Ogólnotematyczne

10:15serial obyczajowy
11:10serial kryminalny
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
od 9:40magazyn
10:15magazyn informacyjny
10:50magazyn informacyjny
11:10serial obyczajowy
11:45serial obyczajowy
12:45serial obyczajowy
13:45serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
od 8:00magazyn
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
od 9:05serial kryminalny
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
10:00serial obyczajowy
11:00serial sensacyjny
12:00serial obyczajowy
13:00serial fabularny
10:00program popularnonaukowy
12:00serial komediowy
13:40program rozrywkowy
od 9:40magazyn
10:15magazyn informacyjny
10:50magazyn informacyjny
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
13:25serial obyczajowy

Filmowe

od 9:25serial kryminalny
10:40film krótkometrażowy
11:10komedia
12:30komedia
od 9:20serial kryminalny
10:20serial sensacyjny
11:15serial sensacyjny
12:15serial sensacyjny
13:10serial sensacyjny
od 8:45dramat biograficzny
10:45chochliki telewizyjne
11:15film obyczajowy
12:35film dokumentalny
13:40komediodramat
od 9:45dramat biograficzny
11:45chochliki telewizyjne
12:15film obyczajowy
13:35film dokumentalny
od 9:05komedia
10:45chochliki telewizyjne
11:15dramat obyczajowy
12:45film dokumentalny
13:30film obyczajowy
od 9:40chochliki telewizyjne
10:10dramat obyczajowy
11:50magazyn informacyjny
12:00chochliki telewizyjne
12:05film obyczajowy
13:45film krótkometrażowy
od 9:30serial obyczajowy
10:15serial obyczajowy
11:00serial obyczajowy
11:45film krótkometrażowy
12:05film krótkometrażowy
12:40film krótkometrażowy
13:00komediodramat
od 9:55dramat historyczny
13:50film katastroficzny
od 9:35film sensacyjny
11:25film sensacyjny
od 9:35dramat obyczajowy
11:55serial obyczajowy
12:55serial komediowy
13:20film animowany
od 9:35komedia kryminalna
11:05serial komediowy
11:30serial komediowy
12:00serial obyczajowy
12:55serial obyczajowy
13:55dramat obyczajowy
od 9:45program rozrywkowy
10:45dramat sensacyjny
13:10film obyczajowy
od 8:10komedia sensacyjna
11:00komedia romantyczna
13:45serial kryminalny
od 9:10thriller SF
11:15film kryminalny
13:50dramat obyczajowy

Sportowe

10:00magazyn piłkarski
11:15magazyn sportowy
11:30magazyn piłkarski
12:30Omega Dubai Desert Classic - 1. runda
od 9:30mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
12:00magazyn tenisowy
12:30mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet
13:30magazyn żeglarski
od 8:15mecz: MKS Zagłębie Lubin - PGE Vive Kielce
10:30magazyn sportowy
11:05mecz: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
13:10mecz: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
10:00mecz fazy grupowej: Galatasaray SK Stambuł - Grot Budowlani Łódź
12:10mecz fazy grupowej: Chemik Police - Marica Płowdiw
od 9:50mecz fazy grupowej: Dinamo Moskwa - VakifBank Stambuł
12:00mecz fazy grupowej: ASPTT Mulhouse VB - CSM Volei Alba Blaj
od 9:00bieg na dochodzenie mężczyzn
11:00mecz fazy grupowej: Chemik Police - Marica Płowdiw
12:00program informacyjny
12:07mecz fazy grupowej: Chemik Police - Marica Płowdiw
13:00program informacyjny
13:07magazyn siatkarski
od 9:45mecz 1/16 finału: AS Monaco - Olympique Lyon
11:45mecz: Real Betis Balompié - FC Barcelona

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!