Program TV

CZWARTEK 30.05
20:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Sprawa dla reportera
21:30magazyn interwencyjny
Ocaleni
23:50reality show
TVP 2
Barwy szczęścia (2074)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2075)
20:10serial obyczajowy
Big Music Quiz (11)
22:05teleturniej muzyczny
Na sygnale: Hejt! (234)
23:10serial fabularno-dokumentalny
Alfie
23:35komediodramat
TVN
Uwaga!
od 19:50magazyn reporterów
Na Wspólnej (2884)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (282)
20:55teleturniej
Testosteron
22:35komedia

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Stalingrad
21:00dramat wojenny
Śmierć na talerzu 2 (11)
23:55serial dokumentalny
TV 6
Galileo (219)
20:00program popularnonaukowy
CSI: Cyber 2 (25)
21:00serial kryminalny
CSI: Cyber 2 (26)
21:55serial kryminalny
Kill Bill 2
22:50film sensacyjny
TV Puls
Taxi 3
20:00komedia sensacyjna
TVN 7
Big Brother (60/74)
20:00reality show
zdjęcieBłękitna fala 2
21:00dramat obyczajowy
Big Brother Nocą (44/52)
23:20reality show
Psy
23:55dramat sensacyjny
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (450)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (106)
23:10program informacyjny
Polska w Rapperswilu
23:30reportaż

FILMOWE

ale kino+
Pożądanie
od 18:35melodramat
Saint Laurent
22:30dramat biograficzny
AXN
Agenci NCIS 11 (12)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (10)
23:00serial sensacyjny
CANAL+
Płacz (4)
20:00serial kryminalny
Siedem sióstr
22:30thriller SF
CANAL+ Family
Szukając misia
od 19:30komedia
Cudowny chłopak
20:55dramat obyczajowy
Dwie prawdy
22:45dramat obyczajowy
CANAL+ Film
zdjęcieOdnajdę cię
20:00film sensacyjny
Deadpool 2
21:20film SF
Plan B
23:15komediodramat
CANAL+ Seriale
Mała doboszka (4)
20:00serial sensacyjny
M - miasto szuka mordercy (1)
20:45serial kryminalny
M - miasto szuka mordercy (2)
21:35serial kryminalny
Instynkt (7)
22:25serial kryminalny
Instynkt (8)
23:10serial kryminalny
CBS Europa
Istota sprawiedliwości
od 19:15dramat kryminalny
Łzy słońca
21:00dramat wojenny
Kto wiatr sieje
23:15dramat obyczajowy
HBO
Fargo 3 (10)
od 19:15serial kryminalny
Nocna jazda
23:00komedia
HBO 3
zdjęcieGra o tron: Ostatnia warta
21:00film dokumentalny
Sprawa idealna 3 (5)
23:00serial obyczajowy
Ant-Man i Osa
23:55film sensacyjny
Kino Polska
zdjęcieDzień świra
20:00komediodramat
Wojna polsko-ruska
21:55dramat obyczajowy
Polsat Film
Czarownica
od 18:50komedia romantyczna
Romantyczny czwartek: Vanilla Sky
21:00dramat psychologiczny
Lot
23:55dramat obyczajowy
TNT
Szeregowiec Benjamin
od 18:45komedia
zdjęcieMatrix
21:00film SF
Tylko jeden
23:50thriller SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: NBA Action
20:00magazyn koszykarski
Droga do Final Four: Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:30mecz ćwierćfinałowy: PGE Vive Kielce - Paris Saint-Germain HB
Magazyn Velux EHF
22:30magazyn sportowy
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Basket+
23:15newsy sportowe
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:30mecz: SD Eibar - FC Barcelona
Eurosport 1
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
21:15magazyn tenisowy
Wiadomości Eurosportu
21:40magazyn informacyjny
Pojedynek dnia
21:45magazyn tenisowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
22:4518. etap: Valdaora - Santa Maria di Sala
Wiadomości Eurosportu
23:45magazyn informacyjny
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
21:0018. etap: Valdaora - Santa Maria di Sala
Wiadomości Eurosportu
22:40magazyn informacyjny
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
22:45mecz 2. rundy gry pojedynczej
nSport+
Premiera: Speedway+
20:30magazyn sportowy
Magazyn PGE Ekstraliga
20:50magazyn żużlowy
Speedway+
22:45magazyn sportowy
Droga do Final Four: Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
23:05mecz ćwierćfinałowy: PGE Vive Kielce - Paris Saint-Germain HB
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 19:15mecz: Brazylia - Bułgaria
Boks: Walka o pas WBA w Nottingham
22:00waga piórkowa: Jordan Gill - Enrique Tinoco
Polsat Sport News
Piłka nożna
od 19:55mecz towarzyski: Turcja - Grecja
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
od 19:002. połowa meczu fazy grupowej: Norwegia - Honduras
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
20:10mecz fazy grupowej: Nigeria - Ukraina
Sportowy wieczór
22:45program informacyjny
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
23:25mecz fazy grupowej: USA - Katar

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!