Ogólnotematyczne

20:00magazyn sportowy
20:10magazyn informacyjny
zdjęcie
21:20magazyn interwencyjny
22:20talk-show
23:30film dokumentalny
20:05serial obyczajowy
20:40program rozrywkowy
21:05serial obyczajowy
zdjęcie
21:55serial sensacyjny
od 19:30serial komediowy
20:10komedia romantyczna
22:00dramat obyczajowy
od 19:50magazyn reporterów
20:15serial obyczajowy
20:55teleturniej
22:30komedia romantyczna
22:15serial obyczajowy
23:15serial obyczajowy
zdjęcie
21:05horror
23:00serial dokumentalny
23:35serial dokumentalny
20:00program popularnonaukowy
23:00film fantasy
20:00komedia obyczajowa
21:50western komediowy
23:30komedia kryminalna
20:00magazyn informacyjny
20:30magazyn informacyjny
20:35magazyn informacyjny
21:45magazyn informacyjny
22:05magazyn
23:40talk-show
20:00dramat kryminalny
21:45program rozrywkowy
22:20program rozrywkowy
23:05film erotyczny

Filmowe

20:00serial kryminalny
zdjęcie
21:00serial sensacyjny
22:00serial sensacyjny
od 18:00komediodramat
20:10serial kryminalny
21:00serial kryminalny
22:00western
23:50film sensacyjny
od 19:00komediodramat
21:10serial kryminalny
22:00serial kryminalny
23:00western
od 19:50komedia
21:35dramat obyczajowy
23:25film dokumentalny
20:00thriller
21:45film sensacyjny
23:15dramat obyczajowy
20:00serial kryminalny
20:45serial kryminalny
21:35serial kryminalny
22:40serial sensacyjny
23:35serial sensacyjny
od 19:00dramat historyczny
21:00film kostiumowy
23:40dramat historyczny
od 19:15serial kostiumowy
23:35dramat obyczajowy
od 19:10film animowany
21:35dramat historyczny
23:10serial historyczny
od 19:40serial obyczajowy
20:10serial kryminalny
21:00serial kryminalny
21:45serial kryminalny
22:35serial obyczajowy
20:00komedia obyczajowa
22:35dramat sensacyjny
od 18:35komedia romantyczna
23:20film sensacyjny
20:00komedia sensacyjna
21:50dramat obyczajowy
od 19:05horror komediowy
21:00film SF
23:05film sensacyjny

Sportowe

20:00magazyn koszykarski
21:00mecz: VfB Stuttgart - FC Bayern Monachium
23:00magazyn sportowy
23:15newsy sportowe
23:30magazyn ligi polskiej
20:00magazyn sportowy
21:00magazyn sportowy
21:30magazyn sportowy
22:00magazyn sportowy
22:05magazyn sportowy
22:1010 najważniejszych momentów
22:15magazyn sportowy
23:25magazyn informacyjny
23:35magazyn piłkarski
od 18:30program krótki par tanecznych
20:30waga półśrednia: Jessie Vargas - Aaron Herrera
23:30waga półciężka: Ahmed Elbiali - Jean Pascal
od 19:55mecz fazy grupowej: Grot Budowlani Łódź - Dinamo Moskwa
22:30waga ciężka: Mike Tyson - Jesse Ferguson
od 19:55mecz fazy grupowej: Cucine Lube Civitanova - Knack Roeselare
22:30magazyn siatkarski
od 17:55mecz 1/8 finału
20:20mecz: Valencia Basket - Żalgiris Kowno
22:30mecz 1/8 finału
od 18:45mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - Borussia Dortmund
20:55podsumowanie meczów 1/8 finału
22:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!