:00telenowela
TV 6
Sekrety sąsiadów (79)
od 13:40serial obyczajowy
MacGyver (120)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (53)
15:15serial kryminalny
Detektyw Monk (9)
16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (28)
17:15serial przygodowy
TV Puls
Łowcy skarbów (20)
14:00serial przygodowy
Rodzinny interes: Rozstania (45)
16:00serial obyczajowy
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (156)
od 13:55serial fabularno-dokumentalny
Szpital (317)
14:55serial paradokumentalny
Kości (16/22)
15:55serial kryminalny
Dr House (10/22)
16:55serial obyczajowy
Kryminalni 3: Wpływ Marsa (8/14)
17:55serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Lato 1993
15:00dramat psychologiczny
Ale krótkie po polsku: Rozrachunek
16:50blok filmów krótkometrażowych
AXN
Klopsiki i inne zjawiska pogodowe
od 13:50film animowany
Designated Survivor (3)
15:35serial kryminalny
Designated Survivor (4)
16:35serial kryminalny
Batman Forever
17:30film przygodowy
CANAL+ Family
Bazary Europy: Ateny (5)
14:00serial dokumentalny
Bazary Europy: Berlin (6)
14:45serial dokumentalny
Odprawa
15:30film krótkometrażowy
Wielki Kanion
15:55dramat kryminalny
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
od 13:50chochliki telewizyjne
Nie przegap
16:05magazyn informacyjny
Twój Simon
16:15komediodramat
CANAL+ Seriale
60 kilo niczego
14:50film krótkometrażowy
Nieznajomi (7)
15:30serial sensacyjny
Pisarze. Serial na krótko (3)
16:15serial komediowy
Instynkt (6)
16:20serial kryminalny
Zaczęło się w środę (7)
17:00serial sensacyjny
Zaczęło się w środę (8)
17:55serial sensacyjny
CBS Europa
Klasa pana Tourette'a
od 12:40film obyczajowy
Podróż do Bountiful
16:05dramat obyczajowy
Człowiek roku
17:50komediodramat
HBO
W pogoni za szczęściem
14:05dramat biograficzny
Odpowiednik 2 (7)
16:05serial SF
Odpowiednik 2 (8)
16:55serial SF
Premiera: Filmy i gwiazdy
17:50magazyn filmowy
HBO 2
Biuro 3 (2)
od 13:45serial komediowy
Angie Tribeca 4 (4)
16:55serial komediowy
Współczesna rodzina 10 (22)
17:20serial komediowy
Znowu Gwiazdka
17:45komedia romantyczna
HBO 3
Mój tata pisał pornografię
14:05program rozrywkowy
Kroniki Spiderwick
15:05film fantasy
Król Artur: Legenda miecza
16:40film przygodowy
Kino TV
Przesyłka specjalna
od 13:35komedia obyczajowa
Mistrzyni kierownicy
15:35film obyczajowy
TV okazje
17:15magazyn reklamowy
Polsat Film
Na fali
od 13:10film animowany
W rytmie hip-hopu
16:35film obyczajowy
TNT
Więzień Brubaker
od 12:15dramat sensacyjny
zdjęcieArmageddon
14:55film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 13:50mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
Ekstrapaka: 37. kolejka
16:00magazyn piłkarski
Liga gra
17:00zapowiedź 1. kolejki
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
17:30mecz: Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Eurosport 1
Kolarstwo: Tour de France
od 13:5013. etap: Pau - Pau - jazda indywidualna na czas
nSport+
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 12:00mecz finałowy: Zenit Kazań - Cucine Lube Civitanova
Mali Mistrzowie
14:45reportaż
Motogamia
15:00magazyn sportowy
Polsat Sport Extra
Golf: Turniej The Open
od 13:002. dzień
Tenis: Turniej ATP w Umag
17:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Piłka nożna: MLS
od 12:07mecz: Montreal Impact - Toronto FC
Piłka nożna: International Champions Cup
14:30mecz: ACF Fiorentina - Chivas De Guadalajara
TVP Sport
Skoki do wody: Mistrzostwa Świata w Gwangju
od 13:35trampolina 3 m kobiety
Tenis: Turniej WTA w Bukareszcie
15:50mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!