Program TV

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:40magazyn poradnikowy
zdjęcieElif (653)
14:00serial obyczajowy
TVP 2
Barwy szczęścia (2180)
od 11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (631)
12:30teleturniej
Va banque (13)
13:05teleturniej
Na sygnale: Rodziny się nie wybiera (240)
13:30serial fabularno-dokumentalny
Coś dla ciebie
14:05magazyn
Zainwestuj w marzenia 2 (16)
15:50serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze (354)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (850)
13:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2999)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (936)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
Szkoła (378)
12:00serial paradokumentalny
19+ (459)
13:00serial paradokumentalny
19+ (460)
13:30serial paradokumentalny
Detektywi: Morfina (348)
14:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi: Mężczyzna w kapturze (349)
14:30serial fabularno-dokumentalny
Szpital (308)
15:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 9:45
Niesamowite tajemnice
14:20serial grozy
Kabaretowy Szał
15:15program rozrywkowy
TV 4
Septagon (71)
12:00serial kryminalny
Septagon (72)
13:00serial kryminalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (598)
15:00serial obyczajowy
TV 6
Miodowe lata: Wywiadówka (111)
12:00serial komediowy
Miodowe lata: Nowy hymn (96)
12:55serial komediowy
Bumerang (10)
13:40serial komediowy
Żona dla milionera (8)
14:15reality show
Żona dla milionera (9)
15:15reality show
TVN 7
Zakochani po uszy 3 (148)
od 11:45telenowela
Sąd rodzinny (33/52)
12:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (415)
13:20serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (343)
14:20serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (468)
15:20serial paradokumentalny
TVP Kultura
Zaklęty dwór: Va Banque (6/7)
od 11:00serial historyczny
Zaklęty dwór: Bracia (7-ost.)
12:10serial historyczny
The Beatles - Historia nieznana
13:40film dokumentalny
Ślepa Vaysha
15:40film krótkometrażowy
Wichry Kołymy
15:55dramat biograficzny
WP
Mam talent Ameryka: Półfinał (17)
od 10:55program rozrywkowy
Tydzień na dom (15)
12:45serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (19)
15:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Dwie kobiety
od 11:15dramat obyczajowy
Steve McQueen, King of Cool
13:25film dokumentalny
Flashdance
15:10film muzyczny
AXN
Castle 8 (2)
od 11:15serial kryminalny
Zabójcze umysły 13 (22)
12:10serial kryminalny
Zabójcze umysły 14 (1)
13:05serial kryminalny
Witajcie w dżungli
15:55film przygodowy
CANAL+
Kiler-ów 2-óch
od 11:15komedia
Łapu-capu extra
13:10chochliki telewizyjne
Królowa balu
13:40thriller
Dowłatow
15:10dramat biograficzny
CANAL+ 1
Mój problem to ty
od 10:25komediodramat
Kiler-ów 2-óch
12:15komedia
Łapu-capu extra
14:10chochliki telewizyjne
Królowa balu
14:40thriller
CANAL+ Family
Status: Singiel
od 11:45komedia
Świąteczne przygody bałwanka Karola
13:30film krótkometrażowy
Nie przegap
13:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Łapu-capu
12:00chochliki telewizyjne
Wielki Kanion
12:15dramat kryminalny
Okna, okna
14:25komedia
Nie przegap
15:30magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
15:40chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Bull (21)
od 11:55serial kryminalny
Bull (22)
12:40serial kryminalny
Zaczęło się w środę 2 (2)
13:25serial sensacyjny
Dziki Bill (6)
14:20serial kryminalny
Odprawa
15:10film krótkometrażowy
Nie przegap
15:30magazyn informacyjny
Wyznanie (5)
15:40serial kryminalny
CBS Europa
Dłonie obcego (2-ost.)
od 11:25dramat sensacyjny
Doktor Quinn
13:20film obyczajowy
Futbol mama
15:10film familijny
HBO
Frankenweenie
12:00film animowany
Foodie Love (7/8)
13:30serial obyczajowy
Foodie Love (8-ost.)
14:05serial obyczajowy
Aquaman
15:00film SF
HBO 2
Doom Patrol (5/15)
od 11:45serial przygodowy
Dolina Krzemowa (5/8)
12:45serial komediowy
Rodzina od zaraz
13:20komedia
Cud w Lake Placid
15:20dramat obyczajowy
HBO 3
Gra o tron 3 (10-ost.)
12:00serial fantasy
Hook
13:05film przygodowy
Mary Poppins powraca
15:25film fantasy
Kino Polska
Orzeł
od 10:30dramat wojenny
Kret
13:00dramat obyczajowy
Tydzień z życia mężczyzny
15:20dramat obyczajowy
Kino TV
Poirot: Pięć małych świnek (1)
od 11:50serial kryminalny
Delfin Plum
13:50film animowany
Polsat Film
Klopsiki kontratakują
od 11:50film animowany
Ewolucja
13:50komedia SF
TNT
Ratunku! Awaria!
od 11:35komedia
Maska
13:35komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:00mecz: Real Valladolid - Real Madryt CF
zdjęciePiłka nożna: Liga niemiecka
13:15mecz: Borussia Dortmund - 1. FC Köln
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
12:00mecz: BETARD Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz
Żużel: PGE Ekstraliga
15:20mecz: Stelmet Falubaz Zielona Góra - truly.work Stal Gorzów
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 10:00mecz: Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Gas Sales Piacenza
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
12:30mecz: Asseco Resovia - Rzeszów - Cuprum Lubin
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:00mecz: PGE Skra Bełchatów - BKS Visła Bydgoszcz

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!