Program TV

PONIEDZIAŁEK 22.07
2:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Pan i pani Kiler
od 1:25komedia sensacyjna
Krugerandy
3:15dramat sensacyjny
TVP 2
Zawód: Amerykanin 2 (1/13)
od 1:30serial sensacyjny
Eve i Alex
2:25komedia romantyczna
Koło fortuny (477)
5:20teleturniej
Polsat
Tajemnice losu
4:00program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
TVN
Kick-Ass 2
od 0:10film sensacyjny
Uwaga!
3:20magazyn reporterów
NOC Magii
3:40interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
5:30magazyn reporterów
Mango
5:55telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Nieźle kliknięci bez filtra (3)
2:05program rozrywkowy
Ziemia. Podwodny świat
2:35serial dokumentalny
Wiatr w żagle
3:30serial dokumentalny
10 Extra Mocnych
5:00program rozrywkowy
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Graffiti
2:30program publicystyczny
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV 6
Włatcy móch: Móndial (27)
od 1:50serial animowany
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TVN 7
Zagubieni 2 (8/24)
od 1:55serial przygodowy
NOC Magii
2:50interaktywny program rozrywkowy
Szkoła (28)
5:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Dzieje grzechu
od 0:25dramat obyczajowy
Legendy rocka: Elvis Costello
4:45cykl dokumentalny
Teledysk
5:10magazyn muzyczny
WP
Premiera: Zło z bliska (2)
2:00serial dokumentalny
Megafabryki 2: Technogym (12)
4:00serial dokumentalny
Megafabryki 2: Michelin (5)
5:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Pan Rudnicki i samochody
od 1:40film krótkometrażowy
Dotyk pośredni
2:20film krótkometrażowy
Lila
2:45film krótkometrażowy
Figury niemożliwe i inne historie 2
3:20film krótkometrażowy
Dawno temu na Śląsku
3:45etiuda filmowa
16.03.
4:10film krótkometrażowy
Rollercoaster
4:35film krótkometrażowy
Ucieczka
5:15film krótkometrażowy
Na drodze
5:35film krótkometrażowy
AXN
Nowe przygody Tarzana (7)
od 1:55serial przygodowy
Nowe przygody Tarzana (8)
2:40serial przygodowy
CANAL+
Tropiciel
od 1:15film przygodowy
Cisza
2:55dramat obyczajowy
Historie miłosne
4:25film obyczajowy
CANAL+ 1
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
od 0:15dramat biograficzny
Tropiciel
2:15film przygodowy
Cisza
3:55dramat obyczajowy
Historie miłosne
5:25film obyczajowy
CANAL+ Family
Palimpsest
od 0:50thriller
Rozdroże Café
2:10dramat obyczajowy
Persona non grata
4:05dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Europa Filmowa 2: Austria (3)
od 1:50serial dokumentalny
Masz na imię Justine
2:35dramat obyczajowy
Nie ma zmiłuj
4:10film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Słodko-gorzki
od 1:40dramat obyczajowy
Larp
3:10etiuda filmowa
Listy miłosne
3:45dramat psychologiczny
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
CBS Europa
Niebezpieczny umysł
od 1:35dramat kryminalny
Hilary i Jackie
3:45dramat biograficzny
HBO
Uśmiechy smutnych mężczyzn
od 1:20komediodramat
Frida
4:00dramat biograficzny
HBO 2
Wiek niewinności
od 1:50dramat obyczajowy
Za wcześnie umierać
4:05dramat obyczajowy
HBO 3
Wada ukryta
od 0:20film kryminalny
Wiktoria 3 (6)
2:50serial kostiumowy
Jane Fonda w pięciu odsłonach
3:45film dokumentalny
Kino Polska
zdjęcieMeta
2:40film obyczajowy
Komedia małżeńska
4:00komedia obyczajowa
Kino TV
Moja lista osób do odstrzału
od 1:35komedia romantyczna
Piano solo
3:05dramat biograficzny
Mój przyjaciel lis
5:30film familijny
Polsat Film
W rytmie serca (29)
od 1:35serial obyczajowy
W rytmie serca (30)
2:35serial obyczajowy
Gliniarze (135)
3:30serial paradokumentalny
Gliniarze (136)
4:30serial paradokumentalny
Malanowski i partnerzy (765)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Stopklatka TV
Niewierni
od 0:05komedia
Wewnątrz ścigam się
4:25film krótkometrażowy
TV okazje
4:50magazyn reklamowy
TNT
Krzyk 2
od 1:20horror
Tropiciele 2: Paraliż (3)
5:10serial kryminalny
Tropiciele 2: Podejrzenie (4)
5:35serial kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Lechia Gdańsk
2:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Legia Warszawa
2:30serial dokumentalny
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
3:00mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia
O co biega?
5:30magazyn sportowy
Eurosport 2
Kolarstwo: Tour de France
od 1:3015. etap: Limoux - Foix Prat d'Albis
Kolarstwo: Tour de France
5:0015. etap: Limoux - Foix Prat d'Albis
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 0:10mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia
Polsat Sport
Boks: Walka o pas WBO World Female w Jeleniej Górze
2:00waga superpiórkowa: Ewa Brodnicka - Janeth Perez
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
4:00mecz: Macedonia Północna - Polska

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!