0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetATM RozrywkaAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDomo+DTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TVKuchnia+
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TVnSport+
P
Paramount ChannelPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Romance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper PolsatSuperstacja
T
Tele 5TLCTNTTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
WP
Z
Zoom TV

Program TV

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
zdjęcieElif (868)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Polsat
Gliniarze (339)
od 11:40serial paradokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (66)
12:40serial paradokumentalny
Trudne sprawy (897)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (903)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
Ukryta prawda (1204)
od 11:40serial paradokumentalny
Rozwód. Walka o wszystko (28)
12:40serial paradokumentalny
Złodzieje (6)
13:40program rozrywkowy
zdjęcieDetektywi: Nie potrafię go kochać (744)
14:25serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Mango
12:30telezakupy
Muzyka
15:45program muzyczny
TV 4
Pamiętniki z wakacji (18)
od 11:25serial paradokumentalny
Wspaniali ludzie (1)
12:25serial dokumentalny
Wzór (64)
12:55serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny (10)
13:55serial sensacyjny
STOP Drogówka
14:55magazyn policyjny
Kobra - oddział specjalny (11)
15:55serial sensacyjny
TV 6
Miodowe lata: Strajk (119)
12:00serial komediowy
Święty (67)
13:40serial komediowy
Policjantki i Policjanci (621)
14:15serial obyczajowy
Detektywi w akcji (177)
15:15serial fabularno-dokumentalny
TVN 7
Szpital (602)
od 11:45serial paradokumentalny
zdjęcieSąd rodzinny (36/52)
12:45serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (560)
13:45serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (755)
14:45serial paradokumentalny
Brzydula 2 (41/62)
15:45serial komediowy
TVP Kultura
Tego się nie wytnie
13:30program kulturalny
Inni są winni
14:55film dokumentalny
TVP Polonia
Pod Tatrami
12:00magazyn
Co niesie dzień
12:15magazyn informacyjny
O mnie się nie martw 12 (9/13)
12:30serial komediowy
Nad Niemnem (361)
13:20magazyn Polaków na Białorusi
Uzdrowisko: Finał (60)
14:45telenowela dokumentalna
Zrób to ze smakiem
15:15magazyn kulinarny

FILMOWE

ale kino+
Made in Bangladesh
od 11:30dramat obyczajowy
Odciąć pępowinę
13:10film krótkometrażowy
Ciemna strona Księżyca
13:30film dokumentalny
Córka
14:40etiuda filmowa
Kino Mówi: Zmiana: Alicja i mer
15:25dramat polityczny
AXN
S.W.A.T. (2)
od 11:50serial sensacyjny
zdjęcieZła kobieta
12:50komedia
Trzebież
14:45thriller
CANAL+ 1
Nieposłuszni
12:00komediodramat
Moda na "Króla"
13:55cykl felietonów
Ikar. Legenda Mietka Kosza
14:30dramat biograficzny
CANAL+ Family
Tajni i fajni
od 11:50film animowany
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Opowieści wielkich rzek 2 (1)
14:00serial dokumentalny
Moto-cudotwórcy (1)
15:00serial dokumentalny
Moto-cudotwórcy (2)
15:25serial dokumentalny
CANAL+ Film
Podwójne życie
od 11:00komediodramat
II koncert na wiolonczelę i orkiestrę
12:45film krótkometrażowy
Dzień jak co dzień
14:50film krótkometrażowy
Nic nie ginie
15:10dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Strefa mroku (5)
12:00serial grozy
Strefa mroku (9)
12:50serial grozy
Materiał nieemisyjny (2)
14:15film krótkometrażowy
Grób (7)
14:30serial kryminalny
Grób (8)
15:20serial kryminalny
CBS Europa
Elementary (23/24)
od 11:20serial kryminalny
Elementary (24-ost.)
12:15serial kryminalny
Marzyciel
13:10dramat biograficzny
HBO
Super 8
od 11:45thriller SF
Skarb narodów
15:25film przygodowy
HBO 2
Hiszpańska księżniczka (6/8)
od 11:45serial kostiumowy
Niepewne 2 (5/8)
12:45serial komediowy
Był sobie pies 2
13:20film przygodowy
Uwiązani
15:10komediodramat
HBO 3
Dolina Krzemowa 3 (3/10)
od 11:45serial komediowy
Rodzina Soprano 6 (15)
12:15serial sensacyjny
4 Blocks 2 (5)
13:15serial kryminalny
Syrena 3 (10-ost.)
14:05serial obyczajowy
Aniołki Charliego
14:50film sensacyjny
Kino Polska
Czas przeszły
12:50dramat psychologiczny
Orzeł i reszka
14:55film sensacyjny
Kino TV
Poirot: Śmierć na Nilu (4)
od 11:50serial kryminalny
Miłość w Indiach
13:55komedia romantyczna
Kopalnie króla Salomona (1/2)
15:55film przygodowy
Polsat Film
Pokolenie
od 11:05dramat wojenny
Królowa Śniegu
12:55film animowany
TNT
Domek na prerii (23)
od 11:24serial obyczajowy
Domek na prerii (24)
12:23serial obyczajowy
Doktor Quinn (12)
13:24serial obyczajowy
zdjęcieDoktor Quinn (5)
14:23serial obyczajowy
Strażnik Teksasu (3)
15:22serial sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 11:15mecz: Real Betis Balompie - SD Eibar
Piłka nożna: Liga niemiecka
13:30mecz: Borussia Dortmund - 1. FC Köln
Sport+
15:45magazyn sportowy
Eurosport 2
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce
12:29biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce
13:30bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce
14:16bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce
14:41bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Ruce
15:29bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti
15:59bieg indywidualny mężczyzn
nSport+
News+
12:00magazyn sportowy
Piłka ręczna mężczyzn: Liga niemiecka
12:30mecz: SC DHfK Lipsk - SC Magdeburg
News+
14:30magazyn sportowy
Ekstraklasa po godzinach
15:00magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 10:30mecz: Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
13:00mecz: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
15:30mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Cuprum Lubin
Polsat Sport Extra
Cafe Futbol
od 10:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga holenderska
15:00mecz: PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam
Polsat Sport News
Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Siguldzie
13:00przejazd dwójek mężczyzn
Sporty walki: KSW 50: De Fries vs. Henrique
15:30walka: Philip De Fries - Luis Henrique 14.09.2019
TVP Sport
4-4-2
13:05magazyn piłkarski
GOL
14:10magazyn piłkarski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!