Program TV na piątek 05.04.2024
POPULARNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
TVP 1
Ranczo 4: W samo południe (47)
od 8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 18: Żegnaj (226)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 27: Nadzieja umiera ostatnia (352)
10:45serial kryminalny
Okrasa łamie przepisy: Inne baby wielkanocne
11:35magazyn kulinarny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Rok w ogrodzie extra
12:35magazyn
Natura w Jedynce: Zwierzęta w ruchu
12:55film dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Operacja zdrowie (5)
11:15magazyn medyczny
Barwy szczęścia (2975)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1666)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy: Terapeutka (713)
od 8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Zaginiony listonosz (714)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Cyganka (344)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Nadopiekuńcza matka robi piekło z życia swojej niepełnosprawnej córki (803)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Karma wraca (710)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Pruszcz Gdański, Kaskada Smaku (5/14)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1600)
12:35serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju (14)
od 8:10program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Smile (18)
9:10program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (15)
9:30program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_3 (33)
9:50program rozrywkowy
Remont na 5+ (8)
10:00magazyn poradnikowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
E-miłość (6)
11:00program rozrywkowy
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
TV 4
Dlaczego ja?: Zdezorientowana młoda matka leży na dworcu (822)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Sekret ojca (960)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Jestem dorosła (961)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (300)
12:00serial obyczajowy
TV 6
Kobra - oddział specjalny (10)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (1)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (136)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (137)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (138)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (139)
12:35serial dokumentalny
TV Puls
Kobra - oddział specjalny: Zespół, część 1 (7)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (179)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (180)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu (22)
12:00serial paradokumentalny
TVN 7
Ukryta prawda (810)
od 8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (811)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (77)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Plan zbrodni (612)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (997)
12:45serial paradokumentalny
TVP Kultura
Pogranicze w ogniu (19/24)
9:00serial sensacyjny
Być albo nie być
10:10komedia wojenna
Słowobranie
12:00program publicystyczny
Legendy opery: Mario Lanza (12)
12:40serial dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Wilnoteka
11:10magazyn
Lepsza połowa 2 (28)
11:30serial komediowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Muzyczne NAJ: Edyta Geppert
12:25magazyn muzyczny
Dzieci i ryby
12:50komedia obyczajowa
WP
Morderstwa w Midsomer 9 (2)
od 8:35serial kryminalny
Wymazane z historii (7)
10:35serial dokumentalny
Nowy aranż 3: Salon z japońskimi akcentami (8)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (804)
11:50program informacyjny
O mały włos: 101 wypadków
12:00program rozrywkowy
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (13)
12:55serial dokumentalny
FILMOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
ale kino+
Podejrzane (3)
od 8:30serial kryminalny
Podejrzane (4)
9:35serial kryminalny
Dopóki mnie pamiętasz
10:40dramat obyczajowy
Maski
12:20film krótkometrażowy
Ryan Gosling. Idol Hollywoodu
12:45film dokumentalny
AXN
MacGyver 4 (10)
od 8:55serial akcji
Rekrut (3)
9:50serial kryminalny
MacGyver 4 (11)
10:50serial akcji
MacGyver 4 (12)
11:45serial akcji
Rekrut (4)
12:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Kiler-ów 2-óch
od 7:35komedia
MTV Unplugged - Margaret
9:30koncert
Szansa na zwycięstwo
10:30komedia
Aktualności filmowe+
12:05magazyn filmowy
Sen o okapi
12:35komediodramat
CANAL+ Family
Tenis: Turniej WTA
9:00tenis
Polska z góry 3: Pobrzeże Koszalińskie (5)
12:00serial dokumentalny
Polska z góry 3: Podlasie Wschodnie (6)
12:30serial dokumentalny
CANAL+ Film
Werner Herzog. Radykalny marzyciel
