Program TV

ŚRODA 11.12
20:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:00magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (172)
20:25telenowela
Piłka nożna: Liga Mistrzów
20:55mecz: FC Bayern Monachium - Tottenham Hotspur FC
Polsat
Świat według Kiepskich (56)
od 19:30serial komediowy
Ciacho
22:45komedia
TVN
Uwaga!
od 19:50magazyn reporterów
Na Wspólnej (2992)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (193)
20:55teleturniej
My Way (7)
21:30program rozrywkowy
Kod Merkury
22:00film sensacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
zdjęcieKabaretowy Szał
20:00program rozrywkowy
zdjęcieKabaretowy Szał
21:05program rozrywkowy
Podwójny chwyt
22:00thriller
Elegantka
23:50film erotyczny
TV 6
Galileo (258)
20:00program popularnonaukowy
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Echo serca (2)
20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (241)
23:10program informacyjny
Lot do wolności
23:30film dokumentalny
WP
Nawiedzeni (4)
20:00serial dokumentalny
Nawiedzone dzieci (1)
21:00serial dokumentalny
Kabaret na żądanie (26)
23:55program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Bergman - rok z życia (2)
od 18:55serial dokumentalny
Premiera: Purpurowe rzeki (2)
20:10serial kryminalny
Alex. Brudny glina (5)
22:05serial kryminalny
Alex. Brudny glina (6)
23:05serial kryminalny
AXN
Przekręt
od 18:00komedia sensacyjna
Zabójcze umysły 13 (13)
20:10serial kryminalny
Zabójcze umysły 13 (14)
21:00serial kryminalny
zdjęciePremiera: Ultraviolet 2 (11)
22:00serial kryminalny
CANAL+
Tylko dla odważnych
od 18:50dramat biograficzny
Aleksander
21:00dramat historyczny
Premiera: Nowa Tonacja
23:50magazyn muzyczny
CANAL+ 1
Tylko dla odważnych
od 19:50dramat biograficzny
Aleksander
22:00dramat historyczny
CANAL+ Family
Pełnia życia
od 19:30dramat biograficzny
Zwyczajna kobieta (6)
21:30serial kryminalny
Dwunastu odważnych
22:15dramat sensacyjny
CANAL+ Film
zdjęcieRed Rock West
22:20thriller
Zatrute pióro
23:55dramat kostiumowy
CANAL+ Seriale
Żmijowisko (3)
20:00serial kryminalny
Żmijowisko (4)
20:45serial kryminalny
Obserwowani (7)
21:55serial kryminalny
Obserwowani (8)
22:40serial kryminalny
Potwory to tacy interesujący ludzie
23:25film krótkometrażowy
Perpetual Grace, LTD (9)
23:45serial obyczajowy
CBS Europa
Koszmar żony
od 19:15dramat sensacyjny
Utalentowany pan Ripley
21:00dramat kryminalny
Dobry agent
23:40dramat sensacyjny
HBO
Kokainowy Rick
od 18:15dramat kryminalny
Wataha 3 (1)
20:10serial sensacyjny
zdjęcieBiały kruk
21:10film biograficzny
Watchmen (8/9)
23:20serial przygodowy
HBO 2
Mroczne materie (6/8)
20:00serial fantasy
zdjęcieWataha 3 (1)
21:00serial sensacyjny
Miasto na wzgórzu (4)
22:00serial kryminalny
Gran Torino
23:00dramat sensacyjny
HBO 3
Interes (13)
20:05serial komediowy
MotherFatherSon (7)
21:00serial grozy
W cieniu 3 (5/7)
22:00serial obyczajowy
Sekretne życie par (4)
23:05serial obyczajowy
Kino Polska
Demony wojny wg Goi
20:00dramat wojenny
Stacja
22:00film kryminalny
Kino TV
Poirot: Zaginiona kopalnia
od 19:55serial kryminalny
Paintball
21:00thriller
Mit
22:55film przygodowy
Polsat Film
Erin Brockovich
23:45dramat obyczajowy
TNT
Tylko dla orłów
od 17:50film wojenny
Pulp Fiction
21:00dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 17:30mecz: Jastrzębski Węgiel - Halkbank Ankara
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
20:25mecz: VC Greenyard Maaseik - Zenit Kazań
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
Ekstraklasa po godzinach
23:30magazyn piłkarski
Eurosport 2
Koszykówka mężczyzn: Eurocup
od 19:55mecz: Asseco Arka Gdynia - Dolomiti Energia Trento
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Beaver Creek
23:001. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Beaver Creek
23:452. przejazd slalomu giganta mężczyzn
nSport+
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 17:55mecz: ACH Volley Lublana - Kuzbass Kemerowo
Koszykówka mężczyzn: NBA
20:30mecz: Philadelphia 76ers - Denver Nuggets
LaLiga World
22:30magazyn piłkarski
Planeta Ekstraklasa (18)
23:00magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
23:30mecz: Jastrzębski Węgiel - Halkbank Ankara
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Puchar Challenge
od 17:30mecz: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Hebar Pazardżik
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
20:30mecz: ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police
Piłka nożna: Liga włoska
23:00mecz: SS Lazio - Juventus FC
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga czeska
od 18:20mecz: AC Sparta Praga - FK Mladá Boleslav
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
20:30mecz: Vero Volley Monza - Globo Banca Popolare Frusinate Sora
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
23:00mecz: PGE Spójnia Stargard - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport News
Hokej: Liga Mistrzów
od 19:10rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: EHC Red Bull München - Djurgarden Stockholm
zdjęciePiłka nożna: Liga holenderska
21:20mecz: AFC Ajax - Willem II
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
23:30mecz: Leo Shoes Modena - Calzedonia Werona

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!