Pasażerowie

6.7/10 7.0/10

(Passengers)

DRAMAT SF USA 2016   od 12 lat
Występują:Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen, Laurence Fishburne
Reżyseria:Morten Tyldum
W skrócie:Uczestnicy międzygalaktycznej ekspedycji zostają poddani hibernacji. Mechanik Jim i pisarka Aurora budzą się o 90 lat przed czasem. Odkrywają, że statek, którym podróżują, jest w niebezpieczeństwie.
Dwoje pasażerów kosmicznego promu budzi się o 90 lat za wcześnie, ale w samą porę by spróbować zapobiec niebezpieczeństwu, w jakim znalazł się ich statek, transportujący tysiące ludzi na nową planetę.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Misja kosmiczna wyrusza na przeznaczoną do kolonizacji planetę w odległej galaktyce. Ponieważ podróż ma trwać 120 lat, uczestnicy ekspedycji zostają poddani hibernacji. Niestety, system zawodzi i dwoje pasażerów statku - mechanik Jim (Chris Pratt) i pisarka Aurora (Jennifer Lawrence) - budzi się o 90 lat przed czasem. Oboje szybko zakochują się w sobie nawzajem, jednak ich sielanka nie trwa długo. Aurora i Jim odkrywają, że statek kosmiczny, którym podróżują, jest w ogromnym niebezpieczeństwie. W jedną z głównych ról wcieliła się nagrodzona Oscarem Jennifer Lawrence, natomiast za kamerą stanął nominowany do tej nagrody Morten Tyldum. Produkcja zarobiła 300 mln dolarów na całym świecie i znalazła się wśród kandydatów do Oscara w kategoriach najlepsza muzyka i najlepsza scenografia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)