Program TV

SOBOTA 21.12
9:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Studio Raban
od 8:55magazyn dla młodzieży
Kangurek Joey
9:50film familijny
Młody Piłsudski (3)
11:40serial historyczny
Boży wariat
12:35film dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Pogoda
10:55magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:00magazyn poradnikowy
Polsat
Aloha, Scooby-Doo
od 8:40film animowany
Ewa gotuje (380)
10:10magazyn kulinarny
Moje disco, moje wszystko (2)
10:45program muzyczny
Asterix i wikingowie
11:50film animowany
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:30magazyn
Na Wspólnej (2994)
11:00serial obyczajowy
Na Wspólnej (2995)
11:25serial obyczajowy
Na Wspólnej (2996)
11:50serial obyczajowy
Na Wspólnej (2997)
12:25serial obyczajowy
Top Model (3)
12:50reality show

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Zimowa jazda na maksa
9:35program rozrywkowy
Zaginiony okręt. Tragedia K-129
10:05film dokumentalny
Extra Mocne Light
11:05program rozrywkowy
Na osi (258)
11:35magazyn motoryzacyjny
Na osi (259)
12:15magazyn motoryzacyjny
TV 4
Galileo (789)
od 8:50program popularnonaukowy
Policjantki i Policjanci (570)
9:50serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (571)
10:50serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (572)
11:50serial obyczajowy
STOP Drogówka
12:50magazyn policyjny
TV 6
Detektyw Monk (16)
9:00serial kryminalny
Dzielny Despero
9:55film animowany
Pup Star: Razem raźniej
11:50film familijny
TV Puls
13 posterunek 2 (11)
od 8:50serial komediowy
13 posterunek 2 (13)
9:30serial komediowy
Rodzinny interes: Nawigacja (11)
10:10serial obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda (443)
9:05serial paradokumentalny
Ukryta prawda (444)
10:05serial paradokumentalny
My Way (1/8)
11:05program rozrywkowy
Brzydula (72/180)
11:40serial komediowy
Brzydula (73/180)
12:10serial komediowy
Brzydula (74/180)
12:45serial komediowy
TVP Kultura
zdjęcieTygodnik kulturalny
10:25magazyn kulturalny
Zrywa się wiatr
12:30film animowany dla dorosłych
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Polonia 24
10:55magazyn informacyjny
Halo Polonia
11:10magazyn
Ojciec Mateusz 17: Sarkofag (216)
12:25serial kryminalny
WP
Mój dom świeci najjaśniej 2 (6)
9:00serial dokumentalny
Tydzień na dom (9)
12:00serial dokumentalny
Tydzień na dom (10)
12:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Obcy na mojej kanapie
od 8:00film dokumentalny
Młody Karol Marks
9:10dramat biograficzny
Steve McQueen, King of Cool
11:20film dokumentalny
AXN
Hotel Transylvania
9:00film animowany
Grimm 5 (7)
10:55serial fantasy
Grimm 5 (8)
11:50serial fantasy
Rekrut (13)
12:45serial kryminalny
CANAL+
zdjęcieKiler
od 8:25komedia sensacyjna
Kiler-ów 2-óch
10:10komedia
Pisarze. Serial na krótko (4)
12:05serial komediowy
Łapu-capu
12:15chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
Łapu-capu extra
od 8:55chochliki telewizyjne
Kiler
9:25komedia sensacyjna
Kiler-ów 2-óch
11:10komedia
CANAL+ Family
Człowiek, który zabił Don Kichota
od 7:40komedia przygodowa
Nie przegap
9:50magazyn informacyjny
Klan małych pawianów
10:00film dokumentalny
Życie plaży (4)
10:55serial dokumentalny
CANAL+ Film
Wspólna chata
od 8:40komedia
Nie przegap
12:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:20chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Dziki Bill (3)
9:00serial kryminalny
Łapu-capu extra
9:50chochliki telewizyjne
zdjęcieGra pozorów (1)
10:20serial kryminalny
Gra pozorów (2)
11:15serial kryminalny
Gra pozorów (3)
12:10serial kryminalny
CBS Europa
Nowy świat (1/2)
od 8:00serial kostiumowy
Nowy świat (2-ost.)
9:55serial kostiumowy
Starsky i Hutch
11:50komedia sensacyjna
HBO
zdjęcieSearching
9:05thriller
zdjęcieSztokholm
10:50komedia kryminalna
Córka trenera
12:25dramat obyczajowy
HBO 2
Bumblebee
od 8:05film SF
Ghost Rider
10:00thriller
Piotruś Królik
11:50film familijny
HBO 3
Dzika droga
od 7:35dramat biograficzny
Drew Michael
9:30program rozrywkowy
Disaster Artist
10:20dramat biograficzny
Premiera: Młody Sheldon 3 (7)
12:35serial komediowy
Kino Polska
Śmierć prezydenta
od 8:50dramat polityczny
Zima w lesie
11:40film dokumentalny
Kino TV
Poirot: Zerwane zaręczyny (2)
od 8:10serial kryminalny
Mój słodki skarb
12:55komedia romantyczna
TNT
Wielki skok na bank
od 7:35western komediowy
Małolaty u taty
9:30komedia
Kac Vegas 3
11:20komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz: Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks
Boks
11:00walka: Gala w Phoenix, Jacobs - Chavez Jr
Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:55mecz: RCD Mallorca - Sevilla FC
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
9:00mecz: Cracovia - Śląsk Wrocław
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
11:15mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Puchar Challenge
od 8:30mecz: Hebar Pazardżik - Aluron Virtu CMC Zawiercie
Sporty walki: UFC Fight Night: Edgar vs. The Korean Zombie
11:00waga piórkowa: Frankie Edgar - Chan Sung Jung
Polsat Sport Extra
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
11:00mecz: #VolleyWrocław - Enea PTPS Piła

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!