Program TV na czwartek 02.05.2024
POPULARNE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
TVP 1
Ojciec Mateusz 31: Droga na skróty (397)
od 20:35serial kryminalny
Sprawa dla reportera
21:35magazyn interwencyjny
Mel Brooks, genialny komik
22:35film dokumentalny
Morderstwa w Belle-Ile
23:40dramat kryminalny
TVP 2
Postaw na milion
od 20:50teleturniej
Na sygnale: Duchy przeszłości (568)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Panorama
22:30magazyn informacyjny
Erynie: Flegeton (9/12)
23:00serial kryminalny
Hala odlotów (7)
23:50talk-show
Moonraker
0:55film sensacyjny
Polsat
Nasz nowy dom (318)
od 20:05reality show
Przyjaciółki (275)
21:10serial obyczajowy
Nadchodzi Polly
22:10komedia romantyczna
Czarownica
0:10komedia romantyczna
TVN
Milionerzy (736)
od 20:40teleturniej
Kuchenne rewolucje (9/12)
21:15program rozrywkowy
Gotowi na wszystko. Exterminator
22:15komedia
Elita złodziei
0:45film kryminalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
Tele 5
Oszukana
od 20:00dramat obyczajowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (16)
21:55program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (17)
22:55program rozrywkowy
Wymyśleni bohaterowie
23:55komediodramat
TV 6
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (18)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (705)
22:00serial kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (706)
23:00serial kryminalny
Więzienie (31)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (32)
0:35serial dokumentalny
TV Puls
Jak upolować faceta
od 20:00komedia romantyczna
Asy bez kasy
21:55komedia sensacyjna
Kochanie, poznaj moich kumpli 2
23:50komedia
TVP Kultura
Czwartkowy klub filmowy: Ramen. Smak wspomnień
21:10dramat obyczajowy
Oficerowie: Dzieci i wdowy (9/13)
22:50serial sensacyjny
Kingsajz
23:50komedia
TVP Polonia
Ekstradycja 2 (2/9)
od 20:25serial sensacyjny
Ekstradycja 2 (3/9)
21:20serial sensacyjny
Polonia 24
22:15magazyn informacyjny
Teleexpress Extra
23:10magazyn informacyjny
Panorama
23:30magazyn informacyjny
Gra słów. Krzyżówka (858)
0:00teleturniej
Okrasa łamie przepisy: Galicyjski strudel
0:30magazyn kulinarny
WP
Mistrzowie Kabaretu 12: Nowaki, część 3 (6)
21:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 10: Paranienormalni, Łukasz Rybarski, KMN (3)
22:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba (6)
22:55program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 3: Tańce, hulanki, swawole (1)
0:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
ale kino+
Premiera. Kino Mówi: Z Cannes: Nitram
od 20:10thriller
Inwersja
22:30dramat sensacyjny
Kochankowie
0:20thriller
AXN
Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (9)
21:05serial kryminalny
Premiera: Agenci NCIS 18 (8/16)
22:00serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (19)
22:55serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (20)
23:55serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (11)
0:50serial sensacyjny
CANAL+ 1
Żywioł. Deepwater Horizon
od 19:30dramat katastroficzny
Duff i Wazowski 3 (9)
21:15serial kryminalny
Premiera: Włamywacz
22:00thriller
Ultimatum
23:30dramat kryminalny
Egzorcyzmy siostry Ann
0:55horror
CANAL+ Family
Maria Antonina (6)
21:05serial biograficzny
Terapia par 3 (4)
22:10reality show
Terapia par 3 (5)
22:45reality show
Terapia par 3 (6)
23:15reality show
Złombol (5)
23:55serial dokumentalny
Wenus z Willendorfu
0:55film krótkometrażowy
CANAL+ Film
Niebezpieczny kochanek
od 20:00thriller
Nostalgia
21:55dramat obyczajowy
Wieczna noc
23:50horror
CANAL+ Premium
Premiera: Włamywacz
21:00thriller
Ultimatum
22:30dramat kryminalny
Egzorcyzmy siostry Ann
23:55horror
CANAL+ Seriale
Yellowjackets (2)
od 20:55serial grozy
Yellowjackets (3)
21:50serial grozy
Yellowjackets (4)
22:45serial grozy
Purpurowe rzeki 4 (1)
23:45serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (2)
0:35serial kryminalny
Epic Drama
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Świąteczna lista (9)
od 20:30serial kryminalny
Nędznicy (1/6)
21:30serial kostiumowy
Premiera: Komisarz Maigret: Maigret i noc na rozdrożu (1)
22:50film kryminalny
Detektyw Murdoch 16: Długie pożegnanie, część 2 (24-ost.)
0:45serial kryminalny
HBO
Premiera: Juniors
od 20:10komediodramat
Premiera: Brandy Melville i kult szybkiej mody
21:50film dokumentalny
Premiera: Boże, chroń Teksas: La Frontera (3)
23:20film dokumentalny
Mroczne chwile
0:15thriller
HBO 2
Prestiż
od 19:30dramat kostiumowy
Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata
21:40dramat obyczajowy
Wielkie kłamstewka 2: The Bad Mother (6)
23:20serial obyczajowy
Przeklęty 2 (2)
0:10serial dokumentalny
HBO 3
Wielka: The Beaver's Nose (10)
21:40serial komediowy
Barry 3: candy asses (7)
22:30serial komediowy
Sympatyk (3)
23:05serial szpiegowski
Egzorcysta papieża
0:05horror
Kino Polska
Kop głębiej
od 20:00komediodramat
Supernova
21:55dramat obyczajowy
Trójkąt bermudzki
23:35dramat sensacyjny
Kino TV
Druga twarz
od 20:00film sensacyjny
Wieczór z horrorem: Zbaw nas ode złego
22:05horror
Kickboxer
0:40film sensacyjny
Polsat Film
Romantyczny czwartek: Miłość w Seattle
21:00melodramat
Battleship: Bitwa o Ziemię
23:15film SF
Warner TV
Akademia policyjna 4: Patrol obywatelski
od 20:00komedia
Zabójcza broń 2
21:35film sensacyjny
Oszukać przeznaczenie 2
23:50horror
SPORTOWE
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 0:00
- 0:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 20:55mecz: Chelsea FC - Tottenham Hotspur FC
Koszykówka mężczyzn: NBA
23:00mecz fazy play-off
CANAL+ Sport 5
Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
21:00magazyn żużlowy
Premiera: Speedway+
21:30magazyn sportowy
Premiera: Boxing World Weekly - Wokół ringu
22:00magazyn bokserski
Kroniki LaLiga
22:30magazyn piłkarski
Basket+
23:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
23:20mecz: Lech Poznań - Cracovia
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 19:45mecz półfinałowy
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
23:005. etap
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
0:00cross country short track mężczyzn
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Araxá
0:30cross country olympic mężczyzn
Eurosport 2
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 20:40rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Barca - Paris Saint-Germain Handball
Golf: The CJ Cup Byron Nelson
22:301. runda
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
od 20:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: FORTUNA Puchar Polski
22:30mecz finałowy: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 19:20mecz ćwierćfinałowy fazy play-off
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Szanghaju
23:30lekkoatletyka
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
od 20:40koszykówka
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
23:00tenis
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
od 19:55finałowy mecz barażowy: Walia - Polska
Ring TVP Sport
22:05magazyn bokserski
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Legendy KSW: Gala KSW 41 - walka wieczoru: Borys Mańkowski - Roberto Soldić (2)
23:45magazyn sportów walki
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!