Program TV

PONIEDZIAŁEK 25.03
20:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (104)
20:30telenowela
Teatr Telewizji: Doktor Halina
21:00sztuka na podstawie "Wspomnień z pracy w wywiadzie antyhitlerowskim ZWZ - AK" Haliny Szwarc
zdjęcieEkstradycja (1/6)
22:15serial sensacyjny
Diabelne szczęście
23:25film dokumentalny
TVP 2
Barwy szczęścia (2028)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2029)
20:10serial obyczajowy
M jak miłość (1431)
20:55serial obyczajowy
Za marzenia 2 (4/13)
21:55serial obyczajowy
Zainwestuj w marzenia (4)
22:50serial obyczajowy
Terror w podziemiach (3/8)
23:00serial sensacyjny
Sfora (9-ost.)
23:55serial sensacyjny
Polsat
Świat według Kiepskich (414)
od 19:30serial komediowy
Megahit: Avatar
20:10film SF
Ślad (45)
23:35serial kryminalny
TVN
Uwaga!
od 19:50magazyn reporterów
Doradca smaku (13/40)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (2846)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (244)
20:55teleturniej

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Krwawe anioły
20:00horror
Zasypani
21:55film katastroficzny
Pikantne historie
23:10film erotyczny
TV 4
Gwiazdy Kabaretu (16)
21:00program rozrywkowy
Galileo (732)
22:00program popularnonaukowy
Jarhead 3: Oblężenie
23:00dramat wojenny
TV 6
Galileo (154)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Nieobliczalny
20:00film sensacyjny
zdjęciePod ścianą
22:00film sensacyjny
TVN 7
Big Brother (6/65)
20:00reality show
Psy
21:00dramat sensacyjny
Big Brother Nocą (5/52)
23:20reality show
Mgła
23:55horror
TVP Kultura
Panorama kina polskiego: Fale
21:15film obyczajowy
Antyfonie
22:45serial dokumentalny
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
O mnie się nie martw 9 (1/13)
20:45serial komediowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (413)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (64)
23:10program informacyjny
Burmistrz Niepodległości
23:30dokument fabularyzowany

FILMOWE

ale kino+
Perfekcjonista
od 18:15thriller
Premiera: Straż nocna
20:10thriller SF
Premiera: Straż dzienna
22:15thriller SF
AXN
Agenci NCIS 12 (3)
20:05serial sensacyjny
Gniew tytanów
21:55film przygodowy
Arena
23:55thriller
CANAL+
Orły 2019
20:00gala wręczenia Polskich Nagród Filmowych
Plan B
22:15komediodramat
CANAL+ 1
Taxi 5
od 19:15komedia sensacyjna
Orły 2019
21:00gala wręczenia Polskich Nagród Filmowych
Plan B
23:15komediodramat
CANAL+ Family
Qui pro quo
od 19:30komedia obyczajowa
Oskarżona
22:30thriller
CANAL+ Film
Donbas
23:50dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Purpurowe rzeki (4)
20:00serial kryminalny
Nox. W śmiertelnej pułapce (1)
21:35serial kryminalny
Nox. W śmiertelnej pułapce (2)
22:25serial kryminalny
Mr. Mercedes 2 (7)
23:20serial sensacyjny
CBS Europa
Romeo i Julia
od 18:20melodramat
Żandarm i kosmici
21:00komedia
Małolaty u taty
22:50komedia
HBO
Pierwsza gwiazdka
od 18:40film animowany
Premiera: I Am the Night (4)
20:10serial obyczajowy
Mecz ostatniej szansy
23:40komediodramat
HBO 2
Diabeł ubiera się u Prady
od 19:10komediodramat
Proza życia
21:00komedia
Fargo 3 (1)
22:45serial kryminalny
Proud Mary
23:55film sensacyjny
HBO 3
Gra o tron 6 (2/10)
20:05serial fantasy
zdjęcieI Am the Night (4)
21:00serial obyczajowy
Czarny poniedziałek (9)
22:00serial komediowy
Thor: Mroczny świat
22:35film przygodowy
Kino Polska
Tydzień z życia mężczyzny
20:00dramat obyczajowy
Kret
21:55dramat obyczajowy
Kino TV
Poirot: Porwanie premiera
od 19:55serial kryminalny
Jerry Maguire
23:10dramat obyczajowy
Polsat Film
Lincoln
od 17:45dramat biograficzny
Prawdziwe kłamstwa
23:30komedia sensacyjna
Stopklatka TV
Zasady walki
20:00dramat sensacyjny
Next
22:30thriller SF
TNT
Zimny jak głaz
23:25film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 18:30mecz 1/6 finału: Orlen Wisła Płock - Mol-Pick Szeged
Witaj w klubie: Miedź Legnica
21:30serial dokumentalny
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
22:00magazyn piłki ręcznej
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
Piłka z góry
23:35magazyn piłkarski
Eurosport 1
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo
22:00bieg ze startu wspólnego kobiet
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo
22:30bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Eurosport 2
Wiadomości Eurosportu
20:55magazyn informacyjny
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo
21:00bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo
23:30bieg ze startu wspólnego kobiet
nSport+
La Liga Highlights Show
20:00magazyn piłkarski
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
21:00magazyn piłki ręcznej
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
22:00mecz 1/6 finału: HC Motor Zaporoże - PGE Vive Kielce
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 18:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
20:35mecz: Portugalia - Serbia
Tenis: Turniej ATP w Miami
23:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
4-4-2 (2)
od 19:40magazyn piłkarski
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
20:15mecz: Francja - Islandia
Sportowy wieczór
23:00program informacyjny
Tenis: Turniej WTA w Miami
23:30mecz 4. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!