Program TV

POPULARNE

TVP 1
Raz w życiu
od 23:30dramat obyczajowy
Martwe zło
1:10horror
Labirynt 2 (6/7)
2:50serial kryminalny
Labirynt 2 (7-ost.)
4:00serial kryminalny
Polsat
Tajemnice losu
3:35program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
TVN
Uwaga!
2:30magazyn reporterów
NOC Magii
2:50interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Gorące spotkania
od 23:55film erotyczny
Heheszki na całego
3:20program rozrywkowy
Nieźle kliknięci bez filtra (3)
4:20program rozrywkowy
TV 4
Interwencja
2:05magazyn reporterów
Graffiti
2:30program publicystyczny
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
TV 6
Jawajska gorączka
od 0:00film sensacyjny
Benny Hill (14)
2:10program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
TV Puls
Ty będziesz następna
od 23:30thriller
Dyżur 2 (18)
2:45serial dokumentalny
Dyżur 2 (21)
3:20serial dokumentalny
Menu na miarę (9)
3:45program kulinarny
Z archiwum policji (2)
4:20serial dokumentalny
TVP Polonia
Domisie: Żaby - pogodynki
1:20program dla dzieci
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn sportowy
Ratownicy (11/13)
2:35serial obyczajowy
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Halo Polonia
4:20magazyn
WP
Nikczemne zbrodnie 3 (8)
od 0:50serial dokumentalny
Niezwyciężony
1:50dramat sensacyjny
Techno gadżety (2)
4:00serial dokumentalny
Techno gadżety (3)
4:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Oskarżeni
od 23:50dramat kryminalny
Matka
3:15dramat obyczajowy
Na drodze
4:45film krótkometrażowy
AXN
Zabójcy
od 0:00film sensacyjny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (2)
3:25serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 5 (3)
4:10serial kryminalny
CANAL+
Komando
od 0:00film sensacyjny
Szamanka
1:30thriller erotyczny
Historie miłosne
4:35film obyczajowy
CANAL+ 1
Komando
1:00film sensacyjny
Szamanka
2:30thriller erotyczny
CANAL+ Family
Jej twarz
od 23:05dramat obyczajowy
Mama i tata
1:10horror komediowy
Słodko-gorzki
3:50dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Patti Cake$
1:00dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
2:45chochliki telewizyjne
Hollywood Buzz
3:15magazyn filmowy
Odprawa
3:40film krótkometrażowy
Prawo ojca
4:00dramat sensacyjny
CANAL+ Seriale
Zło jest zaraźliwe (3)
od 0:30serial kryminalny
Zło jest zaraźliwe (4)
1:15serial kryminalny
Egzekutor
2:00film sensacyjny
Angelus
3:50komedia obyczajowa
HBO
Leaving Neverland (1/2)
od 23:45film dokumentalny
Leaving Neverland (2-ost.)
1:45film dokumentalny
Z krwi i kości
3:50melodramat
HBO 2
Ostrza chwały
od 23:35komedia
Dyktator
4:35komedia
HBO 3
Za wcześnie umierać
od 0:35dramat obyczajowy
Los Espookys (1)
2:30serial komediowy
Kidding (2)
3:00serial komediowy
Wymyśleni bohaterowie
3:35komediodramat
Kino Polska
Być jak Kazimierz Deyna
od 0:05film obyczajowy
Superprodukcja
2:30komedia
Kocie ślady
4:25film kryminalny
Kino TV
Zakochany Skorpion
1:00melodramat
Horda
2:50dramat historyczny
Polsat Film
2012
od 23:30film katastroficzny
Ślad (52)
2:45serial kryminalny
Ślad (53)
3:45serial kryminalny
Gliniarze (154)
4:45serial paradokumentalny
TNT
Underworld
od 23:00horror
Underworld: Evolution
1:30thriller SF
Drive
3:15dramat sensacyjny
Bodyguard
4:55film kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 23:15mecz: 1. FC Köln - Borussia Dortmund
La Liga Show
1:20magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Wisła Płock
2:25serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
3:00mecz: UD Levante - Villarreal CF
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
1:30mecz: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy 2019
od 23:30mecz fazy grupowej: Turcja - Grecja
Boks: MB Boxing Night w Radomiu
1:30waga półciężka: Dariusz Sęk - Robert Parzęczewski
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Winston-Salem
1:001. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Winston-Salem
3:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!