od 8:30film dokumentalny
Aktualności filmowe+
10:05magazyn filmowy
Zołza
10:40komedia
Łapu-capu
12:15chochliki telewizyjne
Corgi, psiak królowej
12:20film animowany
CANAL+ Premium
MTV Unplugged - Margaret
od 8:30koncert
Szansa na zwycięstwo
9:30komedia
Aktualności filmowe+
11:05magazyn filmowy
Sen o okapi
11:35komediodramat
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Twardzielki: Magdalena Loska (9)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (3)
10:40serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (4)
11:20serial dokumentalny
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
CBS Europa
Żandarm i dziewczęta
od 8:30komedia
Powiew luksusu
10:25komedia romantyczna
Żandarm na emeryturze
12:20komedia
Epic Drama
Agenci NCIS 12: Uziemieni (9)
od 8:35serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Zasady (10)
9:30serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Kontrola (11)
10:20serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Wróg wewnętrzny (12)
11:15serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 13: Zły szeląg (2)
12:10serial kryminalny
HBO
Historia Gabby Petito
od 7:55dramat obyczajowy
Brygada
9:20komediodramat
Pan Peabody i Sherman
10:55film animowany
42 sekundy
12:30dramat biograficzny
HBO 2
Królowa wojownik
9:00dramat przygodowy
Pępek świata 6: The Waiting Game (17)
11:15serial komediowy
Pępek świata 6: Operation Infiltration (18)
11:35serial komediowy
Silverstar
12:00film przygodowy
HBO 3
Teoria wszystkiego
od 7:35dramat biograficzny
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Cooper-Hofstadter Polarization (9)
9:40serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Loobenfeld Decay (10)
10:00serial komediowy
Łatwa dziewczyna
10:25komedia
Batman i Superman: Bitwa supersynów
11:55film animowany
Kino Polska
Och! Kabaret 2 (8)
9:05program rozrywkowy
Szatan z siódmej klasy
10:05film przygodowy
Dom moich synów
12:35dramat psychologiczny
Kino TV
Na tropie skarbu
od 8:40film przygodowy
Poirot: Pora przypływu
10:50serial kryminalny
Mała wielka miłość
12:55komedia romantyczna
Polsat Film
Przyjaciółki (7)
od 8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (8)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Korzenie (35)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kosmiczna landrynka (36)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Testament (235)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Kiepski magnes (114)
12:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Eros i medycyna (115)
12:40serial komediowy
Stopklatka
Arka Noego
od 7:30film przygodowy
Znachor
9:25dramat obyczajowy
Katastrofy w przestworzach: Katastrofa na O'Hare (92)
12:00serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (12)
od 8:55serial obyczajowy
Kochane kłopoty (13)
9:50serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (24)
10:45serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (24)
11:35serial sensacyjny
Alf 3: Opór (14)
12:30serial komediowy
SPORTOWE
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz: Los Angeles Clippers - Denver Nuggets
Ligue1 Review
11:30magazyn piłkarski
Magazyn skrótów LaLiga
12:30magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Telesprzedaż
od 8:00
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:45mecz: Granada CF - Valencia CF
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
12:00mecz: Warta Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
od 8:304. etap
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
10:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Jannik Sinner - Daniił Miedwiediew
Snooker: Turniej Players Championship
11:00mecz finałowy: Mark Allen - Zhang Anda
Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii
12:30kolarstwo
Eurosport 2
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
od 8:30mężczyzn: Szwajcaria - Włochy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
10:304. etap
Cycling Show
12:00magazyn sportowy
Snooker: Turniej Players Championship
12:30mecz finałowy
Polsat Sport
Boks: Polsat Boxing Promotions 10 w Łodzi
od 8:30waga superśrednia: Osleys Iglesias - Ezequiel Maderna 24.09.2022
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
11:00mecz: Trefl Gdańsk - Exact Systems Hemarpol Częstochowa
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
od 8:30mecz: Dziki Warszawa - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
Boks
11:00boks
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
od 8:55finałowy mecz barażowy: Walia - Polska
Piłkarskie EURO - Decydujące Momenty
11:10film dokumentalny
Boks: Night of Violence w Legnicy
12:15podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!